Zgarnij 300 zł nagrody do Allegro w nowej promocji od BNP Paribas

Kacper Jankowski 17 marca 2021 roku

300 zł nagrody do Allegro z kartą kredytową oraz rok bez opłat w BNP Paribas

Zgarnij 300 zł nagrody do Allegro w nowej promocji od BNP Paribas

BNP Paribas przygotował promocje dla osób chcących założyć kartę kredytową oprócz samej karty mamBonus w promocji możemy zyskać 300 zł nagrody do Allegro oraz rok bez opłat za korzystanie  z niej.

Zgarnij 300 zł nagrody do Allegro od BNP Paribas

Warunkiem przystąpienia do promocji jest bycie osobą, która od 01.11.2019 nie była posiadaczem żadnej umowy o kartę kredytową od BNP Paribas. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższy warunek wystarczy, że wypełnimy formularz z danymi kontaktowymi na dedykowanej stronie promocji, a wciągu kilku dni zadzwoni do nas pracownik banku i poprowadzi nas przez dalszy proces wnioskowania o kartę.

WEŹ UDZIAŁ!

Nagroda za korzystanie z karty

Aby zyskać 300 zł w formie bonów do Allegro wystarczy, ze w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu w którym podpisaliśmy umowę o kartę zrobimy zakupy na łączną kwotę min. 1000 zł. Przykładowo podpisując umowę w marcu warunki zaczynamy spełniać w kwietniu, czyli robimy zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę min. 100 zł i uzyskujemy za to bon o wartości 100 zł do serwisu Allegro i tak w każdym z trzech miesięcy.

Bank jednak zastrzega, ze nie mogą to być wszelkiego rodzaje „ułatwiacze”  np. wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli.

Kiedy otrzymamy 300 zł nagrody do Allegro?

Nagrody będziemy mogli odebrać po uprzedniej rejestracji na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. A sama nagroda zostaje nam przyznana w ciagu 60 dni roboczych od spełnienia warunków.  Karty podarunkowe będą obowiązywać do 31.12.2022 r.

Darmowa karta mamBONUS?

Nie dość, że możemy zgarnąć 300 zł nagrody do Allegro to bank dorzuca nam rok korzystania bez opłat, po tym okresie karta będzie nas kosztować 9 zł za miesiąc. Opłaty da się uniknąć wystarczy, że wydamy nią min. 1000 zł i jesteśmy zwolnieni z opłaty, jeśli w danym miesiącu wydamy nią min. 500 zł to opłata wynosi 4,5 zł za miesiąc.

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media