Promocyjne 7400 punktów w programie bezcenne chwile

Kacper Jankowski 9 sierpnia 2021 roku

Promocyjne 7400 punktów w programie Bezcenne Chwile

Korzystasz już z Konta Przekorzystnego albo na odwrót, nie jesteś jeszcze klientem banku Pekao S.A.? Nic nie szkodzi, bo i tak możesz zgarnąć 110 zł w Programie Bezcenne Chwile. Dodatkowo będąc nowym klientem możesz wziąć udział w promocji, gdzie czeka na Ciebie 100 zł premii na start.
Promocyjne 7400 punktów w programie bezcenne chwile

Co możesz zyskać za udział w programie Bezcenne Chwile?

Program Bezcenne Chwile jest to akcja promocyjna organizowana przez Mastercard. Tym razem dzięki Bankowi Pekao S.A. we współpracy z Mastercard możesz zyskać promocyjne 7400 punktów w programie Bezcenne Chwile. Punkty te mają wartość 110 zł na usługi bądź produkty. Akcja jest dostępna zarówno dla klientów indywidulanych jak i biznesowych.

W skrócie program polega na tym, że po zarejestrowaniu karty zbierasz punkty, które potem możesz wymieniać na bony. Zależnie od partnera promocji za każde wydane 5 zł tą kartą otrzymujesz od 1 do 8 punktów (za transakcję . Z prostych wyliczeń wychodzi, że do uzbierania 1000 punktów musisz łącznie wydać 625 zł. Przy założeniu, że za każdą transakcję otrzymasz 8 punktów. Dla ścisłości każda transakcja zarejestrowaną kartą jest nagradzana punktami.

No dobrze, więc już jasne o co chodzi, ale dlaczego promocja jest bardzo korzystna dla klientów Banku Pekao S.A.?

✅Choćby dlatego, że dokonując transakcji kartą dołączoną do konta zyskujesz punkty 2 razy i 4 razy szybciej! Płacąc kartą debetową lub przy pomocy aplikacji PeoPay otrzymujesz co najmniej 2 punkty dla kwoty powyżej 50 zł. Sprawa ma się jeszcze lepiej w przypadku płatności dokonywanych kartą kredytową, wówczas otrzymasz aż 4 punkty, tutaj też obowiązuje kwota większa niż 50 zł.

✅Dla nowych i obecnych klientów bank przygotował jeszcze jedną miłą niespodziankę. A konkretniej 3400 punktów powitalnych, które możesz wymienić na kupon o wartości 50 zł.

✅Ponadto dla nowych uczestników programu Bezcenne Chwile czeka dodatkowe 4000 punktów! Więc razem daje to aż 110 zł w formie bonów.

Jak przystąpić do i zgarnąć 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile?

Jest to bardzo prosty proces. Po otrzymaniu karty musisz przejść na stronę Mastercard Bezcenne Chwile . Po wejściu najpierw trzeba wpisać pierwsze 8 cyfr z karty, aby system sprawdził czy kwalifikujesz się do wzięcia udziału. Jeśli tak strona poprowadzi Cię po odpowiednich formularzach, które trzeba uzupełnić, konieczne będzie też zalogowanie się do konta, aby potwierdzić udział. Po tym etapie otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym, po przejściu z linku wystarczy uzupełnić resztę danych. Możesz wtedy zalogować się do panelu i wybrać swój cel. 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile

Dobra wiadomość jest taka, że obecni klienci oraz nowi mogą wziąć udział w akcji i otrzymać 3400 punktów powitalnych. Dla obecnych klientów banku proces wygląda następująco;

 1. Do 30 września 2021 r. musisz swoją kartę na stronie Mastercard Bezcenne Chwile lub przez Pekao24. Pamiętaj, aby zaakceptować wszystkie wymagane zgody (na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu weryfikacji transakcji oraz na otrzymywanie informacji marketingowych).
 2. Po rejestracji i aktywacji konta możesz wybrać jeden z wielu celów i zacząć zbierać punkty oraz spełnić warunki otrzymania 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile.
 3. Aby otrzymać punkty należy w ciągu 30 dni od rejestracji wykonać min. 4 transakcję kartą bądź za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay (uwaga, w aplikacji musi być podpięta karta zarejestrowana w Mastercard Bezcenne Chwile) na dowolną kwotę w sklepie stacjonarnym lub internetowym.
Jak zapisać się do programu Bezcenne Chwile poprzez bankowość internetową Pekao24

Nagrodę w postaci 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile o wartości 50 zł otrzymasz w ciągi 30 dni od spełnienia warunków.

