Promocyjny Pakiet Komfort

Kacper Jankowski 3 sierpnia 2021 roku

Promocyjny Pakiet Komfort – odkryj jego możliwości

Bank Pekao S.A. nigdy nie przestanie zadziwiać swoimi ofertami. Tym razem prócz samej promocji dołączonej do Konta Przekorzystnego, otrzymasz promocyjny Pakiet Komfort na 6 miesięcy za darmo! Poniżej opisuje wszystko co zyskujesz dzięki pakietowi. Tak, więc prócz darmowego Konta Przekorzystnego wraz z wbudowaną kartą wielowalutową zyskujesz 210 nagród w promocji oraz Pakiet Komfort.
Promocyjny Pakiet Komfort

Czym tak właściwie jest promocyjny Pakiet Komfort?

Pakiet Komfort jest to zestaw określonych usług. Wyróżnia się trzy warianty, każdy różni się od Siebie ilością danych usług oraz ceną, pakiety dzielą się na:

➡️ Pakiet Komfort STANDARD,
➡️ Pakiet Komfort ZŁOTY,
➡️ Pakiet Komfort PLATYNOWY.

Cała oferta jest złożona tak, aby każdy klient znalazł coś dla Siebie. Dzięki promocji zyskujesz wybrany wariant pakietu na okres 6 miesięcy bez żadnych opłat . Biorąc najdroższy wariant, czyli Pakiet Komfort PLATYNOWY przy założeniu, iż korzystasz z Konta Przekorzystnego zyskujesz 72 zł. W skład usług wchodzi:

 • Ubezpieczenie zakupów przez Internet do kwoty 5000 zł,
 • Ubezpieczenie rzeczy osobistych i ubezpieczenia assistance – usługi informacyjne do kwoty 1000 zł,
 • Pomoc w domu (pomoc specjalistów np. przy naprawie pralki) do kwoty 3 x 800 zł w miesiącu,
 • Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym do kwoty 10 000 zł,
 • Zestaw natychmiastowych przelewów Express Elixir (koszt jednego to 5 zł).

Oczywiście ilość dostęnych usług i przelewów zależy od tego jaki wariant wybierzesz. Nie mniej jednak jest to bardzo opłacalna oferta nie mówiąc już o tym, ze pół roku masz za darmo. Najlepiej wszystko obrazują poniższe tabele.

Po okresie promocyjnym, aby zachować dalej jeden z pakietów, między 26. dniem miesiąca, a ostatnim, musisz posiadać środki na koncie. W innym wypadku Pekao S.A. anuluje Pakiet Komfort. Ubezpieczycielem jest PZU S.A..

Ubezpieczenie zakupów online

Padłeś ofiarą oszustwa podczas zakupów w Internecie? Z pakietem Komfort nie musisz się martwić o stratę, ponieważ starty zostaną pokryte. Najlepszą wiadomością jest to, że suma ubezpieczeń to aż 5000 zł rocznie. W dobie czasów, gdzie zakupy online stają się coraz bardziej powszechne takie ubezpieczenie jest bardzo przydatne. Internet jest pełen niebezpieczeństw i oszustów, więc lepiej posiadać zaplecze w takiej postaci. Szczególnie, że to ubezpieczenie jest dostępne w każdym wariancie.

Ubezpieczenie rzeczy osobistych, assistance – usługi informacyjne

Wiele z nas nosi cenę rzeczy przy sobie, zapewne Ty również, choćby telefon. W razie kradzieży takich rzeczy jak:

✅ smartfon,
✅ laptop,
✅ portfel
✅ teczkę,
✅ torebkę,
✅ a nawet dokumenty osobiste (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy).

Otrzymasz rekompensatę w ramach Pakietu Komfort. W dodatku usługa oferuję pomoc w szybkim zastrzeżeniu któregoś z dokumentów, tak, aby nie posłużyły w niewłaściwy sposób. Ponadto assistance to pomoc w przy wyrobieniu nowych dokumentów (na dzień dzisiejszy pełny koszt stworzenia nowego paszportu to 140 zł). Ogólna suma ubezpieczeń w tym przypadku to 1000 zł.

Ubezpieczenie w życiu prywatnym

Bardziej znana forma takiego ubezpieczenia to OC. W tym wypadku ubezpieczenie pokrywa szkody wyrządzone przez Ciebie, Twoje dzieci lub zwierzęta. Ubezpieczenie w życiu prywatnym daje ochronę w przypadku zalania mieszkania i uprawniania sportu amatorsko. Obejmuje wszelkiego rodzaju zdarzenia w przypadku korzystania z urządzeń ruchomych. Przykładowo Twoje dzieci zarysują sąsiadowi auto, ubezpieczenie pokryje zniszczenie mienia. Suma ubezpieczeń wynosi aż 10 000 zł jest to pokaźna kwota, jednakże jest to dostępne wyłącznie w Pakiet Komfort PLATYNOWY.

