830 zł za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska + dodatkowe 800 zł za polecanie konta znajomym

800x418

Ruszyła nowa promocja od Santander Bank Polska i firmy ebroker (Rankomat), gdzie za założenie konta i spełnienie bardzo prostych warunków zgarniemy nawet 830 zł premii! Z programem poleceń nawet 1630 zł! W najnowszej promocji zyskujemy 300 zł w gotówce, dodatkowo mamy możliwość zgarnąć 80 zł z kodem poleceń, 150 zł za wpływ wynagrodzenia na konto i 300 zł w formie zwrotów za rachunki!

Uwaga! Promocja z kodem poleceń i wpływem za wynagrodzenie 150 zł zostały zakończone. Po otrzymaniu niezbędnych informacji przedstawimy nowy opis z pakietem promocji Santadner Bank Polska.

Uwaga! Mamy możliwość zgarnąć dodatkowe 800 zł w programie poleceń, aktualny program poleceń trwa do końca stycznia. Od lutego ruszy najprawdopodobniej już VI edycja tego programu, w nowym programie mogą się różnić zasady, ilość poleceń, ewentualna stawka, wszystko zależy od banku, będziemy informować na bieżąco.

Uwaga! Bank oferuje nam bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitu!

Konto osobiste z premią

Aby skorzystać z promocji musimy być:

 • Osobą, która nie posiada konta osobistego w Santander Bank Polska od 13.01.2019.

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji!

Aby skorzystać z promocji należy:

Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, przy tym zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na ujawnianie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji.  Czemu? Zgoda jest potrzebna, aby Santander Bank Polska mógł poinformować firmę ebroker o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Następnie z wygenerowanego dla nas linku powinniśmy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą. Wnioski złożone w inny sposób nie biorą udziału w promocji!

W wniosku wymagane jest, aby wyrazić następujące zgody:

 • Kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • Kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • Na elektroniczny kanał kontaktu
 • Kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Wniosek powinniśmy złożyć do 29.02.2020., a umowę podpisać do 15.03.2020.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

300 zł z darmowym kontem osobistym

Warunki w aktualnej promocji są niezwykle proste, więc nikt nie powinien mieć problemu z ich spełnieniem. Za wykonanie 10 płatności kartą. nawet po 1 zł – otrzymamy 200 zł, dodatkowe 100 zł otrzymamy za wpływ na konto (np. przelew z naszego konta w innym banku).

Aby zgarnąć 300 zł wystarczy, że:

 • Zapłacimy 5 razy kartą (dowolne kwoty, nawet po 1 zł za bułki w sklepie) w dwóch następujących po sobie miesiącach
 • Przelejemy na swoje konto minimum 1000 zł do 30.04.2020.

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto. Mamy na to czas aż do 30.04.2020. !

I to tyle! Za spełnienie tych dwóch warunków zyskamy 300 zł w gotówce.

Informacje o przyznaniu nagrody otrzymamy mailowo do 15.05.2020., mamy wtedy 7 dni na uzupełnienie danych do odbioru nagrody, natomiast 300 zł zostanie nam przelane na konto do 31.05.2020..

 80 zł za założenie konta z polecenia

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 80 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 80 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.11.2018.

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1016280822

Co należy zrobić?

 • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu –1016280822

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

 • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 80 zł mamy w kieszeni. 🙂

 • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
 • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę w styczniu to na spełnienie warunków mamy czas do końca lutego. Natomiast nagrodę w wysokości 80 zł otrzymamy miesiąc później.

Uwaga! Mamy możliwość zgarnąć dodatkowe 800 zł w programie poleceń, aktualny program poleceń trwa do końca stycznia. Od lutego ruszy najprawdopodobniej już VI edycja tego programu, w nowym programie mogą się różnić zasady, ilość poleceń, ewentualna stawka, wszystko zależy od banku, będziemy informować na bieżąco.

Dodatkowe 800 zł za polecanie konta

Osoba polecająca, jak i polecona otrzymują po 80 zł. Każdy może zostać polecającym! Wystarczy zalogować się do bankowości mobilnej i przystąpić do programu poleceń, zaakceptować regulamin i zaznaczyć takie zgody jakie są wymagane w przypadku poleconego – marketing i otrzymywanie informacji handlowych itd. . Każdy kod jest ważny bez limitu, ale nagroda dla polecającego ma określony limit. Możemy otrzymać maksymalnie nagrodę za 10 poleceń – 800 zł. Późniejsze polecenia nie mają wpływu na wypłatę premii dla naszego znajomego, możemy konto polecić, ale nie otrzymany więcej niż 800 zł, nasz znajomy otrzyma 80 zł.

