premii za polecanie konta znajomym

Kacper Jankowski 14 stycznia 2020 roku

800 zł premii za polecanie konta znajomym + dodatkowe 830 zł za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska

premii za polecanie konta znajomym

Ruszyła nowa promocja od Santander Bank Polska i firmy ebroker (Rankomat), gdzie za założenie konta i spełnienie bardzo prostych warunków zgarniemy nawet 830 zł premii oraz dodatkowe 800 premii za polecanie konta znajomym! W najnowszej promocji zyskujemy 300 zł w gotówce, dodatkowo mamy możliwość zgarnąć 80 zł z kodem poleceń, 150 zł za wpływ wynagrodzenia na konto i 300 zł w formie zwrotów za rachunki!

Uwaga! Promocja z kodem poleceń i wpływem za wynagrodzenie 150 zł zostały zakończone. Po otrzymaniu niezbędnych informacji przedstawimy nowy opis z pakietem promocji Santadner Bank Polska.

Uwaga! Mamy możliwość zgarnąć dodatkowe 800 zł w programie poleceń, aktualny program poleceń trwa do końca stycznia. Od lutego ruszy najprawdopodobniej już VI edycja tego programu, w nowym programie mogą się różnić zasady, ilość poleceń, ewentualna stawka, wszystko zależy od banku, będziemy informować na bieżąco.

Uwaga! Bank oferuje nam bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitu!

830 zł za konto oraz 800 premii za polecanie konta znajomym

Aby skorzystać z promocji i premii za polecanie konta znajomym musimy być:

 • Osobą, która nie posiada konta osobistego w Santander Bank Polska od 13.01.2019.

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji!

Aby skorzystać z promocji należy:

Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, przy tym zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na ujawnianie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji.  Czemu? Zgoda jest potrzebna, aby Santander Bank Polska mógł poinformować firmę ebroker o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Następnie z wygenerowanego dla nas linku powinniśmy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą. Wnioski złożone w inny sposób nie biorą udziału w promocji!

W wniosku wymagane jest, aby wyrazić następujące zgody:

 • Kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • Kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • Na elektroniczny kanał kontaktu
 • Kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Wniosek powinniśmy złożyć do 29.02.2020., a umowę podpisać do 15.03.2020.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Zgarnij 830 zł wraz z darmowym kontem oraz 800 zł premii za polecanie konta znajomym

300 zł z darmowym kontem osobistym

Warunki w aktualnej promocji są niezwykle proste, więc nikt nie powinien mieć problemu z ich spełnieniem. Za wykonanie 10 płatności kartą. nawet po 1 zł – otrzymamy 200 zł, dodatkowe 100 zł otrzymamy za wpływ na konto (np. przelew z naszego konta w innym banku).

Aby zgarnąć 300 zł wystarczy, że:

 • Zapłacimy 5 razy kartą (dowolne kwoty, nawet po 1 zł za bułki w sklepie) w dwóch następujących po sobie miesiącach
 • Przelejemy na swoje konto minimum 1000 zł do 30.04.2020.

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto. Mamy na to czas aż do 30.04.2020. !

I to tyle! Za spełnienie tych dwóch warunków zyskamy 300 zł w gotówce.

Informacje o przyznaniu nagrody otrzymamy mailowo do 15.05.2020., mamy wtedy 7 dni na uzupełnienie danych do odbioru nagrody, natomiast 300 zł zostanie nam przelane na konto do 31.05.2020 zostało jeszcze 800 zł premii za polecanie konta znajomym..

 80 zł za założenie konta z polecenia

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 80 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 80 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.11.2018.

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1016280822

Co należy zrobić?

 • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu –1016280822

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

 • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 80 zł mamy w kieszeni. 🙂

 • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
 • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę w styczniu to na spełnienie warunków mamy czas do końca lutego. Natomiast nagrodę w wysokości 80 zł otrzymamy miesiąc później.

