BNP Paribas ruszył z hitową promocją, w której do zgarnięcia mamy aż 400 zł z darmowym kontem osobistym za spełnienie banalnych warunków. Możesz zwiększyć swoją premię o 200 zł w promocji z darmową kartą kredytową.

Warunki przystąpienia do promocji

Aby skorzystać z promocji i mieć możliwość zgarnięcia 400 zł z darmowym kontem osobistym musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

Uwaga! Promocja posiada ograniczenie 3000 wniosków, po przekroczeniu możliwość rejestracji zostanie zablokowana.

ZAŁÓŻ KONTO

400 zł z darmowym kontem osobistym

Tytułowa premia 400 zł została podzielona na dwie części, otrzymamy je spełniając bardzo proste warunki.
Pierwszą nagrodę w wysokości 200 zł zgarniesz za:

Nie masz 1000 zł? Przelej sobie tę kwotę w mniejszych częściach z twojego konta w innym banku.

Drugą część nagrody również 200 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków w lutym, i to tyle!

Informacja o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas drogą mailową maksymalnie do 18.02.2021. Należy pamiętać, aby uzupełnić dane odbioru premii, formularz do uzupełnienia trafi do nas na maila, będziemy mieli czas do 23.02.2021 inaczej nagroda przepadnie. Jeśli uzupełnimy dane odbioru nagrody, premie otrzymamy na konto do 28.02.2021 r. Informacje o drugiej nagrodzie otrzymamy do 26.03.2021, a nagrodę dostaniemy do końca marca.

Przypominam, że mimo braku warunków, w których jest potrzebna karta debetowa, bank wymaga abyśmy ją posiadali do czasu otrzymania nagród.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Oprócz samej premii w wysokości 400 zł z darmowym kontem osobistym, Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

 

Dodaj komentarz