konto otwarte na ciebie

Kacper Jankowski 19 lutego 2021 roku

Aż 290 zł premii za założenie darmowego konta w BNP Paribas

konto otwarte na ciebie

Nowa promocja od BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 250 zł premii w gotówce za założenie darmowego konta na start oraz 40 zł do wykorzystania w sieci sklepów Żabka. Możesz wziąć udział w drugiej promocji i powiększyć nagrodę o kolejne 200 zł w formie bonów.

Weź udział w promocji od BNP Paribas „Premia z Żabka”

Aby wziąć udział w promocji od BNP Paribas musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego oraz rachunku oszczędnościowego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą płatniczą. i otrzymać nagrodę za założenie darmowego konta. Czas na złożenie wniosku mamy do 31.03.2021 r, a na zawarcie umowy oraz nadanie PINu do karty mamy do 14.04.2021r. 

Uwaga! Promocja od BNP Paribas posiada ograniczenie 3000 rejestracji po przekroczeniu limitu dalsza rejestracja zostanie zablokowana, więc radzę się zapisać się do promocji jak najszybciej.

WEŹ UDZIAŁ! 

Zgarnij 290 zł premii za założenie darmowego konta na start!!!

290 zł premii za założenie darmowego konta na start

W nowej promocji od BNP Paribas, nagroda za założenie darmowego konta została podzielona na trzy części.

Pierwszą z nich, czyli 50 zł w gotówce oraz 20 zł w formie e-bonu do Żabki otrzymamy za spełnienie w kwietniu poniższych warunków:

  • wykonanie jednego przelewu za pomocą Bankowości elektronicznej GOonline lub bankowości mobilnej GOmobile
  • otrzymanie łącznych wpływów na konto min. 500 zł

Drugą część 100 zł w gotówce oraz 20 zł w formie e-kodu do żabki otrzymamy za wykonanie obu poniższych warunków w maju 

  • wykonać płatności BLIK na łączną kwotę min. 200 zł
  • zapewnić wpływ na konto o łącznej kwocie min. 1000 zł

Nie masz 1000 zł? Przelej sobie tę kwotę w mniejszych częściach z twojego konta w innym banku.

Ostatnią część nagrody (150 zł w formie vouchera) otrzymamy za spełnienie warunków z maja w czerwcu z tą różnicą, że tym razem trzeba wykonać płatność BLIK na łączną kwotę min. 300 zł.

Wiadomość o otrzymaniu pierwszej nagrody trafi na naszą skrzynkę mailową do 18.05.2021 r wraz z formularzem danych do odbioru premii który trzeba wypełnić. Następną informację o otrzymaniu nagrody otrzymamy 28.06.2021 r., a o trzeciej części otrzymamy do 28.07.2021 r. Każda część z nagród zostanie nam przyznana do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.

Konto Otwarte na Ciebie kiedy darmowe?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie dodatkowo możemy zgarnąć nagrody za założenie darmowego konta. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), całkowicie darmowa kartaNie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media