Kacper Jankowski
, 15 lipca 2021 roku

210 zł z darmowym kontem od Pekao S.A.

100 zł
premia za aktywność na koncie
110 zł
w programie Bezcenne Chwile
1500 zł
w programie poleceń
Bank Pekao S.A. ruszył z kolejną edycją promocji w której do zgarnięcia masz świetne nagrody. Za samo przetestowanie konta Przekorzystnego otrzymasz 100 zł, rejestrując kartę w programie Bezcenne Chwile i płatności nią otrzymasz kolejne 110 zł. Dodatkowo w programie poleceń czeka na Ciebie 1500 zł.

Korzyści

100 zł
premia za aktywność na koncie
110 zł
w programie Bezcenne Chwile
1500 zł
w programie poleceń

Zasady promocji

W promocji możesz wziąć udział, jeśli nie posiadałeś żadnego konta ani lokaty w Pekao S.A. w terminie od 01.01.2019 do 31.05.2021 r. W trakcie zakładania rachunku wymagana jest finalizacja umowy za pomocą biometrii dopiero w ostateczności możesz dokończyć zawarcie umowy w oddziale.

Skrót promocji

ETAP 1

Pierwszą nagrodę 110 zł w formie bonu do wybranego sklepu otrzymasz za zarejestrowanie otrzymanej karty w programie Bezcenne Chwile. Po zarejestrowaniu karty wystarczy, że dokonasz min. 4 razy płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych, na dowolną kwotę za to otrzymasz 3400 punktów o wartości 50 zł. Kolejne 4000 punktów o wartości 60 zł otrzymasz za dokonanie transakcji zarejestrowaną kartą na kwotę min. 50 zł.

Nagrodę w postaci punktów otrzymasz w ciągu dwóch tygodni od spełnienia warunków. Punkty możesz wymienić na bony o łącznej wartości 110 zł do wybranego na stronie Bezcenne Chwile sklepu, otrzymasz w ciągu dwóch tygodni od spełnienia warunku.

ETAP 2

Premię na start otrzymasz za spełnienie poniższych warunków w trzech miesiącach następujących po miesiącu w którym zawarłeś umowę:

Tutaj należy przypomnieć, że w ciągu tych trzech miesięcy musisz udać się do najbliższego oddziału banku i złożyć wzór podpisu oraz potwierdzić tożsamość dowodem.

Nagrodę w formie przelewu na konto w wysokości 100 zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu spełniania warunków.

Zarejestruj się w programie poleceń i zyskuj 100 zł za każdą poleconą osobę. W tej edycji maksymalna kwota jaką możesz otrzymać za polecanie konta, to 1500 zł!

Jak założyć konto

Weź udział w promocji rejestrując się na stronie banku i załóż konto bez wychodzenia z domu.
Przejdź na stronę promocji
Klikając w poniższy przycisk zostaniesz przeniesiony na stronę promocji. Teraz wystarczy uzupełnić podstawowe dane wniosku, pamiętaj, aby zapisać login i hasło (będą wymagane w dalszym procesie).
Pobierz aplikację mobilną
Pobierz aplikacje PeoPay z Google Play lub App Store, a następnie wejdź i kliknij kolejno; „Zostań Klientem Pekao”, „Klient Indywidulany” i „Kontynuuj Wniosek”. Potem zalogujesz się przy pomocy zapisanego loginu i hasła.
Otwarcie rachunku
Przejdź proces weryfikacji, w tym celu wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie. Po szybkiej akceptacji wypełnij resztę danych, potwierdź chęć otwarcia rachunku i gotowe. Możesz w pełni korzystać z konta!

Konto bez opłat

W promocji nie tylko zyskujesz wiele bonusów, ale również konto osobiste na korzystnych warunkach.
0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie rachunku Przekorzystnego dla osób poniżej 26. roku życia jest darmowe. Osoby starsze (powyżej 26. roku życia) mogą również nie ponosić opłaty spełniając dwa poniższe warunki w danym miesiącu: – wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą/ Google Pay/Apple Pay/ PeoPay), -oraz zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł. Spełniając te warunki nie ponosisz comiesięcznej opłaty 6 zł.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Użytkowanie karty dla osób poniżej 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowe. Dla osób powyżej 26. roku życia karta jest darmowa, jeśli spełnią poniższe warunki: – wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą/ Google Pay/Apple Pay/ PeoPay), -oraz zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł. Standardowa comiesięczna opłata za kartę wynosi 3 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z wszystkich bankomatów dla młodych są darmowe. W przypadku osób powyżej 26. roku życia wypłaty z bankomatów własnych są darmowe i dwie pierwsze wypłaty z innych również pod warunkiem spełnienia warunków aktywności. Pozostałe wypłaty w innych bankomatach wiążą się z prowizją 2,3% dla kwoty min. 5 zł.

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego banki organizują promocję?
Banki organizują promocję, ponieważ przyciągają większą liczbę klientów rozdając nagrody za aktywne korzystanie z konta.
Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.
Czy nagroda jest gwarantowana?
Tak, nagroda jest gwarantowana regulaminem promocji. Jeśli otworzysz konto i spełnisz powyższe warunki to otrzymasz nagrodę.
Czy muszę odprowadzić od bonusu podatek?
Jeśli nie jest to promocja dotycząca produktu firmowego, to do kwoty 2000 zł jesteś zwolniony.
Jeśli usunę rachunek przed otrzymaniem premii, to czy ją otrzymam?
Niestety, ale konto należy posiadać, aż do otrzymania premii/bonusu/nagrody.
Szukaj