NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Gdzie mogę uzyskać pomoc w sprawie promocji bankowych?

Pisz do mnie śmiało, z wielką chęcią Tobie pomogę! Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a jeśli wolisz social media, skontaktuj się ze mną na Facebooku lub Instagramie. Wspólnie na pewno rozwiążemy twój problem.

Jak zamknąć konto bankowe, które mi się nie podoba?

W każdym banku konto możesz zamknąć w dowolnym momencie. Nie ponosisz z tego tytułu żadnych opłat i konsekwencji finansowych. Dyspozycję zamknięcia rachunku możesz złożyć (w zależności od banku) w oddziale, na infolinii bądź drogą pocztową. Najczęściej obowiązuje Ciebie 30 dniowy okres wypowiedzenia. Także Twoje konto zostanie zamknięte po 30 dniach od daty dyspozycji.

Jestem zainteresowany współpracą. Jak mogę się skontaktować?

Zapraszam Cię serdecznie do zakładki WSPÓŁPRACA. Dowiesz się z niej, jakie są możliwości współpracy ze mną, jakich partnerów aktualnie szukam a także wiele innych ciekawych informacji na temat mojego bloga. Następnie skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do mnie.

Ile można zarobić na promocjach bankowych i jak to robić?

Niektórym osobom aż ciężko w to uwierzyć, ale z promocji bankowych można wyciągnąć nawet 5000 zł rocznie! Właśnie pracuję nad moim pierwszym e-bookiem, w którym dokładnie wyjaśnię, jak wygląda cały proces zarabiania na promocjach bankowych! Zapisz się do mojego newslettera, a jako pierwszy otrzymasz informację o premierze e-booka, którego otrzymasz ZA DARMO

Nie potrafię zapamiętać warunków promocji. Boję się, że je zapomnę.
Mogę prosić o PDFa?

Od niedawna na blogu wprowadziłem nową funkcjonalność: SPRAWDŹ SKRÓT PROMOCJI. Dzięki niej, wszystkie niezbędne informacje odnośnie promocji są dla Ciebie przejrzyste i nie musisz ich zapamiętywać. A już wkrótce, w każdym wpisie z promocją pojawią się również warunki promocji w formacie PDF!

JAK SPRAWDZIĆ SKRÓT PROMOCJI?

  1. Wybierz AKTUALNĄ PROMOCJĘ BANKOWĄ, która Cię interesuje.
  2. W otwartym wpisie, zaraz pod zdjęciem wpisu, znajdź przycisk SPRAWDŹ SKRÓT PROMOCJI.
  3. Kliknij w ten przycisk, by rozwinąć warunki aktualnej promocji.

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIA?​

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO!

SUKCESYWNY KACPER JANKOWSKI

PRZEDSIĘBIORCA:

NIP:

REGON:

ADRES E-MAIL:

MESSENGER

ODWIEDŹ MNIE NA FACEBOOKU!

ZAJRZYJ NA MÓJ INSTAGRAM!

Szukaj