Aż 290 zł premii za założenie darmowego konta w BNP Paribas

za założenie darmowego konta

BNP Paribas ruszył z nową promocją, gdzie do zgarnięcia mamy 250 zł premii w gotówce za założenie darmowego konta na start oraz 40 zł do wykorzystania w sieci sklepów Żabka. Możesz wziąć udział w drugiej promocji i powiększyć nagrodę o kolejne 200 zł w formie bonów.

Weź udział w promocji “Premia z Żabka”

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego oraz rachunku oszczędnościowego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą płatniczą. i otrzymać nagrodę za założenie darmowego konta. Czas na złożenie wniosku mamy do 31.03.2021 r, a na zawarcie umowy oraz nadanie PINu do karty mamy do 14.04.2021r. 

Uwaga! Promocja posiada ograniczenie 3000 rejestracji po przekroczeniu limitu dalsza rejestracja zostanie zablokowana, więc radzę się zapisać się do promocji jak najszybciej.

WEŹ UDZIAŁ!

290 zł premii za założenie darmowego konta

Nagroda za założenie darmowego konta została podzielona na trzy części.

Pierwszą z nich, czyli 50 zł w gotówce oraz 20 zł w formie e-bonu do Żabki otrzymamy za spełnienie w kwietniu poniższych warunków:

  • wykonanie jednego przelewu za pomocą Bankowości elektronicznej GOonline lub bankowości mobilnej GOmobile
  • otrzymanie łącznych wpływów na konto min. 500 zł

Drugą część 100 zł w gotówce oraz 20 zł w formie e-kodu do żabki otrzymamy za wykonanie obu poniższych warunków w maju 

  • wykonać płatności BLIK na łączną kwotę min. 200 zł
  • zapewnić wpływ na konto o łącznej kwocie min. 1000 zł

Nie masz 1000 zł? Przelej sobie tę kwotę w mniejszych częściach z twojego konta w innym banku.

Ostatnią część nagrody (150 zł w formie vouchera) otrzymamy za spełnienie warunków z maja w czerwcu z tą różnicą, że tym razem trzeba wykonać płatność BLIK na łączną kwotę min. 300 zł.

Wiadomość o otrzymaniu pierwszej nagrody trafi na naszą skrzynkę mailową do 18.05.2021 r wraz z formularzem danych do odbioru premii który trzeba wypełnić. Następną informację o otrzymaniu nagrody otrzymamy 28.06.2021 r., a o trzeciej części otrzymamy do 28.07.2021 r. Każda część z nagród zostanie nam przyznana do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.

Konto Otwarte na Ciebie kiedy darmowe?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie dodatkowo możemy zgarnąć nagrody za założenie darmowego konta. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.