Każdy kod można używać bez limitów (polecamy nasz sprawdzony kod poleceń – 1016280822

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Kolejna premia jest dostępna dla osób, które nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska (w polskich złotych) od 01.11.2018.. Dodatkowo musimy mieć wyrażone zgody na elektroniczne kanały kontaktu.

Aby zgarnąć 150 zł należy złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto (oczywiście po podpisaniu umowy). Złożenie dyspozycji jest bardzo proste, zrobimy to poprzez infolinię oraz bankowość internetową. Dyspozycje należy złożyć w miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę o konto!


Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.


Bank zapłaci nam za wpływ wynagrodzenia na konto. Otrzymamy 50 zł miesięcznie za wpływ, łączna premia to 150 zł, czyli otrzymamy 50 zł miesięcznie za trzy kolejne miesiące. Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunek.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

300 zł zwrotu za rachunki od Santander

Mamy już 380 zł, ale nagrodę możemy zwiększyć o kolejne 300 zł! Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Łączna kwota zwrotu to 300 zł rocznie (25 zł miesięcznie). Uwaga! Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity! 🙂

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe!

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
80 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Weronika Bielska
Weronika Bielska
1 rok temu

Ogarnięte, z nagrodą mogę zrobić co chce? Mogę wypłacić z bankomatu?

Tomek
Tomek
1 rok temu

Cześć,

mam pytanie, kliknąłem w link i się zarejestrowałem przez stronę bonus..

Następnie dostałem e-mail z potwierdzeniem rejestracji w programie. W mailu jest następujący zapis:

“Po aktywacji dostęp do Twojego konta będzie możliwy za pośrednictwem strony: https://bonussantander.ebrokerpartner.pl/

Czy to oznacza, że po założeniu konta w Banku Santander, aby móc się do banku zalogować nie będę korzystał z oficjalnej ścieżki logowania tj “https://www.santander.pl/klient-indywidualny#” -> dalej “Zaloguj sie” tylko pośrednio przez “https://bonussantander.ebrokerpartner.pl”?

Jeśli tak, to jest to trochę niepokojące i niebezpieczne.

Jacekk
Jacekk
1 rok temu

Czy po zgarnięciu bonusów czyli po 2,3 miesiącach od momentu założenia konta mogę to konto zlikwidować bez konsekwencji ?

Piotr
Piotr
1 rok temu

A czy jako wynagrodzenie zalicza się wpływ ze swojego rachunku BIZNESOWEGO z innego banku ?

Tajemniczy
Tajemniczy
1 rok temu
Odpowiedź dla  Kacper Jankowski

Jest Pan pewien? W dyspozycji składa się dane firmy, więc dlaczego nie będą brane pod uwagę wpływy wynagrodzenia z konta firmowego?

PIOTR
PIOTR
1 rok temu
Odpowiedź dla  Tajemniczy

Hmmm to jak to w końcu jest z tym wynagrodzeniem z konta firmowego ?

Joka Kasjana
Joka Kasjana
1 rok temu

Witam .
A co jeśli utracę pracę i związane z tym wpływy do banku ?
Czy co miesiąc muszę mieć stałą kwotę w wysokości 1000 zł .
A jeśli nie będę tyle zarabiała ?
I ostatnie pytanie :
Na jakich giełdach , akcjach będą inwestowane moje pieniądze ?

Raprezezrana
Raprezezrana
1 rok temu

A co z bankomatami ?

kkk
kkk
1 rok temu

Podłączam się do pytania wyżej. Wie ktoś jak wygląda sytuacja z bankomatami przy tym koncie ? Jakie są opłaty ? które bankomaty są darmowe ?

Mateusz
Mateusz
1 rok temu

Bardzo dobra promocja, czy ma ktoś informacje dotyczących aktualnych promocji?

Paulina
Paulina
1 rok temu
Odpowiedź dla  Kacper Jankowski

Witam, jeśli złożyłam dyspozycję przekazania wynagrodzenia na konto w styczniu, jednak dopiero w lutym zauważyłam na swoim koncie że nie mam wyrażonej zgody na EKK i zrobiłam to 5 lutego, czy przysługuje mi premia za wpływ wynagrodzenia?

Żal
Żal
9 miesięcy temu
Odpowiedź dla  Mateusz

Jak się komuś chce naciągać później z działem reklamacji to polecam te promocje.
Po miesiącu czekania na odpowiedz dostałem dostałem info że nie mają wiadomości na ten temat.