Pomoc w domu

W tym przypadku też będziesz zabezpieczony przed kradzieżą podczas włamania, od wszelkiego rodzaju awarii typu zepsucie się lodówki, pękniecie szyby w oknie czy nawet spięcia elektrycznego. Ochrona jest zapewniona dla uszkodzeń sprzętu RTV w tym komputera lub artykułów gospodarstwa domowego. Polega to na tym, że nie ponosisz żadnych kosztów za usługi szklarza, ślusarza, dekarza itd. Suma ubezpieczenia to 2400 zł, kwota ta rozkłada się na 3 wizyty do 800 zł. Ubezpieczenie nie obejmuje sprzętu pogwarancyjnego starszego niż 10 lat.

Zestaw Przelewów Express Elixir

W przypadku każdego wariantu masz do dyspozycji 2,3 lub 4 natychmiastowe przelewy Expres Elixir. Koszt takiego przelewu to 5 zł, tak więc zrobisz dwa przelewy masz już kwotę 10 zł. Za tę sumę możesz już zakupić Pakiet Komfort ZŁOTY w zależności od posiadanego konta rzecz jasna. Nie mniej jednak to już daje dużo do myślenia, bo wychodzisz na plus na samych przelewach natychmiastowych (o ile wykonujesz). Ale nie oszukujmy się każdemu zdarzy się zapomnieć np. opłacić rachunków, wtedy taki zestaw przelewów przyjdzie Ci z pomocą.

Jak aktywować Pakiet Komfort?

Jeśli bierzesz udział w promocji, w której do zyskania jest 210 zł to warunkiem otrzymania premii na start jest skorzystanie z promocyjnego Pakietu Komfort. W innym przypadku również jest darmowy, a jeśli nie jesteś jeszcze uczestnikiem promocji ani klientem banku to zapraszam do zapoznania się z promocją Konta Przekorzystnego.

Dla obecnych klientów posiadających konto osobiste Pakiet Komfort na 6 miesięcy również jest za darmo. Po tym okresie opłata będzie pobierania według tabelki i wybranego wariantu. Listę rachunków dla których można uruchomić zestaw ubezpieczeń i przelewów Express Elixir dostępny w regulaminie usługi.

Gdy już zdecydujesz się na przystąpienie do Pakietu Komfort wystarczy, że w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay złożysz wniosek, a wygląda to tak:

Tak naprawdę składanie wniosku polega na akceptowaniu warunków i umowy, mi to zajęło minutę. Pakiet zostanie aktywowany 1 dnia następującego miesiąca, jeśli złożysz dyspozycja do 25. dnia danego miesiąca. W przypadku, gdy będzie to 26. dzień miesiąca aktywacja nastąpi na początku następnego pełnego miesiąca kalendarzowego. Możesz oczywiście wyłączyć Pakiet Komfort lub zmienić wariant. Pierwsza zmiana wariantu jest możliwa po 6 miesiącach od daty aktywacji.

Ponowna aktywacja pakietu

Po zamknięciu Pakietu Komfort można go aktywować ponownie, jednak dopiero po 6 pełnych miesiącach kalendarzowych od jego zamknięcia i pod warunkiem, że rachunek prowadzony jest cały czas przez tę samą osobę.

Jak zgłosić szkodę?

Wystarczy, że zadzwonicie pod numer 801 182 007, podając swoje podstawowe dane: imię, nazwisko i numer PESEL (lub datę urodzenia, gdy go nie posiadacie). lub możecie zgłosić sprawę na adres e-mail kontakt@pzu.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zobacz więcej interesujących treści na Facebooku

210 zł w promocji za założenie darmowego Konta Przekorzystnego

Po raz kolejny Bank Pekao S.A. organizuje promocję, tym razem dorzuca 210 zł nagród (110 zł w Programie Bezcenne Chwile w formie punktów oraz 100 zł premii na start). Wystarczy założyć darmowe Konto Przekorzystne i spełnić banalne warunki. Dodatkowo możesz polecać konto i zyskiwać 100 zł za każde udane polecenie. Maksymalnie w programie poleceń masz aż 1500 zł do zdobycia.

W skrócie, aby zyskać obie nagrody musisz do 30 września 2021 r zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą. Konieczne jest podpisanie umowy przy pomocy biometrii (selfie), wizyta w oddziale to ostateczność. Następnie wystarczy złożyć dyspozycje aktywacji Pakietu Komfort.

Gdy już konto będzie aktywne musisz po otrzymaniu karty ją zarejestrować w programie Bezcenne Chwile. Po zarejestrowaniu karty wystarczy, że spełnisz poniższe warunki:

 • Wykonasz min. 4 płatności kartą na dowolną kwotę w sklepach stacjonarnych lub internetowych – otrzymasz za to 3400 punktów powitalnym (możesz je wymienić na kupon do wybranego sklepu o wartości 50 zł),
 • Dokonanie transakcji zarejestrowaną kartą na kwotę łączną min. 50 zł – spełniając ten warunek otrzymasz 4000 punktów (wartość 60 zł).

