1050 zł nagród z darmowym kontem od Santander Bank Polska

Kacper Jankowski 6 marca 2020 roku

1050 zł nagród z darmowym kontem od Santander Bank Polska!

1050 zł nagród z darmowym kontem od Santander Bank Polska

Ruszyła nowa promocja od Santander Bank Polska i firmy ebroker (Rankomat), gdzie za założenie konta i spełnienie bardzo prostych warunków zgarniemy nawet 1050 zł nagród z darmowym kontem! W najnowszej promocji zyskujemy 200 zł w gotówce, dodatkowo mamy możliwość zgarnąć 50 zł z kodem poleceń, 300 zł w formie zwrotów za rachunki i 500 zł w programie poleceń!

Uwaga! Bank oferuje nam bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitu!

UWAGA !  To ostatnie godziny tej rekordowej promocji ! ! ! Konto założysz całkowicie online, bez wychodzenia z domu i bez kuriera! ! !

Aż 1050 zł nagród z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji musimy być:

 • Osobą, która nie posiada konta osobistego w Santander Bank Polska od 05.03.2019.

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji!

Aby skorzystać z promocji by zdobyć przynajmniej jedną z nagród z darmowym kontem należy:

Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, przy tym zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na ujawnianie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji.  Czemu? Zgoda jest potrzebna, aby Santander Bank Polska mógł poinformować firmę ebroker o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Następnie z wygenerowanego dla nas linku powinniśmy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą. Wnioski złożone w inny sposób nie biorą udziału w promocji!

W wniosku wymagane jest, aby wyrazić następujące zgody:

 • Kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • Kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • Na elektroniczny kanał kontaktu
 • Kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Wniosek powinniśmy złożyć do 15.04.2020., a umowę podpisać do 30.04.2020.

ZAŁÓŻ DRMOWE KONTO

Weź udział w promocji i zgarnij 1050 zł nagród z darmowym kontem

UWAGA  ! To ostatnie godziny tej rekordowej promocji ! ! ! Konto założysz całkowicie online, bez wychodzenia z domu i bez kuriera! ! !

200 zł nagród darmowym kontem osobistym

Warunki w aktualnej promocji są niezwykle proste, więc nikt nie powinien mieć problemu z ich spełnieniem. Za wykonanie 10 płatności kartą. nawet po 1 zł – otrzymamy 100 zł, dodatkowe 100 zł otrzymamy za wpływ na konto (np. przelew z naszego konta w innym banku).

Aby zgarnąć 200 zł wystarczy, że:

 • Zapłacimy 5 razy kartą (dowolne kwoty, nawet po 1 zł za bułki w sklepie) w dwóch następujących po sobie miesiącach
 • Przelejemy na swoje konto minimum 1000 zł do 31.07.2020.

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto. Mamy na to czas aż do 31.07.2020. !

I to tyle! Za spełnienie tych dwóch warunków zyskamy 200 zł w gotówce.

Informacje o przyznaniu nagrody otrzymamy mailowo do 10.08.2020., mamy wtedy 7 dni na uzupełnienie danych do odbioru nagrody, natomiast 200 zł zostanie nam przelane na konto do 30.08.2020 r, brakuje nam jeszcze 850 zł nagród z darmowym kontem.

 50 zł za założenie konta z polecenia

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 50 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 50 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.11.2018.

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1015790441

Co należy zrobić?

 • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1015790441

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

(miejsce na kod poleceń może delikatnie się różnić)

 • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 50 zł mamy w kieszeni. 🙂

 • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
 • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę w marcu to na spełnienie warunków mamy czas do końca kwietnia. Natomiast nagrodę w wysokości 50 zł otrzymamy miesiąc później mamy jeszcze parę nagród z darmowym kontem.

Dodatkowe 500 zł za polecanie konta

Osoba polecająca, jak i polecona otrzymują po 50 zł. Każdy może zostać polecającym! Wystarczy zalogować się do bankowości mobilnej i przystąpić do programu poleceń, zaakceptować regulamin i zaznaczyć takie zgody jakie są wymagane w przypadku poleconego – marketing i otrzymywanie informacji handlowych itd. . Każdy kod jest ważny bez limitu, ale nagroda dla polecającego ma określony limit. Możemy otrzymać maksymalnie nagrodę za 10 poleceń – 500 zł. Późniejsze polecenia nie mają wpływu na wypłatę premii dla naszego znajomego, możemy konto polecić, ale nie otrzymany więcej niż 500 zł, nasz znajomy otrzyma 50 zł jako jedna z nagród z darmowym kontem.

Każdy kod można używać bez limitów (polecamy nasz sprawdzony kod poleceń – 1015790441

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Weź udział w promocji i zgarnij 1050 zł nagród z darmowym kontem

UWAGA ! To ostatnie godziny tej rekordowej promocji ! ! ! Konto założysz całkowicie online, bez wychodzenia z domu i bez kuriera! ! !

300 zł zwrotu za rachunki od Santander

Mamy już 250  zł + 500 zł do zgarnięcia w programie poleceń, ale nagrodę możemy zwiększyć o kolejne 300 zł! Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Łączna kwota zwrotu to 300 zł rocznie (25 zł miesięcznie). Uwaga! Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity w wysokości 1050 zł nagród z darmowym kontem.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe!

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Podziel się w social media