Piotrek
Piotrek
1 rok temu

Zamierzamy wziąć udział w promocji z żoną. Czy mogę jej przelewać wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie a ona mi? Z kont w innych bankach oczywiście.

Ania
Ania
1 rok temu

Miałam konto w bz wbk. Tym sposobem teraz mam konto w Santander, czy to mnie wyklucza z promocji? Osobiście do Santander nigdy nie składałam wniosku.

Beata
Beata
1 rok temu

Konto jest aktywne i spełniłam warunki, poleciłam męża i starszego syna. Dziękuję !!!!!

Kasia
Kasia
1 rok temu

Czy z promocji mogą Skorzystać osoby niepełnoletnie (ale powyżej 16 lat)?

Kirak
Kirak
1 rok temu

Czy osoby przed ukończeniem 18 roku życia mogą założyć konto za zgodą rodziców?

czytelnik
czytelnik
1 rok temu
Odpowiedź dla  Kirak

opiekun prawny posiadający konto może wygenerować swój kod poleceń

Maciej
Maciej
1 rok temu

Czy zakładając konto “Konto Jakie Chcę
dla młodych” można skorzystać ze wszystkich wymienionych powyżej bonusów ?
Czy dotyczy to tylko zwykłego konta ? (mam 23 lata)

K
K
1 rok temu

Czy jak wydaję te 300zł do uzyskania nagrody, mogę np zwrócić kupioną rzecz i czy promocja nadal mi przysługuje?

Arek
Arek
1 rok temu

W milennium mogę podpisać umowę w oddziale? Ta premia 200 zł :)))

Jan
Jan
1 rok temu

W jednym z komentarzy widziałem informacje, że konto musi być aktywne do 31.01.2020 by pełni skorzystać z programu poleceń ? Nie rozumie o co chodziło ? Pan odpowiedział, że to prawda.

Roman
Roman
1 rok temu

Brałem udział w poprzedniej edycji konto jest ok nagrody dotarły wszystkie jedynym minusem jest to że na stronie banku nie pokazuje od razu transakcji odejmuje tylko saldo .

czytelnik
czytelnik
1 rok temu

Bonusy które proponujecie to nie do końca Bank wypłaci w takiej kwocie. Połączyliście kilkanaście promocji w jedną, gdzie regulaminy czytaliście je??? kod polecający każdy z klientów może wygenerować swój a nie wasz !!!

Jusko
Jusko
1 rok temu

Czy zeby otrzymac bonusy musze zalozyc konto przez internet czy moge w oddziale?

DrOizo
DrOizo
1 rok temu
Odpowiedź dla  Jusko

Aby skorzystać z promocji należy:

Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, przy tym zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na ujawnianie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji. Czemu? Zgoda jest potrzebna, aby Santander Bank Polska mógł poinformować firmę ebroker o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Następnie z wygenerowanego dla nas linku powinniśmy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą. Wnioski złożone w inny sposób nie biorą udziału w promocji!

Czytaj ze zrozumieniem

Insane
Insane
1 rok temu

Kiedy otrzymuję pieniądze od momentu założenia konta?

Gdzie po zarejestrowaniu się można zobaczyć swój kod polecający?

“I to tyle! Za spełnienie tych dwóch warunków zyskamy 300 zł w gotówce”…”natomiast 300 zł zostanie nam przelane na konto do 31.05.2020.” No to w gotówce czy przelane na konto?

“mamy wtedy 7 dni na uzupełnienie danych do odbioru nagrody” Co to za dane? Personalne dla np. firm zewnętrznych?

Magdalena
Magdalena
1 rok temu

“Do 29.02.2020 za pośrednictwem profilu złóż Wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową i usługami Santander on-line.” – jakie to są usługi Santander on-line .?

I co to za zgoda na EKK ?

Hali
Hali
1 rok temu

Którą kartę lepiej wybrać , Visa czy Mastercard?

Mirek
Mirek
1 rok temu

Witam.
Jak mogę sprawdzić czy zaznaczyłem wymagane zgody marketingowe?

Patrycja
Patrycja
1 rok temu

Czy można do konta dodać współwłaściciela (konto wspólne) ? Wtedy otrzymamy dwie karty? I czy te same profity można zgarnąć przy rachunku wspólnym?