Proces dla osób nie posiadających różni się tylko dwoma elementami na początku, reszta pozostaje bez zmian.

 1. Pierwsze co należy wykonać to złożyć wniosek o darmowe Konto Przekorzystne, a sam rachunek założysz bez wychodzenia z domu. Strona z linkiem do złożenia wniosku i opisem akcji w której możesz zyskać dodatkowe 100 zł premii na start.
 2. Następnie powinieneś się upewnić czy bank zarejestrował Twoją kartę w Mastercard Bezcenne Chwile. Potem postępuj według 2 i 3 kroku powyżej.

Dodatkowe informacje!
➡️Dla aktualnych klientów banku konto zostanie utworzone w ciągu 14 dni od dokonania rejestracji (zwykle następuje to natychmiastowo) lub w ciągu 3 dni, jeśli miałeś zarejestrowaną inną kartę w programie Bezcenne Chwile np. kartę kredytową).
➡️Pula punktów jest ograniczona i wynosi 50 00 pakietów (każdy po 3400 punktów).
➡️Regulamin zakazuje korzystania z tzw. „ułatwiaczy” wykaz kodów MCC znajdziesz tutaj. W śród nich są internetowe przekazy pieniężne, wszelkiego rodzaju doładowania portfeli elektronicznych, brokerzy ubezpieczeniowi itd.

4000 punktów w programie Bezcenne Chwile

Do akcji „Wakacyjne przyśpieszenie” może przystąpić każda osoba, która ma pełną zdolność do czynności prawnych. Ponadto musi posiadać kartę z logo Mastercard wydaną przez Bank Pekao S.A.. Spełniając kryteria wystarczy, że:

 • Zarejestrujesz swoją kartę w Programie Mastercard Bezcenne Chwile (radzę się spieszyć, ponieważ pula jest ogarniczona!),
 • W ciau 30 dni od rejestracji karty musisz wykonać transakcję na łączną kwotę min. 50 zł.
 • Nagroda w postaci 4000 punktów o wartości 60 zł zostanie Tobie przyznana w ciągu 60 dni od spełnienia warunków.

I to tyle, łącznie masz do zdobycia promocyjne 7400 punktów w Programie Bezcenne Chwile. Jest to banalne do spełnienia patrząc ile trzeba zbierać punktów płacąc standardowo.

Odebrane punkty 🙂

Podoba Ci się ten artykuł?

Zobacz więcej interesujących treści na Facebooku

Jak założyć Konto Przekorzystne

Masz na to dwie metody, pierwsza najwygodniejsza i jest warunkiem do uzyskania dodatkowych 100 zł premii na start, czyli biometria (poprzez selfie). Druga metoda to wizyta w oddziale, lecz w przypadku uczestnictwa w promocji jest to ostateczność, gdy biometria się w jakiś sposób nie uda. Nie mniej jednak zakładanie konta poprzez selfie jest wygodne, w pełni bezpieczne oraz szybkie. Poniżej opisuję cały etap krok po kroku:

➡️ Wchodząc na stronę promocji ze specjalnego linku wypełniasz formularz podstawowych danych oraz zatwierdzasz numerem PIN wysłanym na Twój numer telefonu (ważne, abyś zapisał login hasło, będzie potrzebny w innym kroku),
➡️ wybierasz dodatkowe produkty, które Cię interesują np. darmowe eurokonto (wybór nie jest obowiązkowy) najważniejsze, aby zatwierdzić wzięcie karty wielowalutowej, która jest dołączona do konta,
➡️ na końcu tego procesu wybierasz metodę podpisania umowy, oczywiście, aby zgarnąć 100 zł za aktywne korzystanie musisz skorzystać z biometrii.


➡️ Wybierając metodę na selfie masz dostępne dwie opcje; albo na zrobić to smartfonem lub urządzeniem typu laptop, który posiada wbudowana kamerkę,
➡️ w przypadku telefonu musisz pobrać aplikację banku PeoPay, po jej zainstalowaniu wybrać „Zostać klientem Pekao”, „Klient Indywidualny oraz „Kontynuuj Wniosek” teraz pora użyć zapisanego loginu i hasła,
➡️ po poprawnym zalogowaniu wystarczy przebiegać według poleceń procesu biometrii (wykonać 3 ustalone gesty),
➡️ jeśli wszystko przebiegnie pomyślne , uzupełniasz końcowe dane i podpisujesz umowę kodem SMS. Pamiętaj, aby zapisać numer klienta z umowy lub po prostu ją pobrać.

