Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe

Kacper Jankowski 10 sierpnia 2020 roku

Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe – sierpień 2020

Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe

Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe – sierpień 2020

Warto oszczędzać! – To twierdzenie potwierdzi większość z Was. Dzięki oszczędzaniu możemy spełnić marzenia, odłożyć na większy wydatek – wakacje, nowy samochód. Warto poznać najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe, których oprocentowanie spadła w ostatnich miesiącach z powodu kryzysu i obniżek stóp procentowych – więcej informacji na temat stóp procentowych znajdziesz TUTAJ.

Mimo znacznych spadków, dalej znajdziemy wśród ofert bankowych kilka perełek, lokata uchroni nasze oszczędności przed ,, naszą rozrzutnością ,, .a dodatkowo zgarniemy delikatny procent i często … premię na start z kontem osobistym!

2% do 20 000 zł przez 4 miesiące, 150 zł na start i 1500 zł w programie poleceń!

Na pierwszy ogień w sierpniowym zestawieniu idzie oferta od Pekao S.A.. Bank po znacznej obniżce stóp, proponuje nam 2% na koncie oszczędnościowym na okres 4 miesięcy do kwoty 20 000 zł. Prócz samego oprocentowania bank daje nam możliwość zwiększenia ,,zysków,, poprzez dodatkowe promocje. Jako nowy klient można założyć konto osobiste i zgarnąć 100 zł w gotówce i 50 zł w formie bonu, dodatkowo na klientów banku (nowych i stałych) czeka 1500 zł w programie poleceń -więcej o kumulacji promocji Pekao S.A. można znaleźć w naszym prześwietleniu kumulacji promocji.

2% do 20 000 zł przez 4 miesiące, 50 zł na start, 500 zł w programie poleceń, 300 zł w formie zwrotów za rachunki

Dużą kumulacją promocji może się pochwalić również Santander Bank Polska. Nasze oszczędności będą oprocentowane na 2% przez 4 miesiące do kwoty 20 000 zł – tak jak w przypadku Pekao S. A.. Jednak tutaj cała oferta ,,promocyjna,, konta osobistego jest zupełnie inna. Wraz z rachunkiem bankowym otrzymamy 50 zł na start (dzięki kodowi poleceń), 500 zł w programie poleceń i 300 zł w formie zwrotów za płatności za rachunki. Lokata mobilna + konto się opłaca. 🙂

2,5% do 20 000 zł przez 4 miesiące i 140 zł premii z kontem osobistym

Pekao S. A. i Santander Bank Polska mają nieco niższe oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych niż mBank …. ale nadrabiają podatkowymi promocji. W przypadku mBanku otrzymamy 2,5% na 4 miesiące dla kwoty nieprzekraczającej 20 000 zł, ale niestety premia za konto osobiste to 140 zł.

2% do 10 000 zł przez rok i 50 zł premii na start, 500 zł w programie poleceń

W przypadku Getin Banku oferta jest dość interesująca – 10 000 zł na 2% przez okrągły rok! Jest niestety jedno ale … aby uzyskać wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym musimy zapewniać każdego miesiąca wpływ na poziomie minimum 1500 zł – wystarczy przelew z naszego konta w innym banku. Dodatkowo Getin Bank dorzuca 50 zł z kontem osobistym w ramach programu poleceń, a do tego 500 zł w samym programie poleceń.

1% do kwoty 100 000 zł na koncie oszczędnościowym i 220 zł na start

Na ostatnich obniżkach najbardziej ucierpiała oferta Banku Millennium, gdzie aktualnie zgarniemy 1% dla kwoty 100 000 zł (było aż 2,7%). Należy dodać, że bank ,,dorzuci,, nam aż 220 zł z kontem osobistym, więc warto pochylić się i nad tą ofertą.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media