Patrycja
Patrycja
1 rok temu
Odpowiedź dla  Kacper Jankowski

Czyli ma to znaczenie, czy jest jedna osoba czy konto wspólne, jeśli chodzi o profity? i jak to jest z kartą ? czy wypełniając wniosek przez internet jest opcja, że chcemy dwie karty?

Sandra11377
Sandra11377
1 rok temu

Czy w warunkach dotyczących 80zl za polecenie te płatności na 300 zł mogą być rozbite na kilka płatności? I tylko płatności w sklepach a nie przelewy, tak? 🙂

Pytanie
Pytanie
1 rok temu

Czy wyrobienie karty kosztuje?

Andrzej123
Andrzej123
11 miesięcy temu

Czy w przypadku punktu “Przelejemy na swoje konto minimum 1000 zł do 30.04.2020.” zaliczono jest po prostu gdy wykonane przelewy wyniosą łącznie co najmniej 1000 zł czy też te 1000 zł musi się tam w całości pojawić? Pytam ponieważ, dokonałem kilku przelewów na konto o łącznej wartości ponad 1000 zł, jednak wydatki w międzyczasie sprawiły, że na koncie nie znajdowało się w tym samym czasie 1000 zł jako całość. Pozdrawiam.

Cezar
Cezar
11 miesięcy temu

Witam,
właśnie otrzymałem wiadomość z Santandera odnośnie podziękowania za udział w programie poleceń. Zrobiłem wszystko jak trzeba – dostałem natomiast nie 80 a 50 zł. Czy ktoś miał podobnie?

Dawid110d
Dawid110d
10 miesięcy temu
Odpowiedź dla  Cezar

Dostałeś 50 zł, ponieważ zapewne zaprosiłeś osobę w lutym, a bank dawał 80 zł za polecenie tylko końca stycznia. Ja konto poleciłem w styczniu i dostałem normalnie 80 zł. Drugą sprawą jest to, że w artykule powyżej nie ma żadnej wzmianki o tym…

Dostał ktoś z was już może mailowe potwierdzenie otrzymania nagrody? Takowe maila mają rozsyłać do 15 maja

Patrycja
Patrycja
9 miesięcy temu

1. “W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 80 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 80 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.11.2018.” wpisałam kod polecający w artykułu powyżej i dostałam 50 zł zamiast 80, dlaczego? Dodam, że zakładałam konto w lutym.
2. Dodatkowe 200 zł, jeśli “Zapłacimy 5 razy kartą (dowolne kwoty, nawet po 1 zł za bułki w sklepie) w dwóch następujących po sobie miesiącach” – Czy płatności blikiem też się liczą czy tylko kartą?

Krzysztof
Krzysztof
9 miesięcy temu

Czy dostał już ktoś maila od banku z prośbą o uzupełnienie danych do odbioru nagrody? Mamy 14 maja a tu cisza, przynajmniej u mnie.

Dawid110d
Dawid110d
9 miesięcy temu

Ja właśnie przed chwilą dostałem maila z linkiem do formularza. Wszystko przeszło i do 14 dni ma być przelew 🙂

MATI
MATI
9 miesięcy temu

Jest 16.05, a mail nie przyszedł. Co teraz?

Joanna
Joanna
9 miesięcy temu

Witam, Również nie otrzymałam maila z linkiem. Jest 17.05 co oznacza że do 5 dni powinnam uzupełnić formularz przy pomocy linka który nie przyszedł. Jak złożyć reklamację? nawet jesli ją złoże mam liczyc że do 5 dni mi jąrozpatrzą żebym mogła dochować terminu 7 dni licząc od 15.05.2020 jak jest w regulaminie?Czy tylko ja mam wrażenie że to oszustwo?jestem zawiedziona.

Klm
Klm
9 miesięcy temu

Większej ściemy nie widziałem.
Nie dostałem żadnych pieniędzy.

A
A
9 miesięcy temu

Ja również nie otrzymałam żadnej informacji…. Jedna wielka porażka. NIE POLECAM, szkoda czasu.

123
123
9 miesięcy temu

Nie dostałam maila. Nie mogę się również zalogować na profilu żeby złożyć reklamację.

Dawid110d
Dawid110d
9 miesięcy temu

Ja właśnie otrzymałem bonus 300 zł na konto

Grzegorz W.
Grzegorz W.
8 miesięcy temu

Emaila nie dostałem na reklamacje też odpowiedzi nie mam.

Piotr
Piotr
8 miesięcy temu

Ja nie otrzymałem premii za przeniesienie poborów do tego banku. Po reklamacji brak odpowiedzi 🙁

Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.