I to wszystko możesz teraz korzystać z Konta Przekorzystnego i zacząć spełniać warunki i zgarniać nagrody! Dla obecnych klientów lub nowych (po założeniu Konta). Do zyskania kolejne 20 zł za dołączenie karty do Google Pay.

100 zł premii za aktywne korzystanie z Konta Przekorzystnego

Nie masz jeszcze Konta Przekorzystnego? To świetna wiadomość… Dla Ciebie oczywiście. Bank Pekao S.A. dla takich osób przygotował specjalną ofertę, w której możesz zyskać 100 zł za aktywne korzystanie z rachunku. Warunki promocji są banalne do spełnienia.

Zacznę od tego, kto może przystąpić do tej promocji. W akcji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł” może wziąć każda osoba, która nie posiadała żadneo konta ani lokaty w Pekao S.A. w termienie od 01.01.2019 r do 31.05.2021 r. Finalizacja zawarcia umowy musi nastąpić za pomocą biometrii.

Trzema podstawowymi warunkami, które musisz spełnić w trzech miesiącach następujących po miesiącu otwarcia konta są:

 • wykonanie co najmniej jednej płatności kartą,
 • zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł,
 • udanie się w ciągu wyżej wymienionego okresu do najbliższej placówki Banku i złożenie wzoru podpisu oraz okazanie dokumentu tożsamości.

Ponadto trzeba jednorazowo przystąpić do Pakietu Komfort, który jest darmowy na okres 6 miesięcy i wyłącza się sam gdy nie ma środków na koncie. Jest to bardzo zachęcająca oferta, bo nie dość, że otrzymujesz pakiet ten na pół roku całkowicie za darmo to nie musisz się martwić jego wypowiedzeniem. Przy wyborze najlepszego wariantu Pakiet Komfort PLATYNOWY na ten okres musiałbyś zapłacić 72 zł, a tak masz go w promocji! Zapraszam Cię do zapoznania z całą ofertą Pakietu Komfort.

Osobisty przykład otrzymania nagrody 🙂

Po wykonaniu wszystkich warunków Bank przyzna Ci nagrodę 100 zł w formie przelewu na konto. Otrzymasz ją do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym skończyłeś warunki.

Zyskujesz, więc promocyjne 7400 punktów w programie Bezcenne Chwile, 100 zł premii na start oraz Pakiet Komfort na 6 miesięcy za darmo. Ale to nie wszystko dla obecnych klientów jest do zdobycia łatwe 20 zł za dodanie karty do Google Pay, więcej poniżej.

Konto Przekorzystne – prześwietlenie

Jest to jedno z najbardziej cenionych rachunków na rynku. Wskazuje na to wiele rankingów oraz możliwości jakie daje klientom korzystanie z tego konta… Pewnie stąd nazwa, bo nie tylko bank oferuje praktycznie darmowy produkt w ramach, które jest wiele usług, ale non stop organizuje akcje specjalne z nagrodami. Umownie dzieli sie Konto na dwa warianty:

✅ konto dla młodych – osoby w przedziale wiekowym 18-26 lat,
✅ konto standardowe – dla osób powyżej 26. roku życia.

Obie opcje są bardzo podobne do siebie. Właściwie różnią się tylko tym, że konto dla młodych jest bezwarunkowo darmowe, a dla osób starszych też takie jest, ale pod pewnymi warunkami. Najlepiej obrazuje to poniższe zestawienie dla obu wariantów.

Na dodatek do Konta Przekorzystnego jest dołączona karta wielowalutowa. Najlepiej samemu przekonać się co oferuje. Drugą opcją jest po prostu przeczytanie jak działa i jakie możliwości daje bez wątpienia jest to coś dla osób podróżujących lub pracujących za granicą.

Promocyjne 7400 punktów w programie Bezcenne Chwile – podsumowanie

Po przeczytaniu tego artykułu już wiesz jak zgarnąć promocyjne 7400 punktów w programie Bezcenne Chwile, 100 zł za aktywne korzystanie z Konta Przekorzystnego, Pakiet Komfort oraz 20 zł za płatności przy pomocy Google Pay. Poznałeś jak założyć konto Przekorzystne oraz to co oferuje. Myślę, że taki „pakiet” jest jednym z najlepszych na rynku.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media