20 zł za prostą płatność

Kacper Jankowski 3 sierpnia 2021 roku

Zyskaj 20 zł za prostą płatność przy pomocy Google Pay

Ruszyła oferta specjalna od Banku Pekao S.A., w której do zgarnięcia masz 20 zł. Wystarczy, że posiadasz konto oraz otrzymasz zaproszenie do promocji.
20 zł za prostą płatność

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Pekao S.A. to sprawdź jak w łatwy sposób założyć darmowe konto Przekorzystne w promocji, dodatkowo dzięki promocji możesz zyskać 210 zł.

Dla kogo promocja z bonusem 20 zł? 

Do promocji może przystąpić pełnoletni obywatel Polski, będący klientem indywidualnym Banku (czyli nie posiadający żadnej umowy związanej z działalnością gospodarczą). Dodatkowo należy posiadać konto osobiste w Pekao wraz z kartą płatniczą oraz aktywną aplikację mobilną PeoPay.

W promocji uczestniczyć może tylko osoba, która na dzień rozpoczęcia promocji nie ma zarejestrowanej karty dołączonej do konta osobistego w Google Pay.

Dodatkowo koniecznym jest otrzymanie od banku zaproszenia do udziału w akcji znaleźć je można po zalogowaniu do aplikacji mobilnej, wybierając zakładkę „Więcej” i w niej folder „Wiadomości”. Nagrodą w promocji jest 20 zł, bank wypłaci tę kwotę na Twój rachunek.

Zasady promocji 20 zł za prostą płatność

By wziąć udział w akcji „Płać telefonem i zyskaj 20 zł” – edycja I oraz zgarnąć tytułowy bonus:

  • zapisz się do promocji, klikając do tego stosowny przycisk, który znajdziesz w wiadomości z zaproszeniem do udziału w akcji,
  • najpóźniej do 31.08.2021 r. w Google Pay zarejestruj swoją kartę dodaną do konta osobistego. Możesz to zrobić w aplikacji PeoPay lub aplikacji Google Pay,
  • za pomocą Google Pay i podpiętej karty Pekao wykonaj min. 2 płatności, każdą z nich na kwotę min. 5 zł.

Wypłatę bonusu otrzymasz na swoje konto do 30. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. Każdy uczestnik możesz otrzymać nagrodę tylko raz.

Konto Przekorzystne i 210 zł w promocji

Tak jak wcześniej wspomniałem, jeśli nie masz jeszcze konta w Pekao S.A. możesz je w łatwy sposób założyć nie wychodząc z domu. Ponadto w promocji do zyskania jest 210 zł łącznej nagrody (110 zł w programie bezcenne Chwile i 100 zł premii na start).

Proces zakładania jest bardzo prosty i szybki, wypełniasz wniosek, a następnie za pomocą biometrii (selfie) potwierdzasz swoją tożsamość. Warunki przyznania premii na start oraz punktów w programie Bezcenne Chwile są wręcz banalne i pokrywają się ze sobą.

Dodatkowo samo konto jest bezwarunkowo darmowe dla osób poniżej 26. roku życia. Osoby starsze powyżej 26. roku życia mogą również mieć konto za darmo spełniając określone warunki, a są nimi:

  • Wykonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej (kartą/ Google Pay/Apple Pay/ PeoPay) na dowolną kwotę,
  • Zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł.

Łatwe, prawda? Na każdy warunek masz cały miesiąc, aby go spełnić. Dodatkowo konto Przekorzystne oferuje wbudowaną kartę wielowalutową dzięki, której możesz płacić za granicą nie ponosząc żadnych kosztów przewalutowania oraz prowizji. Wypłaty w bankomatach na terenie unii masz za darmo. Jak działa karta wielowalutowa i co zyskujesz.

Płatności Google Pay

Google Pay to nowoczesna forma transakcji telefonem lub smartwatchem. Wygoda jaką zapewnia Google Pay jest godna uwagi, ponieważ po dodaniu karty możesz płacić telefonem tak samo jak kartą i to w trybie offline. Do kwoty 100 zł nie musisz nawet odblokowywać urządzenia (pamiętaj, aby mieć włączone NFC).

Jak zacząć korzystać z Google Pay w aplikacji PeoPay

Wystarczy, że po uruchomieniu i poprawnym zalogowaniu się do aplikacji mobilnej PeoPay w panelu głównym wybierzesz opcje „Karty do rachunków”. Następnie wybierasz daną kartę, którą chcesz dodać i wyświetli Ci się opcja „Dodaj do Google Pay” po wciśnięciu musisz jedynie zaakceptować oświadczenie i regulamin.

Bezpieczeństwo korzystania z płatności Google Pay

Jak się domyślasz w takiej usłudze standard bezpieczeństwa jest na bardzo wysokim poziomie. Bezpieczeństwo zapewnia Google, który szyfruje dane z karty. Dane z karty są wyłącznie przekazywanie w momencie przyłożenia telefonu do terminalu, gdzie następuje błyskawiczna weryfikacja karty poprzez kryptogram Visa lub Mastercard, a następnie poprzez token odnajdywany jest numer karty.

Pamiętaj o tym, aby korzystać z Google Pay musisz mieć ustawioną blokadę ekranu, może być to kod PIN, odcisk palca lub wzór. Usługa nie będzie działać, jeśli masz blokadę ekranu opartą na rozpoznawaniu twarzy. Aplikację i jej zabezpieczenia przeanalizowałem w innym artykule.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zobacz więcej interesujących treści na Instagramie

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media