zyskaj 300 zł z darmowym kontem od BNP Paribas w nowej promocji

Kacper Jankowski 13 kwietnia 2021 roku

Zyskaj 300 zł z darmowym kontem od BNP Paribas

zyskaj 300 zł z darmowym kontem od BNP Paribas w nowej promocji

Zyskaj 300 zł z darmowym kontem od BNP Paribas w nowej promocji, wybierając jeden wariant banalnych warunków. Możesz zwiększyć swoją premie o kolejne 300 zł biorąc udział w drugiej promocji od BNP Paribas wraz z kartą kredytową

Zyskaj 300 zł z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji i zyskać 300 zł za założenie darmowego konta musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższe warunki wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Czas na złożenie wniosku mamy od 09.04.2021 r do 16.05.2021 r. Na samo nadanie PINu do karty masz czas do 31.05.2021 r.  Konto możesz otworzyć w aplikacji GOmobile lub przez internet.

Uwaga! Promocja posiada ograniczenie 3000 rejestracji po przekroczeniu limitu dalsza rejestracja zostanie zablokowana, więc radzę się zapisać się do promocji jak najszybciej.

WEŹ UDZIAŁ

I zyskaj 300 zł z darmowym kontem osobistym, wybierz wariant warunków i zgarniaj premię

300 zł za wariant banalnych warunków

Zyskaj 300 zł z darmowym kontem, wybierz jeden wariant warunków i spełnij go w każdym trzech miesięcy

  1.  logowanie do Bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacja mobilna GOmobile), wykonanie min. 3 przelewów oraz otrzymanie Wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł
  2. wykonanie min. 5 Transakcji Blik oraz otrzymanie Wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł
  3. wykonanie min. 6 Transakcji bezgotówkowych oraz otrzymanie Wpływów na łączną kwotę min. 1000zł

Wybierając jeden wariant spełniasz go w czerwcu, lipcu i sierpniu, za każdy miesiąc spełnionych warunków otrzymujesz 100 zł bonusu.

Informacje o przyznaniu pierwszej, drugiej oraz trzeciej nagrody zostanie nam wysłana na maila kolejno; (pierwsza) do dnia 19 lipca, (druga) do dnia 27 sierpnia oraz (trzecia) do dnia 27 września 2021 r. A każda z nich zostanie nam wysłana do końca każdego z powyższych miesięcy.  Pamiętaj! Aby do 25 lipca wypełnić formularz odbioru nagrody od banku, który otrzymasz na e-maila.

Konto Otwarte na Ciebie kiedy darmowe?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media