1650 zł do zgarnięcia z darmowym kontem osobistym od Pekao S.A.

Kacper Jankowski 16 sierpnia 2020 roku

1650 zł od Pekao S. A. do zgarnięcia z darmowym kontem osobistym i 2% na koncie oszczędnościowym

1650 zł do zgarnięcia z darmowym kontem osobistym od Pekao S.A.
Ruszyła najnowsza kumulacja promocji od Banku Pekao S. A., mamy do zgarnięcia z darmowym kontem aż 1650 zł . Bank przygotował dla swoich klientów pakiet kilku promocji – 1500 zł w programie poleceń, 100 zł premii na start i punkty, które wymienimy na bon o wartości 50 zł. Możesz również zapoznać się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

1650 zł do zgarnięcia z darmowym kontem osobistym

Pamiętaj! Na start dostajesz już 50 zł za otwarcie konta online i rejestrację w programie Bezcenne Chwile! (przeczytasz o tym niżej w artykule). Konto założysz w mniej niż 5 minut. Aby skorzystać z promocji i zyskać 100 zł musimy być osobami, które nie posiadały konta, lokaty w banku Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 do 30.06.2019. Jeśli spełniamy powyższe warunki to śmiało możemy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą. Umowę musimy podpisać do 30.09.2020.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

1650 zł do zgarnięcia z darmowym kontem!

  Aby mieć możliwość do zgarnięcia z darmowym kontem musimy we wniosku musimy wybrać metodę biometrii jako sposób zawarcia umowy o konto. Biometria jest bardzo ciekawą opcją, gdzie nie musimy iść do oddziału, aby otworzyć rachunek. Uwaga! Gdyby ze względów technicznych nie było możliwości zawarcia umowy w powyższy sposób to możemy podpisać umowę w oddziale banku. Jest to ostateczność! W takim wypadku najlepiej zapisać sobie zrzut ekranu, że zawarcie umowy poprzez biometrię nie była możliwa. Premię w wysokości 100 zł otrzymamy za:
 • Dokonać minimum jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay
 • Zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł
 • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku
Wszystkie warunki należy spełniać w każdym z czterech miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy. Jeśli konto założymy w sierpniu to warunki należy spełnić – we wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu. Nagrodę otrzymamy w formie przelewu na konto miesiąc później.

50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Nowi klienci mają możliwość zgarnąć dodatkowe 50 zł w formie bonu. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile do 30.09.2020.. Otrzymamy za to aż 1000 punktów powitalnych – zostaną one nam przypisane w ciągu 14 dni. Kolejne 2400 punktów zgarniemy za zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku – punkty otrzymamy do maksymalnie 30 dni. Same punkty będą ważne przez pół roku i możemy je wykorzystać wymieniając na bon o wartości 50 zł – do wyboru są różne sklepy, każdy znajdzie coś dla siebie, dobra zostało nam jeszcze 1500 zł do zgarnięcia z darmowym kontem.

Dodatkowe 1500 zł w programie poleceń

W programie poleceń można zgarnąć nawet 1500 zł ❗ 😀 Na czym to polega? Mając już konto osobiste możemy zapisać się do programu poleceń banku Pekao S.A. Podając kod poleceń mamy możliwość zgarnąć 100 zł – za 15 osób aż 1500 zł. Polecony musi spełnić tylko dwa warunki – zapłacić raz kartą i przelać sobie na konto minimum 500 zł lub zapewnić inny wpływ. Warunki pokrywają się z warunkami promocji 100 zł. Polecona przez nas osoba ma możliwość zgarnąć również 100 zł premii, 50 zł w formie bonu, a także może polecać i zwiększyć nagrodę do 1650 zł. Prawie każdy nasz znajomy zgodzi się sprawdzić darmowe konto z premią do zgarnięcia. Każdy polecony może skorzystać z całego pakietu promocji. 😉 A ty chwycisz 100 zł nagrody na konto za każdą poleconą osobę, która przeleje sobie na konto minimum 500 zł, zapłaci raz kartą i zaloguje się chociaż raz do aplikacji mobilnej banku (czyli pokrywają się z warunkami premii 100 zł na start, więc na pewno je spełni !). Tak więc, łącznie mamy 1650 zł do zgarnięcia z darmowym kontem.

2% na koncie oszczędnościowym

Nowi klienci dostają gratis od banku konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% na cztery miesiące, maksymalnie możemy ulokować na nim 20 000 zł. Niestety w ostatnim czasie oprocentowania lokat i kont oszczędnościowych spadły przez trzykrotną obniżkę stóp procentowych w Polsce.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

1650 zł do zgarnięcia z darmowym kontem

Darmowe konto od Pekao S.A.

Konto oraz karta są darmowe pod warunkiem zapłacenia jeden raz kartą w miesiącu i przelania sobie na konto 500 zł. Więc wystarczy tylko z konta korzystać, a warunki nie będą problemem. Osoby do 26 roku życia mają darmowe konto oraz kartę bez spełniania warunków!

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

6 odpowiedzi

  1. Obecni klienci banku mogą skorzystać z programu poleceń. Polega on na tym, że podajemy nasz kod polecający znajomemu, a on wpisuje go we wniosku. Jeśli taka osoba spełni podstawowe warunki aktywności (przelew 500 zł, jedna płatność kartą i logowanie do aplikacji mobilnej banku) to otrzymujemy od banku 100 zł (maksymalnie 1500 zł za 15 osób).

  1. Moim zdaniem najlepiej podejść do oddziału banku. Warto powiedzieć pracownikowi, że jest to dokończenie procesu online wniosku internetowego (w przypadku błędów klient ma prawo zakończyć proces w oddziale).

    1. Tak, można skorzystać wtedy ze wszystkich promocji. Pracownik kończy już zaczęty wniosek, który nie przeszedł online (proszę to zasygnalizować pracownikowi banku). – tak dla pewności 🙂

Dodaj komentarz

Podziel się w social media