POZNAJ MNIE

Mam 21 lat i pochodzę z Sianowa – małego miasteczka położonego nieopodal Koszalina.

Jestem blogerem finansowym, przedsiębiorcą, pasjonatem ekonomii, finansów i wszystkiego, co jest z tą branżą związane.

Bloga Sukcesywny.pl prowadzę od sierpnia 2018 roku. Mimo młodego wieku, jestem obecny w biznesie, marketingu i finansach już od wielu lat.

Moim celem jest zbudowanie potężnej firmy, która osiągnie wielki sukces! W swoim życiu kieruję się taką zasadą: im więcej posiadasz, tym więcej możesz dać drugiemu człowiekowi

Chcę dzielić się wiedzą finansową, w ramach organizowanych przeze mnie szkoleń. Chcę stworzyć fundację i pomagać dzieciom, które podobnie jak ja mają marzenia, lecz brakuje im pieniędzy na ich spełnienie.

STATYSTYKI BLOGA I SOCIAL MEDIÓW

Unikalnych użytkowników
bloga miesięcznie
0
ODSŁON BLOGA
MIESIĘCZNIE
0
FANÓW
NA FACEBOOKU
0
OSÓB, KTÓRE WIDZĄ MOJE POSTY
NA FACEBOOKU
0
SUBSKRYBENTÓW
NEWSLETTERA
0
OBSERWUJĄCYCH
NA INSTAGRAMIE
0

OSTATNIA AKTUALIZACJA DANYCH: SIERPIEŃ 2020

DEMOGRAFIA ODBIORCÓW

PŁEĆ

WIEK

NA PODSTAWIE DANYCH Z GOOGLE ANALYTICS

MARKI, KTÓRE MI ZAUFAŁY

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ?

MAM DOŚWIADCZENIE

Prowadzę tego bloga od sierpnia 2018 roku. W tym czasie zdobyłem ogromne doświadczenie marketingowe. Realizowałem kampanie dla największych podmiotów finansowych na polskim rynku. Współpracowałem m.in. z BNP Paribas, Pekao S. A. oraz Santander Bank Polska.

JESTEM KREATYWNY

Prowadzenie biznesu w dzisiejszych czasach wymaga od przedsiębiorcy kreatywności. Zdaje sobie z tego sprawę, dlatego nie boję się nieszablonowych rozwiązań. Chcę, by każda współpraca przynosiła moim partnerom korzyści, a moim odbiorcom wartość!

DBAM O JAKOŚĆ

Marki, z którymi dotychczas współpracowałem doceniają przede wszystkim wysoką jakość moich działań. Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie. Jestem perfekcjonistą w każdym calu. Starannie przygotowuję każdą kampanię. Często daję od siebie o wiele więcej, niż wymaga ode mnie podpisana umowa.

ZWIĘKSZAM ZASIĘGI

Sukcesywnie, krok po kroku rozwijam swoją działalność! Bardzo dużo inwestuję, by zwiększyć zasięgi mojej strony oraz profilów w mediach społecznościowych. Już teraz mogę pochwalić się liczbą 50 000 czytelników mojego bloga, oraz ponad 10 000 fanów w social media. A te liczby rosną z dnia na dzień!

MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

PISZĘ ARTYKUŁY SPONSOROWANE

Piszę artykuły sponsorowane we współpracy z firmami, których produkty i usługi wpisują się w moją działalność. Bardzo mocno doceniam zaufanie, którym obdarzają mnie czytelnicy mojego bloga, dlatego każdy artykuł, który się na nim pojawi, musi wnieść dla nich realną wartość!

RECENZUJĘ USŁUGI I PRODUKTY

Uwielbiam odkrywać nowe produkty. Dlatego z przyjemnością podejmę się uczciwej recenzji usług, produktów oraz książek, związanych z tematyką finansów i rozwoju osobistego. W każdej recenzji stawiam na jakość, a także uczciwość wobec moich czytelników.

