200 zł w formie bonu do sklepów Carrefour

Kacper Jankowski 18 stycznia 2021 roku

200 zł w formie bonu do sklepów Carrefour oraz rok bez opłat od BNP Paribas

200 zł w formie bonu do sklepów Carrefour

Ruszyła promocja od BNP Paribas, gdzie w zamian za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie prostych warunków otrzymamy 200 zł w formie bonu do sklepów Carrefour, promocja jest kierowana do nowych klientów, dodatkowo bank dorzuca nam rok bez żadnych opłat.

200 zł w formie bonu do sklepów Carrefour

Skorzystać z promocji mogą osoby, które w okresie od 01.09.2019 r nie posiadały żadnej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas. Dla przypomnienia posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższy warunek możemy przystąpić podania swoich danych kontaktowych na stronie promocji, następnie wystarczy poczekać maksymalnie kilka dni na telefon od konsultanta, który przeprowadzi nas przez dalszy proces wnioskowania o kartę.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Zgarnij 200 zł w formie bonu do sklepów Carrefour!

200 zł w formie bonu za płacenie kartą

Aby otrzymać premie 200 zł w formie bonu do sieci sklepów Carrefour wystarczy zapewnić łączną transakcję na kwotę min. 1000 zł w pełnym miesiącu następującym po miesiącu w którym otrzymaliśmy kartę i w następnym, czyli dla przykładu, gdy podpisaliśmy umowę w styczniu warunek ten należy spełnić w lutym oraz marcu. Nagroda jest podzielona na dwie części po 100 zł za każdy miesiąc. 

Nagrodę otrzymamy po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl. Czas na zarejestrowanie się na stronie to dwa miesiące od jej udostępnienia. Sama nagroda zostanie nam przyznana w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków na wcześniej wspomnianej stronie. Bony będą ważne do 14.02.2022 r.

Koszty związane z kartą kredytową mamBONUS

Tak jak uprzednio wspomniałem za pierwszy rok nie zapłacimy ani grosza, po tym czasie karta będzie nas kosztować 9 zł miesięcznie, ale można uniknąć opłaty wydając kartą w ciągu miesiąca min. 1000 zł. Wydając min. 500 zł redukujemy opłatę o połowę.

Uwaga! Rezygnacja z karty przez upływem 6 miesięcy wiążę się z kosztem 25 zł.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media