Uwaga! Mamy możliwość zgarnąć dodatkowe 800 zł w programie poleceń, aktualny program poleceń trwa do końca stycznia. Od lutego ruszy najprawdopodobniej już VI edycja tego programu, w nowym programie mogą się różnić zasady, ilość poleceń, ewentualna stawka, wszystko zależy od banku, będziemy informować na bieżąco. Następnie czeka na nas 800 zł premii za polecanie konta znajomym

Dodatkowe 800 zł premii za polecanie konta znajomym

Osoba polecająca, jak i polecona otrzymują po 80 zł. Każdy może zostać polecającym! Wystarczy zalogować się do bankowości mobilnej i przystąpić do programu poleceń, zaakceptować regulamin i zaznaczyć takie zgody jakie są wymagane w przypadku poleconego – marketing i otrzymywanie informacji handlowych itd. . Każdy kod jest ważny bez limitu, ale nagroda dla polecającego ma określony limit. Możemy otrzymać maksymalnie nagrodę za 10 poleceń – 800 zł. Późniejsze polecenia nie mają wpływu na wypłatę premii dla naszego znajomego, możemy konto polecić, ale nie otrzymany więcej niż 800 zł, nasz znajomy otrzyma 80 zł.

Każdy kod można używać bez limitów (polecamy nasz sprawdzony kod poleceń – 1016280822

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Kolejna premia jest dostępna dla osób, które nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska (w polskich złotych) od 01.11.2018.. Dodatkowo musimy mieć wyrażone zgody na elektroniczne kanały kontaktu.

Aby zgarnąć 150 zł należy złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto (oczywiście po podpisaniu umowy). Złożenie dyspozycji jest bardzo proste, zrobimy to poprzez infolinię oraz bankowość internetową. Dyspozycje należy złożyć w miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę o konto!


Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.


Bank zapłaci nam za wpływ wynagrodzenia na konto. Otrzymamy 50 zł miesięcznie za wpływ, łączna premia to 150 zł, czyli otrzymamy 50 zł miesięcznie za trzy kolejne miesiące. Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunek.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Zgarnij 830 zł wraz z darmowym kontem oraz 800 zł premii za polecanie konta znajomym

300 zł zwrotu za rachunki od Santander

Mamy już 380 zł, ale nagrodę możemy zwiększyć o kolejne 300 zł! Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Łączna kwota zwrotu to 300 zł rocznie (25 zł miesięcznie). Uwaga! Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity! 🙂 Razem mamy 1630 zł łącznej premii za polecanie konta znajomym

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe!

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

80 odpowiedzi

 1. Cześć,

  mam pytanie, kliknąłem w link i się zarejestrowałem przez stronę bonus..

  Następnie dostałem e-mail z potwierdzeniem rejestracji w programie. W mailu jest następujący zapis:

  „Po aktywacji dostęp do Twojego konta będzie możliwy za pośrednictwem strony: https://bonussantander.ebrokerpartner.pl/

  Czy to oznacza, że po założeniu konta w Banku Santander, aby móc się do banku zalogować nie będę korzystał z oficjalnej ścieżki logowania tj „https://www.santander.pl/klient-indywidualny#” -> dalej „Zaloguj sie” tylko pośrednio przez „https://bonussantander.ebrokerpartner.pl”?

  Jeśli tak, to jest to trochę niepokojące i niebezpieczne.

  1. Chodzi o dostęp do konta na stronie promocji, gdzie można się zalogować i podać numer konta do wypłaty premii, przeczytać regulamin, złożyć reklamację.
   Logowanie na konto bankowe następuje tylko i wyłącznie poprzez stronę banku.

  1. Zamknięcie konta to indywidualna sprawa każdego klienta. Klient ma możliwość zamknięcia konta w każdej chwili, bez kosztów i bez konsekwencji (każdy ma do tego prawo). Osobiście polecam rachunek,. jest darmowy, a z darmowe przelewy natychmiastowe są bardzo przydatne.

 2. Witam .
  A co jeśli utracę pracę i związane z tym wpływy do banku ?
  Czy co miesiąc muszę mieć stałą kwotę w wysokości 1000 zł .
  A jeśli nie będę tyle zarabiała ?
  I ostatnie pytanie :
  Na jakich giełdach , akcjach będą inwestowane moje pieniądze ?

  1. Nic się nie stanie, konto jest darmowe, a karta po pięciu dowolnych płatnością nią (nawet po 1 zł). Propo ostatniego pytania, nie do końca rozumiem. Jeśli chodzi o to co banki robią z kapitałem, to na nim zarabiają, oferują kredyty itd. i inne produkty, banki zarabiają również z innych źródeł.

  1. Do 26 roku życia wszystkie bankomaty są darmowe. Powyżej tego progu wiekowego darmowe są bankomaty własne banku i wypłaty Blik we wszystkich bankomatach. Wypłata poprzez kartę w innych bankomatach niż własne banku to koszt 5 zł. Więc jeśli nie mamy pod ręką bankomatu Santamdera to najlepiej wypłacać sobie darmowym blikiem. Bardzo wygodne, osobiście coraz mniej używam karty.

