premii z darmowym kontem bez wychodzenia z domu

Kacper Jankowski 18 marca 2020 roku

200 zł premii z darmowym kontem bez wychodzenia z domu od BNP Paribas!

premii z darmowym kontem bez wychodzenia z domu

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 200 premii z darmowym kontem bez wychodzenia z domu. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! 

Uwaga! W puli jest tylko 4000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻKONTO

Weź udział w promocji i zgarnij 200 premii z darmowym kontem bez wychodzenia z domu


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać i zdobyć 200 zł premii z darmowym kontem bez wychodzenia z domu z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 06.04. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 27.04.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

200 zł za korzystanie z darmowego konta

Premię 100 zł zgarniemy za:

  • Wykonanie 2 przelewów na dowolną kwotę w kwietniu (płatności nawet po 1 zł)
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 500 zł na konto w kwietniu  (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Drugie 100 zł zgarniemy za jeszcze prostsze czynności:

  • Wykonanie 2 przelewów na dowolną kwotę w maju (płatności nawet po 1 zł)
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w maju  (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto.

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 20.05. Mamy wtedy czas do 25.04. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca maja. Druga nagroda trafi na nasze konto do końca czerwca.

W promocji może wziąć udział tylko 4000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO

Weź udział w promocji i zgarnij 200 premii z darmowym kontem bez wychodzenia z domu


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media