UDOSTĘPNIAM MIEJSCE REKLAMOWE

Mojego bloga traktuję jak własne mieszkanie. Panuje w nim porządek, a każdy element ma swoje miejsce. Dlatego nie znajdziesz tutaj reklam Google i innych tego typu ,,odstraszaczy”. Jest za to miejsce na graficzną reklamę Twojego produktu - o ile tematycznie będzie tutaj pasował.

POSZUKUJĘ PARTNERÓW DO:

01.

KANAŁ NA YOUTUBE

Kiedy w 2018 roku tworzyłem bloga Sukcesywny.pl, myślałem o ludziach, którzy nigdy nie uzyskali dostępu do edukacji finansowej. O zarządzaniu pieniędzmi nie uczymy się przecież w szkole, a każdy z nas się tym zajmuje – z lepszym lub gorszym rezultatem. Dlatego już wtedy nakreśliłem sobie wielką misję: chcę dotrzeć z edukacją finansową do jak największej liczby osób!

Kanał na YouTube będzie kolejnym krokiem w wypełnieniu tej misji! Istnieje wiele procesów w świecie ekonomii i finansów, które dla wielu z nas wydają się być zbyt skomplikowane, by je zrozumieć. Na moim kanale pojawią się filmy, w których będę mówił o finansach, bankowości i zarządzaniu pieniędzmi w prosty i przejrzysty sposób!

02.

E-BOOK O TEMATYCE FINANSOWEJ

Kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie finansów i bankowości to spory dorobek, jak na tak młodego człowieka jak ja. Pamiętam swoje początki, kiedy wszystko wydawało mi się tak trudne i tak niezrozumiałe, że niejednokrotnie chciałem się poddać. Na szczęście w swoim życiu trafiałem na ludzi, którzy mi pomagali. Dzielili się ze mną wiedzą, wspierali dobrym słowem czy po prostu przy mnie byli.

Dzisiaj jestem im wszystkim wdzięczny, bo gdyby nie oni, nie pisałbym teraz tego tekstu. Swoją wdzięczność, chciałbym okazać dając coś od siebie. Chcę podzielić się wiedzą i doświadczeniem, które sprawiły, że stałem się jednym z topowych blogerów związanych z bankowością w Polsce. Już wkrótce pojawi się mój pierwszy e-book (nie ostatni), w którym zdradzę tajemnice sukcesów, które do tej pory osiągnąłem!

MOJE PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ

OTWORZĘ
KANAŁ NA YOUTUBE

W ciągu najbliższych kilku miesięcy planuję otworzyć na YouTube swój kanał, na którym będę dzielił się wiedzą o finansach i zarządzaniu budżetem.

NAPISZĘ
E-BOOKA

Rozpocząłem już prace nad swoim pierwszym e-bookiem! Podzielę się w nim swoim doświadczeniem z zakresu funkcjonowania promocji bankowych.

ROZWINĘ
SWOJE SOCIAL MEDIA

Chcę dzielić się moją wiedzą z jak największą liczbą osób. Dlatego już teraz inwestuję w rozwój swoich profilów w mediach społecznościowych.

STWORZĘ CYKL
PORAD FINANSOWYCH

O finansach i zarządzaniu pieniędzmi niewiele dowiedzieliśmy się ze szkoły. Tę wiedzę już wkrótce będzie można znaleźć na moim blogu.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

TWÓJ SUKCES JEST RÓWNIEŻ MOIM SUKCESEM!

Z takim podejściem realizuję każdą współpracę. To daje mi motywację do działania na najwyższym poziomie i osiągania wysokich wyników. Nie bez powodu jestem Sukcesywny!

Jeśli reprezentujesz markę, bank lub instytucję finansową i zależy Ci na konkretnej współpracy, z konkretnym blogerem, skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do mnie.

Razem możemy osiągnąć SUKCES

ZNAJDŹ MNIE W SOCIAL MEDIA!

Szukaj