  1. Do 26 roku życia wszystkie bankomaty są darmowe. Powyżej tego progu wiekowego darmowe są bankomaty własne banku i wypłaty Blik we wszystkich bankomatach. Wypłata poprzez kartę w innych bankomatach niż własne banku to koszt 5 zł. Więc jeśli nie mamy pod ręką bankomatu Santamdera to najlepiej wypłacać sobie darmowym blikiem. Bardzo wygodne, osobiście coraz mniej używam karty.

  1. Powyższa promocja jest aktualna, również są dostępne takie promocje jak 200 zł Bank Millennium, 200 zł Pekao S. A., 400 zł do Biedronki lub Allegro od Citibanku, jest też dostępny mBank z premią 140 zł. Jeszcze dziś odpale dwie promocje Credit Agricole, promocje ING. 😉

   1. Witam, jeśli złożyłam dyspozycję przekazania wynagrodzenia na konto w styczniu, jednak dopiero w lutym zauważyłam na swoim koncie że nie mam wyrażonej zgody na EKK i zrobiłam to 5 lutego, czy przysługuje mi premia za wpływ wynagrodzenia?

  1. Mam rozumieć, że mają państwo działalność? W jaki sposób państwo chcą to zrobić, bo może nie do końca rozumiem? Należy zadzwonić do banku i złożyć dyspozycję zmiany rachunku do wynagrodzenia. Jeśli zatrudnia Pan żonę to przejdzie, ale nie rozumiem do końca. Proszę o małe rozszerzenie myśli. 😉

  1. Niestety posiadanie konta w Santander Bank Polska wyklucza z promocji. Obecny klient może skorzystać z aktualnego programu poleceń (80 zł za poleconego, max 800 zł). Klient taki również może skorzystać z zwrotów za rachunki – do 300 zł rocznie.

  1. Niestety nie. Osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać tylko z programu poleceń (80 zł). Należy udać się do placówki banku z rodzicem lub opiekunem prawnym i otworzyć konto podając przy tym kod poleceń. Wyżej w artykule został podany.

  1. W celu założenia konta należy zgłosić się do placówki z rodzicem lub opiekunem prawnym. W przypadku osób poniżej 18 roku życia, jest możliwe tylko skorzystanie z programu poleceń (80 zł). Przy zakładaniu konta trzeba podać kod poleceń, jest on dostępny w powyższym artykule.

  1. Z całego pakietu promocji mogą skorzystać osoby, które ukończyły 18 lat. Otwierając Konto Jakie Chcę mając mniej niż 26 lat to jesteśmy podpięci pod ofertę dla młodych. Śmiało można skorzystać z promocji. 😉

  1. Aktualny program poleceń trwa do końca miesiąca. Jest to już piąta edycja tego programu. Od 1 lutego najprawdopodniej ruszy nowy, może mieć inne zasady itd. Także tyczy się to promocji z 150 zł za wynagrodzenie. Jeśli chce ktoś skorzystać z aktualnego pakietu promocji, na zasadach jakie są opisane wyżej, musi to zrobić do końca miesiąca. Od 1 lutego coś może się zmienić (ale nie musi).

 3. Bonusy które proponujecie to nie do końca Bank wypłaci w takiej kwocie. Połączyliście kilkanaście promocji w jedną, gdzie regulaminy czytaliście je??? kod polecający każdy z klientów może wygenerować swój a nie wasz !!!

  1. Pisaliśmy o tym wyżej, dlatego jest opisana opcja zgarnięcia nawet 800 zł z programem poleceń. Jest to kumulacja promocji i można zgarnąć wszystkie premie. Regulaminy zawsze czytamy, na ich podstawie powstają opisy. 😉

  1. Aby skorzystać z promocji należy:

   Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, przy tym zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na ujawnianie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji. Czemu? Zgoda jest potrzebna, aby Santander Bank Polska mógł poinformować firmę ebroker o spełnieniu przez nas warunków promocji.

   Następnie z wygenerowanego dla nas linku powinniśmy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą. Wnioski złożone w inny sposób nie biorą udziału w promocji!

   Czytaj ze zrozumieniem

 4. Kiedy otrzymuję pieniądze od momentu założenia konta?

  Gdzie po zarejestrowaniu się można zobaczyć swój kod polecający?

  „I to tyle! Za spełnienie tych dwóch warunków zyskamy 300 zł w gotówce”…”natomiast 300 zł zostanie nam przelane na konto do 31.05.2020.” No to w gotówce czy przelane na konto?

