300 zł premii z darmowym Kontem

Kacper Jankowski 1 marca 2021 roku

300 zł premii z darmowym Kontem Jakie Chcę od Santander Bank Polska

300 zł premii z darmowym Kontem

Santander Bank Polska ruszył z promocją w której czeka na nas 300 zł premii z darmowym Kontem Jakie Chcę za spełnienie prostych warunków, zakładając konto z kodem poleceń otrzymamy dodatkowe 50 zł. Bank oferuje również 1% zwrotu za rachunki, a do tego możemy ciągle korzystać z Lokaty Mobilnej 1%. Możemy również przystąpić do promocji z kontem firmowym w której do zgarnięcia jest łączna suma 3300 zł!

Aby wziąć udział w promocji należy być osobą, która nie posiada żadnego otwartego konta osobistego w Santander Bank Polska w okresie od 01.03.2020 r do dnia skorzystania z promocji. Nie posiadał konta w żadnej z promocji z premią w Santander Bank Polska od 01.04.2019 r (wyjątek stanowią klienci biorący udział w promocji i zamknęli rachunek po 01.04.2019 r.). Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku o 300 zł premii z darmowym Kontem Jakie Chcę wraz z kartą płatniczą. Przypominam również o akceptacji wszystkich zgód marketingowych oraz EKK. Wniosek o konto możemy złożyć najpóźniej do 31.03.2021 r, a czas na podpisanie umowy mamy do 15.04.2021 r.

WEŹ UDZIAŁ!

 250 zł premii za spełnienie prostych warunków

Jak zdobyć 300 zł premii z darmowym Kontem Jakie Chcę?

Nagroda jest podzielona na dwie części, pierwszą z nich, czyli 50 zł otrzymamy za samo założenie konta i spełnienie poniższych warunków w kwietniu:

  • zapewnienie wpływu na konto o łącznej kwocie min. 1000 zł
  • wykonanie 5 płatności kartą lub płatnością BLIK kwota minimalna transakcji to 10 zł
  • zalogowanie się raz do aplikacji Santander Mobile

Drugą część 200 zł zgarniemy spełniając wcześniej wspomniane warunki w kwietniu, maju i czerwcu.

Nagrody otrzymamy kolejno; 50 zł do końca maja, a 200 zł premii do końca lipca.

50 zł za założenie konta z polecenia

Nagrodę możemy łatwo zwiększyć o dodatkowe 50 zł, wystarczy użyć kodu poleceń i wydać kartą tylko 300 zł. więcej o programie poleceń i jego warunkach piszę niżej.

W trakcie wypełniania wniosku o 300 zł premii z darmowym Kontem Jakie Chcę można podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 50 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 50 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.11.2019..

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1016195274

Co należy zrobić?

  • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1016195274

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

(miejsce na kod poleceń może delikatnie się różnić)

  • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda
  • Wyrazić zgodę marketingową (EKK)

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 50 zł mamy w kieszeni. 🙂

  • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
  • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę we grudniu to na spełnienie warunków mamy czas do końca stycznia.

Sama nagroda trafi do nas do końca miesiąca następującego po miesiąc, w którym spełniliśmy warunki, Sam program poleceń trwa do 30.04+.2021 r.

1% zwrotu za płatności rachunków

Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity, łącznie może zyskać 300 zł premii z darmowym Kontem Jakie chcę jako zwrot za płatności! 🙂

Konto Jakie Chcę za darmo?

Oprócz 300 zł premii z darmowym Kontem Jakie Chcę mamy do dyspozycji natychmiastowe przelewy w aplikacji mobilnej które są za darmo, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe! O ile zapewnimy wpływ na konto min. 500 zł oraz wykonamy jedną płatność kartą płatniczą lub BLIKiem (w innym przypadku koszt wynosi 8 zł miesięcznie)

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media