darmowe konto firmowe

Kacper Jankowski 11 lutego 2021 roku

Nawet 3300 zł do zgarnięcia oraz darmowe konto firmowe od Santander Bank Polska

darmowe konto firmowe

Zorganizowano promocję dla właścicieli firm

Rankomat wraz z Santander Bank Polska zorganizował promocję dla właścicieli firm. Wystarczy założyć darmowe Konto Firmowe Godne Polecenia otrzymamy 300 zł premii na start! Możemy powiększyć naszą nagrodę o 900 zł w formie zwrotów za transakcję kartą. Dodatkowo bank dorzuca nam 100 zł za terminal płatniczy oraz 2 lata darmowego konta. Możemy również wziąć udział w innej promocji również organizowanej przez Santander Bank Polska, w której do zdobycia mamy aż 300 zł bonusu.

Darmowe Konto Firmowe Godne Polecenia

Skorzystać z promocji mogą nowi klienci firmowi banku, czyli osoby, które nie posiadały żadnego rachunku dla firm od Santander Bank Polska od dnia 01.11.2019 r. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższe warunki wystarczy, że przejdziemy na dedykowaną stronę promocji i się zarejestrujemy, następnie złożymy wniosek o  darmowe Konto Firmowe Godne Polecenia z wygenerowanego dla nas linku maksymalnie do 31.03.2021 r, oczywiście podając te same dane co przy rejestracji i akceptując wszystkie zgody marketingowe i kontakt.  Czas na podpisanie umowy mamy do 15.04.2021 r. 

WEŹ UDZIAŁ 

Złóż wniosek o darmowe konto firmowe! Weź udział w promocji!

300 zł premii za przelewy

Aby zgarnąć 300 zł premii za przelewy wystarczy wykonać trzy dowolne przelewy Elixir, Express Elixir lub Bluecash (wykluczając przelewy do ZUS) na rachunki prowadzone w innych bankach najpóźniej do 31.05.2021 r. Oprócz tego musimy w tym samym terminie zalogować się co najmniej jeden raz do aplikacji mobilnej banku.

Informacja o otrzymaniu nagrody trafi do nas mailowo do 18.06.2021 r. w wiadomości otrzymamy link do formularza w którym musimy uzupełnić nasze dane odbioru premii w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości. Premia trafi na nasze konto do 31.06.2021 r.

900 zł z kontem firmowym od Santander

Bank zwróci nam 3% wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą dołączoną do konta przez okres pierwszych 6 miesięcy od dnia otwarcia konta. Maksymalna wypłata może sięgnąć 150 zł w danym miesiącu (900 zł w 6 miesięcy). Oznacza to, że wydanie 3750 zł w danym miesiącu daje nam maksymalną kwotę zwrotu.

Uwaga! Aby otrzymać zwrot w danym miesiącu, musimy wykonać w tym miesiącu przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę minimum 200 zł.

Premia zostanie wypłacona na nasze konto firmowe do miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.

100 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy

Dodatkowo możemy zdobyć 100 zł za podpisanie umowy o terminal. Wystarczy, że podpiszemy umowę o akceptacje kart z Elavon Finacial Services poprzez Santander Bank Polska oraz aktywujemy terminal płatniczy najpóźniej do końca 6 miesiąca od przystąpienia w promocji. Premie otrzymamy na nasze konto do końca kolejnego miesiąca.

1000 zł od Sprzedajemy.pl

Promocja ta jest przeznaczona dla nowych oraz starych klientów posiadających darmowe konto firmowe, wystarczy, że posiadamy wyrażone zgody marketingowe banku na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny, a następnie wypełnimy formularz dostępny na stronie promocji i zaakceptujemy wszystkie checkboxy.

I to tyle! Serwis Sprzedajemy.pl podaruje nam kod promocyjny o wartości 1000 zł do wykorzystania na promowanie swoich ogłoszeń. Niestety jest jeden warunek do spełnienia, a mianowicie należy, posiadać kod zadziała tylko wtedy gdy posiadamy konto w wersji Pro standardowa (opłata miesięczna to koszt od 29 zł do 99 zł). Dobrą wiadomością jest to, że możemy przetestować za darmo wersje Pro przez 3 miesiące.

Otrzymany kod należy podać w panelu użytkownika Sprzedajemy.pl, a same środki będą wypłacane w 10 transzach po 100 zł co miesiąc (pierwszą wpłatę w panelu użytkownika otrzymamy w ciągu 3 dni od wpisania kodu).

Kolejne 1000 zł na otworzenie sklepu

Tytułową premie również otrzymamy do wykorzystania w serwisie Sprzedajemy.pl za otwarcie wcześniej wspomnianego konta Pro. Wersje Pro wystarczy aktywować na stronie promocji, przypominam, żeby tu również zaakceptować zgody marketingowe i handlowe.

Serwis wyklucza firmy posiadające konto Pro w dniu rozpoczęcia promocji. Przyznanie środków na konto Pro działa na tej zasadzie jak w poprzedniej promocji.

Uwaga! Po 3 darmowych miesiącach korzystania z serwisu Pro będziemy musieli go opłacać, aby zdobywać następne transze premii.

WEŹ UDZIAŁ 

Złóż wniosek o darmowe konto firmowe! Weź udział w promocji!

Darmowe konto firmowe

Razem z premią zyskujemy darmowe konto firmowe na okres 24 miesięcy.

Na darmowe konto firmowe składa się:

  • prowadzenie rachunku
  • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
  • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
  • zlecenia stałe
  • polecenia zapłaty
  • wysłanie kodów autoryzacyjnych
  • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
  • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media