  „mamy wtedy 7 dni na uzupełnienie danych do odbioru nagrody” Co to za dane? Personalne dla np. firm zewnętrznych?

  1. Wszystkie daty kiedy klient otrzymuje premie są powyżej w artykule. Kod poleceń będzie widoczny po zalogowaniu się na konto osobiste w zakładce – polecam bank. Jeśli chodzi o dane to chodzi o numer konta bankowego, które zostało założone w promocji, tam trafi premia w formie przelewu.

 5. „Do 29.02.2020 za pośrednictwem profilu złóż Wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową i usługami Santander on-line.” – jakie to są usługi Santander on-line .?

  I co to za zgoda na EKK ?

  1. Obie karty są na takich samych warunkach, różnica jest taka, że Visa ma korzystniejsze przewalutowanie w płatnościach za granicą, a Mastercard ma lepszy program lojalnościowy – płacąc w niektórych punktach dostajemy punkty, te później można wymieniać na nagrody, bony do sklepów itd.

 6. Czy w przypadku punktu „Przelejemy na swoje konto minimum 1000 zł do 30.04.2020.” zaliczono jest po prostu gdy wykonane przelewy wyniosą łącznie co najmniej 1000 zł czy też te 1000 zł musi się tam w całości pojawić? Pytam ponieważ, dokonałem kilku przelewów na konto o łącznej wartości ponad 1000 zł, jednak wydatki w międzyczasie sprawiły, że na koncie nie znajdowało się w tym samym czasie 1000 zł jako całość. Pozdrawiam.

 7. Witam,
  właśnie otrzymałem wiadomość z Santandera odnośnie podziękowania za udział w programie poleceń. Zrobiłem wszystko jak trzeba – dostałem natomiast nie 80 a 50 zł. Czy ktoś miał podobnie?

  1. Dostałeś 50 zł, ponieważ zapewne zaprosiłeś osobę w lutym, a bank dawał 80 zł za polecenie tylko końca stycznia. Ja konto poleciłem w styczniu i dostałem normalnie 80 zł. Drugą sprawą jest to, że w artykule powyżej nie ma żadnej wzmianki o tym…

   Dostał ktoś z was już może mailowe potwierdzenie otrzymania nagrody? Takowe maila mają rozsyłać do 15 maja

 8. 1. „W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 80 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 80 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.11.2018.” wpisałam kod polecający w artykułu powyżej i dostałam 50 zł zamiast 80, dlaczego? Dodam, że zakładałam konto w lutym.
  2. Dodatkowe 200 zł, jeśli „Zapłacimy 5 razy kartą (dowolne kwoty, nawet po 1 zł za bułki w sklepie) w dwóch następujących po sobie miesiącach” – Czy płatności blikiem też się liczą czy tylko kartą?

 9. Witam, Również nie otrzymałam maila z linkiem. Jest 17.05 co oznacza że do 5 dni powinnam uzupełnić formularz przy pomocy linka który nie przyszedł. Jak złożyć reklamację? nawet jesli ją złoże mam liczyc że do 5 dni mi jąrozpatrzą żebym mogła dochować terminu 7 dni licząc od 15.05.2020 jak jest w regulaminie?Czy tylko ja mam wrażenie że to oszustwo?jestem zawiedziona.

  1. Niektóre maile podobno nie dotarły, organizator wysłał ponownie maile do osób, które nie uzupełniły danych, proszę o sprawdzenie folderu spam, oferty itd. Jeśli maila dalej nie pojawił się na poczcie to wystarczy zgłosić reklamację do organizatora, każda sprawa będzie rozpatrywana indywidualnie. Szczegóły opisałem tutaj; https://sukcesywny.pl/uczestniku-promocji-konto-jakie-chce-z-bonusem-edycja-iii-uzupelnij-dane-i-odbierz-nagrode/

  1. Niektóre maile podobno nie dotarły, organizator wysłał ponownie maile do osób, które nie uzupełniły danych, proszę o sprawdzenie folderu spam, oferty itd. Jeśli maila dalej nie pojawił się na poczcie to wystarczy zgłosić reklamację do organizatora, każda sprawa będzie rozpatrywana indywidualnie. Szczegóły opisałem tutaj; https://sukcesywny.pl/uczestniku-promocji-konto-jakie-chce-z-bonusem-edycja-iii-uzupelnij-dane-i-odbierz-nagrode/

Dodaj komentarz

Podziel się w social media