1650 zł od Pekao S. A. do zgarnięcia z darmowym kontem osobistym i 2% na koncie oszczędnościowym - Sukcesywny

1650 zł od Pekao S. A. do zgarnięcia z darmowym kontem osobistym i 2% na koncie oszczędnościowym

1650 zł do zgarnięcia z darmowym kontem osobistym od Pekao S.A.

SPRAWDŹ SKRÓT PROMOCJI

JAK ZAŁOŻYĆ KONTO?

Konto zakładasz w pełni online w maksymalnie 5 minut. Wystarczy, że założysz DARMOWE KONTO na dedykowanej stronie promocji.

CO DOSTANIESZ W RAMACH PROMOCJI?

100 zł przelewem na konto, 50 zł w bonie na start, 1500 zł w programie poleceń!

CO ZROBIĆ, BY OTRZYMAĆ PREMIĘ?

By zgarnąć 100 zł:

  • zakładasz konto z kartą na stronie promocji
  • zapewniasz przez 4 miesiące wpływ na Twoje konto na kwotę minimum 500 zł (możesz zrobić przelew ze swojego konta w innym banku)
  • wykonujesz płatność kartą lub aplikacją PeoPay i przynajmniej raz logujesz się do PeoPay

By zgarnąć 50 zł w bonie:

  • rejestrujesz swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile do 30.09.2020 (zaznacz wymagane zgody)
  • logujesz się do aplikacji mobilnej banku
  • zdobyte punkty wymieniasz na bon o wartości 50 zł (masz do wyboru różne sklepy)

By zgarnąć 1500 zł w programie poleceń:

– za każde polecenie konta osobistego innej osobie, otrzymujesz 100 zł nagrody (aż 1500 zł za polecenie konta 15 osobom)

Nie zwlekaj! Załóż darmowe konto już dziś i zgarnij wszystkie korzyści dla siebie!

ZAŁÓŻ KONTO I ZGARNIJ PREMIĘ

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej promocji, koniecznie przeczytaj poniższy wpis!

Ruszyła najnowsza kumulacja promocji od Banku Pekao S. A., mamy do zgarnięcia z darmowym kontem aż 1650 zł . Bank przygotował dla swoich klientów pakiet kilku promocji – 1500 zł w programie poleceń, 100 zł premii na start i punkty, które wymienimy na bon o wartości 50 zł. Możesz również zapoznać się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

1650 zł do zgarnięcia z darmowym kontem osobistym

Pamiętaj! Na start dostajesz już 50 zł za otwarcie konta online i rejestrację w programie Bezcenne Chwile! (przeczytasz o tym niżej w artykule). Konto założysz w mniej niż 5 minut.

Aby skorzystać z promocji i zyskać 100 zł musimy być osobami, które nie posiadały konta, lokaty w banku Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 do 30.06.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to śmiało możemy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą. Umowę musimy podpisać do 30.09.2020.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

1650 zł do zgarnięcia z darmowym kontem!

  Aby mieć możliwość do zgarnięcia z darmowym kontem musimy we wniosku musimy wybrać metodę biometrii jako sposób zawarcia umowy o konto. Biometria jest bardzo ciekawą opcją, gdzie nie musimy iść do oddziału, aby otworzyć rachunek. Uwaga! Gdyby ze względów technicznych nie było możliwości zawarcia umowy w powyższy sposób to możemy podpisać umowę w oddziale banku. Jest to ostateczność! W takim wypadku najlepiej zapisać sobie zrzut ekranu, że zawarcie umowy poprzez biometrię nie była możliwa. Premię w wysokości 100 zł otrzymamy za:

  • Dokonać minimum jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay
  • Zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku

Wszystkie warunki należy spełniać w każdym z czterech miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy. Jeśli konto założymy w sierpniu to warunki należy spełnić – we wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu. Nagrodę otrzymamy w formie przelewu na konto miesiąc później.

50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Nowi klienci mają możliwość zgarnąć dodatkowe 50 zł w formie bonu. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile do 30.09.2020.. Otrzymamy za to aż 1000 punktów powitalnych – zostaną one nam przypisane w ciągu 14 dni. Kolejne 2400 punktów zgarniemy za zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku – punkty otrzymamy do maksymalnie 30 dni. Same punkty będą ważne przez pół roku i możemy je wykorzystać wymieniając na bon o wartości 50 zł – do wyboru są różne sklepy, każdy znajdzie coś dla siebie, dobra zostało nam jeszcze 1500 zł do zgarnięcia z darmowym kontem.

Dodatkowe 1500 zł w programie poleceń

W programie poleceń można zgarnąć nawet 1500 zł ❗ 😀 Na czym to polega? Mając już konto osobiste możemy zapisać się do programu poleceń banku Pekao S.A. Podając kod poleceń mamy możliwość zgarnąć 100 zł – za 15 osób aż 1500 zł. Polecony musi spełnić tylko dwa warunki – zapłacić raz kartą i przelać sobie na konto minimum 500 zł lub zapewnić inny wpływ. Warunki pokrywają się z warunkami promocji 100 zł. Polecona przez nas osoba ma możliwość zgarnąć również 100 zł premii, 50 zł w formie bonu, a także może polecać i zwiększyć nagrodę do 1650 zł.

Prawie każdy nasz znajomy zgodzi się sprawdzić darmowe konto z premią do zgarnięcia. Każdy polecony może skorzystać z całego pakietu promocji. 😉 A ty chwycisz 100 zł nagrody na konto za każdą poleconą osobę, która przeleje sobie na konto minimum 500 zł, zapłaci raz kartą i zaloguje się chociaż raz do aplikacji mobilnej banku (czyli pokrywają się z warunkami premii 100 zł na start, więc na pewno je spełni !). Tak więc, łącznie mamy 1650 zł do zgarnięcia z darmowym kontem.

2% na koncie oszczędnościowym

Nowi klienci dostają gratis od banku konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% na cztery miesiące, maksymalnie możemy ulokować na nim 20 000 zł. Niestety w ostatnim czasie oprocentowania lokat i kont oszczędnościowych spadły przez trzykrotną obniżkę stóp procentowych w Polsce.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

1650 zł do zgarnięcia z darmowym kontem

Darmowe konto od Pekao S.A.

Konto oraz karta są darmowe pod warunkiem zapłacenia jeden raz kartą w miesiącu i przelania sobie na konto 500 zł. Więc wystarczy tylko z konta korzystać, a warunki nie będą problemem. Osoby do 26 roku życia mają darmowe konto oraz kartę bez spełniania warunków!

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Maria
Maria
8 miesięcy temu

Szkoda bardzo , że nie myślicie o klientach ,którzy są z wami od lat . Będę musiała zmienić bank

Roma
Roma
8 miesięcy temu

Niestety nie mogę założyć tego konta on-line, napisalo mi że jestem juz klientem banku a ja jeszcze nie jestem. Co zrobić? Nie mogę się dalej zalogować bo nie mam nr klienta

Roma
Roma
8 miesięcy temu
Odpowiedź dla  Kacper Jankowski

Czy w takiej sytuacji będę mogła skorzystać z wszystkich promocji np na koncie oszczędnościowym ?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.