Ponad 2000 zł w promocjach bankowych bez wychodzenia z domu!

2000 zł

Aktualna sytuacja związana z koronawirusem utrudnia korzystanie z niektórych promocji bankowych. Musimy unikać zbędnych kontaktów z innymi ludźmi, ograniczyć wizyty w placówkach banków do zera. Z wielu promocji bankowych możemy skorzystać bez wychodzenia z domu! W poniższym zestawieniu promocji bankowych możemy zgarnąć nawet 2000 zł w premiach od banków!


Nawet 1700 zł od Pekao S.A., 3% na koncie oszczędnościowym

Aktualna promocja Pekao S.A. pozwala nam zgarnąć 200 zł podstawowej premii, 1500 zł w programie poleceń i dodatkowe 3% na koncie oszczędnościowym. Zgarnięcie premii o wysokości 200 zł jest bardzo proste! W najbliższych czterech miesiącach należy przelać sobie minimum 500 zł i zapłacić raz kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay.  Dodatkowe 1500 zł zgarniemy za polecanie konta i samej promocji innym.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Samo zawarcie umowy odbywa się całkowicie online, bank oferuje nam nowoczesny sposób otwierania rachunku – metoda biometryczna. Na czym ona polega? Umowę podpiszemy za pomocą ,,selfie,, . W procesie online wystarczy, że zweryfikujemy się własnym zdjęciem i umowa zawarta. Więcej informacji na temat promocji można znaleźć tutaj.1050 zł z darmowym kontem od Santander Bank Polska!

Niedawno ruszyła nowa promocja od Santander Bank Polska i firmy ebroker (Rankomat), gdzie za założenie konta i spełnienie bardzo prostych warunków zgarniemy nawet 1050 zł premii! W najnowszej promocji zyskujemy 200 zł w gotówce, dodatkowo mamy możliwość zgarnąć 50 zł z kodem poleceń, 300 zł w formie zwrotów za rachunki i 500 zł w programie poleceń!

Podstawową premię 200 zł zgarniemy za przelanie sobie łącznie 1000 zł (może być w częściach) i zapłacimy 5 razy kartą lub BLIKiem. Dodatkowe 50 zł zgarniemy jeśli użyjemy kodu poleceń, zalogujemy się do banku i wydamy kartą lub BLIKiem 300 zł do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisaliśmy umowę. Dodatkowo czeka na nas 500 zł w programie poleceń i 300 zł w formie zwrotów za rachunki. Więcej o promocji w opisie całej promocji.

Uwaga! Bank oferuje nam bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitu!

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

1015790441

Pamiętaj ! Dodatkowe 50 zł jest z kodem poleceń! Zachęcamy użyć naszego sprawdzonego kodu.

 

Santander Bank Polska wprowadził nową opcję podpisywania umowy – poprzez videorozmowę z pracownikiem banku! Opcja ta jest dostępna w godzinach 8:00-20:00. O samej promocji pisałem już wcześniej we wpisie 1050 zł z darmowym kontem od Santander Bank Polska!200 zł za założenie darmowego konta w Alior Banku + 240 zł rocznie w formie zwrotów za płatności telefonem

W promocji od Alior Banku. gdzie za założenie konta możemy zgarnąć 200 zł premii w gotówce, a dodatkowo skorzystać z pakietu korzyści dołączonych do konta. W najnowszej Money Manii można zgarnąć nie tylko łatwe 200 zł. ale dodatkowo możemy łapać 20 zł co miesiąc w formie zwrotów za płatności telefonem, rocznie to aż 240 zł!  W aktualnej sytuacji odradzamy ciągłe latanie po zakupy, dla bezpieczeństwa możemy zapłacić też telefonem i zgarnąć zwrot do 20 zł miesięcznie. Jest to stała korzyść dodana do konta, musimy ją tylko aktywować, dostajemy darmowe konto. zgarniemy 200 zł premii i bank zapłaci nam co miesiąc za płacenie telefonem!

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Samą umowę podpiszemy poprzez przelew weryfikacyjny za 1 zł (kwota jest nam oczywiście zwracana). pamiętajmy, aby wszystkie dane się pokrywały – imię, nazwisko, adres zamieszkania. Premię w wysokości 200 zł zgarniemy tak naprawdę za przelewy na własne konto po 500 zł i zapłacenie trzy razy kartą.250 zł z darmowym kontem od BNP Paribas

Również BNP Paribas ruszył z ciekawą promocją dla nowych klientów w najnowszej promocji ..Zostań w domu,, zgarniemy 200 zł premii. 

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Samo podpisanie umowy jest przeprowadzane online, poprzez SMS! Umowę podpiszemy przez system Autenti SMSem, a konto aktywujemy poprzez nadanie PINu do karty. Kurier dostarczy nam tylko kartę. Samą premię zgarniemy za zrobienie czterech przelewów i zapewnienie wpływu (może być przelew z innego konta).160 zł za założenie konta od ING Banku Śląskiego

Od ING Banku Śląskiego za założenie darmowego Konta Direct możemy zgarnąć do 140 zł premii …a nie, bo w nowej promocji 160 zł! Oprócz tego dostajemy konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Dla młodych warunki są jeszcze prostsze!

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Samą umowę podpiszemy poprzez przelew weryfikacyjny za 1 zł (kwota jest nam oczywiście zwracana). pamiętajmy, aby wszystkie dane się pokrywały – imię, nazwisko, adres zamieszkania. Premię w wysokości 160 zł zgarniemy za spełnienie bardzo prostych warunków.


 

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.