Bartłomiej Kłyk
, 15 lipca 2021 roku

210 zł z darmowym kontem od Pekao S.A.

100 zł
premia za aktywność na koncie
110 zł
w programie Bezcenne Chwile
1500 zł
w programie poleceń
Bank Pekao S.A. ruszył z kolejną edycją promocji w której do zgarnięcia masz świetne nagrody. Za samo przetestowanie konta Przekorzystnego otrzymasz 100 zł, rejestrując kartę w programie Bezcenne Chwile i płatności nią otrzymasz kolejne 110 zł. Dodatkowo w programie poleceń czeka na Ciebie 1500 zł.

Korzyści

100 zł
premia za aktywność na koncie
110 zł
w programie Bezcenne Chwile
1500 zł
w programie poleceń

Zasady promocji

W promocji możesz wziąć udział, jeśli nie posiadałeś żadnego konta ani lokaty w Pekao S.A. w terminie od 01.01.2019 do 31.05.2021 r. W trakcie zakładania rachunku wymagana jest finalizacja umowy za pomocą biometrii dopiero w ostateczności możesz dokończyć zawarcie umowy w oddziale.

Skrót promocji

ETAP 1

Pierwszą nagrodę 110 zł w formie bonu do wybranego sklepu otrzymasz za zarejestrowanie otrzymanej karty w programie Bezcenne Chwile. Po zarejestrowaniu karty wystarczy, że dokonasz min. 4 razy płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych, na dowolną kwotę za to otrzymasz 3400 punktów o wartości 50 zł. Kolejne 4000 punktów o wartości 60 zł otrzymasz za dokonanie transakcji zarejestrowaną kartą na kwotę min. 50 zł.

Nagrodę w postaci punktów otrzymasz w ciągu dwóch tygodni od spełnienia warunków. Punkty możesz wymienić na bony o łącznej wartości 110 zł do wybranego na stronie Bezcenne Chwile sklepu, otrzymasz w ciągu dwóch tygodni od spełnienia warunku.

ETAP 2

Premię na start otrzymasz za spełnienie poniższych warunków w trzech miesiącach następujących po miesiącu w którym zawarłeś umowę:

  • wykonanie min. 1 płatność kartą,
  • zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł,
  •  jednorazowe przystąpienie do pakietu komfort, który jest darmowy przez 6 miesięcy (musi być aktywny do otrzymania nagrody).

Tutaj należy przypomnieć, że w ciągu tych trzech miesięcy musisz udać się do najbliższego oddziału banku i złożyć wzór podpisu oraz potwierdzić tożsamość dowodem.

Nagrodę w formie przelewu na konto w wysokości 100 zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu spełniania warunków.

Zarejestruj się w programie poleceń i zyskuj 100 zł za każdą poleconą osobę. W tej edycji maksymalna kwota jaką możesz otrzymać za polecanie konta, to 1500 zł!

Jak założyć konto

Weź udział w promocji rejestrując się na stronie banku i załóż konto bez wychodzenia z domu.
Przejdź na stronę promocji
Klikając w poniższy przycisk zostaniesz przeniesiony na stronę promocji. Teraz wystarczy uzupełnić podstawowe dane wniosku, pamiętaj, aby zapisać login i hasło (będą wymagane w dalszym procesie).
Pobierz aplikację mobilną
Pobierz aplikacje PeoPay z Google Play lub App Store, a następnie wejdź i kliknij kolejno; “Zostań Klientem Pekao”, “Klient Indywidulany” i “Kontynuuj Wniosek”. Potem zalogujesz się przy pomocy zapisanego loginu i hasła.
Otwarcie rachunku
Przejdź proces weryfikacji, w tym celu wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie. Po szybkiej akceptacji wypełnij resztę danych, potwierdź chęć otwarcia rachunku i gotowe. Możesz w pełni korzystać z konta!

Konto bez opłat

W promocji nie tylko zyskujesz wiele bonusów, ale również konto osobiste na korzystnych warunkach.
0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie rachunku Przekorzystnego dla osób poniżej 26. roku życia jest darmowe. Osoby starsze (powyżej 26. roku życia) mogą również nie ponosić opłaty spełniając dwa poniższe warunki w danym miesiącu: – wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą/ Google Pay/Apple Pay/ PeoPay), -oraz zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł. Spełniając te warunki nie ponosisz comiesięcznej opłaty 6 zł.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Użytkowanie karty dla osób poniżej 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowe. Dla osób powyżej 26. roku życia karta jest darmowa, jeśli spełnią poniższe warunki: – wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą/ Google Pay/Apple Pay/ PeoPay), -oraz zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł. Standardowa comiesięczna opłata za kartę wynosi 3 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z wszystkich bankomatów dla młodych są darmowe. W przypadku osób powyżej 26. roku życia wypłaty z bankomatów własnych są darmowe i dwie pierwsze wypłaty z innych również pod warunkiem spełnienia warunków aktywności. Pozostałe wypłaty w innych bankomatach wiążą się z prowizją 2,3% dla kwoty min. 5 zł.

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego banki organizują promocję?
Banki organizują promocję, ponieważ przyciągają większą liczbę klientów rozdając nagrody za aktywne korzystanie z konta.