zdobądź rekordowe 300 zł z darmowym kontem od Pekao S.A.

Kacper Jankowski 1 kwietnia 2021 roku

Rekordowe 300 zł z darmowym kontem od Pekao S.A. I 1500 zł w programie poleceń

zdobądź rekordowe 300 zł z darmowym kontem od Pekao S.A.

Ruszyła nowa promocja skierowana dla nowych klientów Pekao S.A. oparta na prostych warunkach. Korzystając z nowoczesnego i darmowego konta zyskamy aż 300 zł premii, 50 zł w programie Bezcenne chwile i 1500 zł w programie poleceń.

Rekordowe 300 zł z darmowym kontem

Skorzystać z promocji o rekordowe 300 zł z darmowym kontem od Pekao S.A. mogą nowi klienci banku, którzy nie posiadali żadnego konta i lokaty w Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 do 31.03.2021 r.

A więc spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku o Konto Przekorzystne i zawrzeć umowę najpóźniej do 31.05.2021 r. Pamiętajmy o tym, aby wyrobić kartę debetową oraz zainstalować aplikacje mobilną PeoPay.

Uwaga! Bank wymaga założenia konta online – najczęściej trwa to tylko kilka minut! Dopiero ostateczną formą finalizacji wniosku jest wizyta w oddziale, ale tylko wtedy, gdy wystąpi błąd i dostaniemy odmowę zawarcia umowy poprzez biometrie – selfie.

WEŹ UDZIAŁ!

I zdobądź rekordowe 300 zł z darmowym kontem od Pekao S.A.

Zyskaj 100 zł z programem Bezcenne Chwile

Tak jak w tytule do zdobycia mamy 100 zł w programie Bezcenne Chwile. Wystarczy, że po otrzymaniu karty od Pekao S.A. przejdziemy na stronę bezcennechwile.mastercard.pl  lub z poziomu bankowości internetowej i ją zarejestrujemy. Na stronie możemy wybrać cel na który chcemy zbierać punkty za każde płatności kartą płatniczą lub kredytową, za rejestracje karty otrzymujemy punkty powitalne, dodatkowo za spełnienie prostych warunków możesz zyskać kolejne punkty, które wraz z powitalnymi umożliwią Ci zdobycie bonu o wartości 50 zł do wybranego sklepu. Tytułową nagrodę możesz zdobyć rejestrując dwie karty, więcej w prześwietleniu programu Bezcenne Chwile.

 

100 zł na banalnych warunkach

Aby zyskać tytułowe 100 zł wystarczy, że spełnimy poniższe warunki w trzech miesiącach następujących po miesiącu w którym założyliśmy konto:

  • wykonanie min. 4 płatności kartą
  • zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł

Warunek z zapewnieniem wpływu najprościej będzie wykonać przelewając sobie pieniądze z innego konta, jednak nie mogą to być wpłaty gotówki lub wewnętrzny z innego konta w Pekao S.A.

Kolejną rzeczą jaką musimy mieć na uwadze to w ostatnim miesiącu spełniania warunków powinniśmy udać się do najbliższej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz okazać dokument w celu weryfikacji tożsamości w przypadku założenia konta przy pomocy biometrii.

Nagrodę 100 zł otrzymamy w miesiącu następującym po miesiącu w którym spełniliśmy warunki ostatni raz.

Nie wierzysz? Niżej dowód otrzymania nagrody w jednej z poprzednich promocji:

Zgarnij dodatkowe 200 zł

Biorąc udział w powyższej promocji automatycznie łapiemy się  się na kolejną, w której możemy dodatkowo zgarnąć 200 zł premii. Wystarczy, że do 30.09.2021 r podpiszemy umowę o dowolną kartę kredytową Pekao z logo Mastercard. Następnie musimy w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu w którym otrzymaliśmy kartę wykonać min 4 transakcje naszą kartą. Łącznie mamy rekordowe 300 zł od Pekao S.A.

Dodatkowe 1500 zł w programie poleceń

Oprócz 400 zł z darmowym kontem od Pekao S.A. możemy zdobyć aż 1500 zł polecając konto znajomym i zgarniać po 100 zł za każdego wystarczy, że na stronie Banku zarejestrujesz się w programie poleceń i akceptujesz regulamin programu poleceń, następnie Bank poinformuje Cię o przystąpieniu do programu, a Twój numer telefonu będzie kodem poleceń. Polecony musi spełnić tylko dwa warunki – zapłacić raz kartą i przelać sobie na konto minimum 500 zł lub zapewnić inny wpływ.  Maksymalna ilość osób jakim możemy polecić konto to 15, łatwo wywnioskować, że do zgarnięcia jest maksymalna kwota 1500 zł!

WEŹ UDZIAŁ!

I zdobądź rekordowe 300 zł z darmowym kontem od Pekao S.A.

Darmowe konto od Pekao S.A.

W promocji nie dość, że zyskujemy 400 zł z darmowym kontem to jak sama nazwa wskazuje konto oraz karta są darmowe pod warunkiem zapłacenia jeden raz kartą w miesiącu i przelania sobie na konto 500 zł. Więc wystarczy tylko z konta korzystać, a warunki nie będą problemem standardowa opłata gdy nie spełnimy obu tych warunków to 6 zł- za prowadzenie konta i 3 zł- za kartę. Osoby do 26. roku życia mają darmowe konto od Pekao oraz kartę bez spełniania warunków!

Karta kredytowa z logiem Mastercard

Karta od Pekao S.A. z limitem od 1000 zł do 30 000 zł jest darmowa, jeśli wykonamy nią jedną transakcje w cyklu, inaczej opłata wynosi 2,99 zł.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media