Zdobądź 100 zł w programie Bezcenne Chwile dla klientów Pekao S.A. - Sukcesywny

Zdobądź 100 zł w programie Bezcenne Chwile dla klientów Pekao S.A.

zdobądź 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Ruszyła kolejna edycja programu Bezcenne Chwile tym razem do zdobycia mamy 100 zł w formie punktów, które możemy wymienić na bony do sklepów dostępnych w programie. Punkty zdobędziemy za rejestrowanie  karty debetowej oraz karty kredytowej z oznaczeniem Mastercard lub Maestro od banku Pekao S.A.. Jeśli nie posiadasz konta lub karty kredytowej możesz zdobyć dodatkowo 300 zł w najnowszej promocji.

Zdobądź 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Promocja “Punkty na start” przeznaczona jest dla osób posiadających konto wraz z kartą debetową z oznaczeniem Mastercard lub Maestro. Osoby, które brały wcześniej udział w programie Bezcenne Chwile dla kart Pekao są już wykluczone z opisywanej promocji. W regulaminie opisane są też osoby, które zarejestrowały już kartę od innego banku mogą One wziąć udział pod warunkiem, że zarejestrują kartę w przedziale od 06.04 do 30.06.2021 r.

Aby zarejestrować kartę wystarczy wejść na strone Bezcennechwile.pl lub przy pomocy bankowości internetowej Pekao 24 w ciągu 30 dni kalendarzowych.

Po prawidłowym zarejestrowaniu karty wystarczy, ż e dokonamy min. 4 płatności kartą na dowolną kwotę w ciągu 30 dni od jej rejestracji. Wyłączone są tu płatności w terminalach z kodami MCC: 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540. 

Jeśli wszystko zrobimy w terminie otrzymamy 3400 punktów powitalnych, które zostaną nam przyznane w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia warunku. Wartość tych punktów to 50 zł w formie bonu. Tutaj również terminale z powyższymi kodami MCC są wyłączone z promocji.

WEŹ UDZIAŁ

Zdobądź 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Punkty za korzystanie z karty kredytowej

Rejestrując kartę kredytową możemy kolejny raz zyskać łączną sumę 3400 punktów. Aby zyskać punkty należy wyrobić kartę do 31.07.2021 r oraz zarejestrować ją w programie, ewentualnie dodać ją jako kolejną kartę co bank zrobi w ciągu 3 dni od zawarcia umowy. Następnie wystarczy, że dokonamy min. 4 płatności kartą maksymalnie do 31.07.2021 r. Punkty (3400) zostaną nam przyznane w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia płatności punkty będą ważne 6 miesięcy.

Przypominam, że pula punktów jest ograniczona, do dyspozycji mamy łącznie 60 000 nagród. Gdy pula się wyczerpie bank na swojej stronie umieści odpowiedni komunikat tydzień przed szacowanym czasem wyczerpania puli.

 

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kacper
Kacper
1 miesiąc temu

Elegancko 😀

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.