Kolejną nagrodę, czyli 100 zł premii na start otrzymasz za wykonanie poniższych warunków w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu w którym zawarłeś umowę:

 • Zrobienie co najmniej jednej transakcji kartą,
 • zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł,
 • złożenie dyspozycji Pakietu Komfort.

Łatwe prawda? Ale nie należy jeszcze raz wspomnieć, że możesz zyskiwać 100 zł za każdą poleconą osobę. Nie jest to trudne wystarczy przystąpić do programu poleceń link znajduje się tutaj . Następnie uzupełnić formularz i poczekać na wiadomość sms o potwierdzeniu przystąpienia do owego programu. Twój numer telefonu będzie kodem poleceń.

Całe prześwietlenie promocji znajdziesz tutaj.

Konto Przekorzystne wraz z wbudowaną kartą wielowalutową

Dlaczego akurat to konto osobiste miało by Cię zainteresować? Odpowiedzi, a raczej konkretnych powodów jest klika, o to One.

Konto Przekorzystne jest jest w pełni darmowe dla osób poniżej 26. roku życia. Nie muszą Oni spełniać żadnych warunków i nie martwić się o jakiekolwiek opłaty. Klienci powyżej tej liczby wystarczy, że w miesiącu spełnią dwa warunki:

 • wykonanie co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej (kartą/Apple Pay/Google Pay/PeoPay) na dowolną kwotę,
 • zasilenie swojego rachunku kwotą min. 500 zł (najlepiej przelać środki z konta w innym banku, ponieważ do wpływów nie zalic’za się wpłata własna np. z bankomatu).

Myślę, że osoby powyżej 26. roku życia nie będą miały żadnego problemu ze spełnieniem tych warunków. W przypadku nie spełnienia warunków opłata za prowadzenie rachunku wynosi 6 zł, a za kartę 3 zł (od września 4 zł).

W przypadku wypłat z bankomatów wygląda to tak, że za wypłaty z bankomatów należących do Pekao S.A. nie zapłacisz ani grosza. Dwie pierwsze wypłaty w miesiącu z wszystkich bankomatów masz za darmo, jeśli spełnisz powyższe warunki aktywności, tyczy się to obu grup wiekowych. W pozostałych przypadkach 2,3% prowizji min. 5 zł.

Kolejny argument to taki, że do konta masz dołączoną kartę wielowalutową jest to bardzo dobra wiadomość. Nie musisz się już martwić zakładaniem osobnej kart lub nosić kilka na raz dla każdej waluty. W skrócie daje Ci to:

✅ brak kosztów przewalutowania za granicą np. przy płaceniu za zakupy w sklepie,
✅ darmowe wypłaty z bankomatów za granicą
✅ i kolokwialnie mówiąc brak biegania po kantorach, gdzie kursy nie działają na Twoją korzyść.

Więcej możliwości i jak działa karta wielowalutowa znajdziesz w tym artykule.

Dla łowców okazji i promocji, konto przekorzystne daje wiele możliwości już po samym założeniu możesz je polecać o czym wspomniałem wcześniej. Kwota maksymalna w tej edycji programu poleceń to 1500 zł, jest to pokaźna suma. Pragnę przypomnieć kilka tytułów akcji promocyjnych, które organizował bank w ostatnim czasie; 4x 20 zł do wybranych sklepów za 3 transakcje kartą Visa, 50 zł +2% na rachunku mój Mój Skarb pakiet dla młodych z PeoPay Kids, 3400 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile jest to parę przykładów, a dla „łowców okazji” mam dobrą informację aktualnie bank Pekao S.A. organizuje promocje, w której do zdobycia masz 20 zł za płatność przy pomocy Google Pay, ale o tym niżej.

Zdobądź łatwe 20 zł za płatność przy pomocy Google Pay

Jest to bardzo łatwa akcja, która polega na tym, że po uzyskaniu zaproszenia ze strony Pekao S.A. i spełnianiu kryterów, czyli:

 • bycie pełnoletnim obywatelem Polski, który jest klientem indywidualnym Banku posiadającym Konto Osobiste z kartą płatniczą i aktywną aplikacją PeoPay,
 • na dzień rozpoczęcia promocji brak zarejestrowanej karty dołączonej do konta osobistego w Google Pay,
 • oraz otrzymanie od banku wiadomości o możliwości przystąpienia do akcji.

Jeśli spełniasz te kryteria i dołączysz kartę do Google Pay wystarczy, że dokonasz min 2 płatności przy pomocy Google Pay na kwotę min. 5 zł każda. Nagrodę 20 zł otrzymasz na swoje konto do 30. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. Więcej na temat tej akcji napisałem w tym artykule.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media