Promocyjne 1700 zł jako wysoka premia z darmowym kontem osobistym od Pekao S.A.

Kacper Jankowski 11 marca 2020 roku

Nawet 1700 zł jako wysoka premia z darmowym kontem osobistym do zgarnięcia od Pekao S.A.

Promocyjne 1700 zł jako wysoka premia z darmowym kontem osobistym od Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. wystartował z nową promocją, gdzie do zgarnięcia mamy 200 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego, a warunki promocji są niezwykle proste. Uwaga! Właśnie ruszył program poleceń w banku Pekao S.A., za polecanie znajomych możemy zgarnąć dodatkowe 1500 zł jako wysoka premia z darmowym kontem osobistym !!! Uwaga! Gratis mamy możliwość zgarnąć bilet do Multikina/Cinema City lub 30 dni darmowego HBO GO.

UWAGA! To ostatnie godziny promocji!

200 zł za konto od Pekao S.A.

Aby skorzystać z promocji i zyskać 200 zł musimy być osobami, które nie posiadały konta, lokaty w banku Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 do 31.12.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to śmiało możemy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą. Umowę musimy podpisać do 31.03.2020.

ZAŁÓŻ DARMOWE KOTO

Załóż darmowe konto i zgarnij 1700 zł jako wysoka premia z darmowym kontem osobistym 

  We wniosku musimy wybrać metodę biometrii jako sposób zawarcia umowy o konto. Biometria jest bardzo ciekawą opcją, gdzie nie musimy iść do oddziału, aby otworzyć rachunek. Uwaga! Gdyby ze względów technicznych nie było możliwości zawarcia umowy w powyższy sposób to możemy podpisać umowę w oddziale banku. Jest to ostateczność! W takim wypadku najlepiej zapisać sobie zrzut ekranu, że zawarcie umowy poprzez biometrię nie była możliwa.

Spełnij warunki i zgarnij 200 zł na start

Premia w wysokości 200 zł jest podzielona na dwie części, po 100 zł każda. Pierwszą stówkę otrzymamy za:

  • Dokonać minimum jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay
  • Zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł

Oba warunki musimy spełnić w miesiącu następującym po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Przykładowo, jeśli podpisaliśmy umowę w styczniu, to warunki musimy spełnić do końca lutego. Drugą część nagrody otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki pierwszy raz. Pierwszą część nagrody otrzymamy na konto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do promocji. Drugą część otrzymamy najpóźniej do 31.07.2020 r. Ale to nie koniec bo pozostaje nam jeszcze 1500 zł jako wysoka premia z darmowym kontem osobistym.

3% na koncie oszczędnościowym

Nowi klienci dostają gratis od banku konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% na pół roku, maksymalnie możemy ulokować na nim 30 000 zł.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Załóż darmowe konto i zgarnij 1700 zł jako wysoka premia z darmowym kontem osobistym 

Dodatkowe 1500 zł w programie poleceń

Uwaga Dnia 31 stycznia ruszyła promocja dla obecnych i nowych klientów Pekao S.A.. W programie poleceń można zgarnąć nawet 1500 zł ❗ 😀 Na czym to polega? Mając już konto osobiste możemy zapisać się do programu poleceń banku Pekao S.A. Podając kod poleceń mamy możliwość zgarnąć 100 zł – za 15 osób aż 1500 zł. Polecony musi spełnić tylko dwa warunki – zapłacić raz kartą i przelać sobie na konto minimum 500 zł lub zapewnić inny wpływ. Warunki pokrywają się z warunkami promocji 200 zł. Polecona przez nas osoba ma możliwość zgarnąć również 200 zł premii, a do końca marca także może polecać i zwiększyć nagrodę do 1700 zł!

Dodatkowe 1000 punktów – wymieć na nagrody!

Do końca marca zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile. Możesz to zrobić  w bankowości elektronicznej Pekao24. Pamiętaj o udzieleniu upoważnienia na ujawnienie tajemnicy bankowej przez Pekao SA organizacji Mastercard. W przypadku promocji 1000 punktów- trwa ona do wyczerpania 50 000 nagród. Punkty możesz wymienić na 30 dni darmowego HBO GO lub bilet do Cinema City/Multikina. Pamiętaj, że za płatności możesz zbierać kolejne punkty, które wymienisz na nagrody!
Nagrodę, czyli 1000 punktów powitalnych, otrzymasz na swoje konto założone w programie w ciągu 14 dni roboczych od chwili spełnienia warunków. Punkty są ważne przez 6 miesięcy.

Darmowe konto od Pekao S.A.

Uzyskujemy 1700 zł jako wysoka premia z darmowym kontem osobistym, ale jest ono darmowe pod warunkiem zapłacenia jeden raz kartą w miesiącu i przelania sobie na konto 500 zł. Więc wystarczy tylko z konta korzystać, a warunki nie będą problemem. Osoby do 26 roku życia mają darmowe konto oraz kartę bez spełniania warunków! Zakończone promocje bankowe

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media