680 zł za założenie konta od Santander Bank Polska - Sukcesywny

680 zł za założenie konta od Santander Bank Polska

weź nawet 680 zł za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska

Ruszyła nowa promocja 680 zł za założenie konta od Santander Bank Polska, gdzie za założenie konta i spełnienie bardzo prostych warunków zgarniemy nawet 680 zł premii w gotówce! Pośrednik finansowy ebroker oferuje nam 150 zł w gotówce za założenie konta. Dodatkowo sam bank dorzuca nam 150 zł za wpływ wynagrodzenia na konto oraz 300 zł w formie zwrotów za rachunki! A to nie wszystko! Za użycie kodu polecającego możemy zgarnąć dodatkowe 80 zł. Jeśli nie posiadamy konta w Santander Bank Polska od 01.04.2018. to możemy zgarnąć wszystkie premie!

Uwaga! Bank oferuje nam bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitu!

Uwaga! To ostatni dzień na założenie darmowego konta z premią 680 zł! 🙂

Premia za założenie konta od Santander

Aby skorzystać z promocji musimy być:

  • Osobą, która na dzień składania wniosku o konto nie posiada konta osobistego w Santander Bank Polska

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji!

Następnie należy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, przy tym zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na ujawnianie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji.  Czemu? Zgoda jest potrzebna, aby Santander Bank Polska mógł poinformować firmę ebroker o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Następnie należy złożyć wniosek o konto osobiste wraz z kartą z wygenerowanego przez nas linku.


Strona promocji służy nam do rejestracji i do późniejszego uzupełnienia danych do odebrania nagrody. Wniosek składamy z wygenerowanego linku. Wnioski z innych źródeł nie biorą udziału w promocji.


W wniosku wymagane jest, aby wyrazić trzy zgody:

  • Kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
  • Kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
  • Kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Wniosek powinniśmy złożyć do 30.06.2019., a umowę podpisać do 15.07.2019.

Aby zgarnąć 150 zł w gotówce wystarczy tylko w ciągu miesiąca od podpisania umowy spełnić dwa proste warunki:

  • Zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę minimum  1000 zł (najprościej przelać sobie pieniądze z naszego konta w innym banku)
  • Zapłacić pięć razy kartą lub BLIK (nawet za złotówkę za bułki)

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów po 200 zł lub wpłać kilka razy pieniądze w bankomacie lub oddziale banku. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tyle razy, aby uzyskać wymagany wpływ. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zgarnąć premię to wystarczy tobie nawet 200 zł, aby spełnić warunki promocji.

I tyle! Informacje o nagrodzie otrzymamy w wiadomości mailowej do 21.08., mamy wtedy 7 dni na uzupełnienie danych do odbioru nagrody. Nagroda dzieli się na 100 zł w gotówce w formie przelewu na nasze konto i bon o wartości 50 zł (otrzymamy w formie SMS) do sklepów Biedronka. Nagrody otrzymany do 31.08.2019..

Uwaga! To ostatni dzień na założenie darmowego konta z premią 680 zł! 🙂

ZAŁÓŻ KONTO 

Zgarnij premię za założenie konta od Santander Bank Polska!

 80 zł za założenie konta z polecenia

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający, dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 80 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 80 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.05.2018.

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1014817069

Co należy zrobić?

  • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1014817069)

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

  • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 80 zł mamy w kieszeni. 🙂

  • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
  • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę w maju to na spełnienie warunków mamy czas do końca czerwca. Natomiast nagrodę w wysokości 80 zł otrzymamy miesiąc później.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Kolejna premia jest dostępna dla osób, które nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska (w polskich złotych) od 01.04.2018.. Dodatkowo musimy mieć wyrażone zgody na elektroniczne kanały kontaktu.

Aby zgarnąć 150 zł należy złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto (oczywiście po podpisaniu umowy). Złożenie dyspozycji jest bardzo proste, zrobimy to poprzez infolinię oraz bankowość internetową. Dyspozycje należy złożyć w miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę o konto!


Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.


Bank zapłaci nam za wpływ wynagrodzenia na konto. Otrzymamy 50 zł miesięcznie za wpływ, łączna premia to 150 zł, czyli otrzymamy 50 zł miesięcznie za trzy kolejne miesiące. W każdym z tych trzech miesięcy powinniśmy zapłacić po 5 razy kartą (brak limitu, możemy zapłacić 5 razy kartą za chleb na śniadanie). Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunek.

Uwaga! To ostatni dzień na założenie darmowego konta z premią 680 zł! 🙂

ZAŁÓŻ KONTO

300 zł zwrotu za rachunki od Santander

Mamy już 380 zł, ale nagrodę możemy zwiększyć o kolejne 300 zł! Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Łączna kwota zwrotu to 300 zł rocznie (25 zł miesięcznie). Uwaga! Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity! 🙂

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe!

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Jeśli mamy poniżej 26 roku życia to wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. Jeśli przekraczamy 26 rok życia to wypłacimy pieniądze za darmo z bankomatów własnych oraz poprzez BLIK, ale wypłaty z innych bankomatów będą nas kosztować 5 zł.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
29 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
LUTEK
LUTEK
2 lat temu

W jaki sposób jest zawierana umowa o rachunek bankowy?Czy przez kuriera,przelewem, w oddziale, a może video-rozmowa?

LUTEK
LUTEK
2 lat temu

Pytam się z powodu obawy udostępniania osobom trzecim (kurier, inni pracownicy firmy kurierskiej) danych osobowych w tym z dowodu osobistego oraz wzór podpisu. Przecież kurier jest rozliczany w swojej firmie z dostarczonej i poprawnie podpisanej umowy. Jak wiemy, kurier przywozi umowę w zamkniętej kopercie, którą przy nas otwiera. Mnie się wydaje, że takie same procedury powinny być z powrotem. Umowa powinna być przy nas zamknięta w kopercie zwrotnej, a nie zawsze tak jest. Kurierzy biorą umowę tylko w koszulkę do ręki i cześć. Mnie się wydaje, że zawieranie umowy przez kuriera jest ryzykowne w związku z wejściem w posiadanie przez osoby obce (których nawet nie widzieliśmy na oczy) naszych danych osobowych na które można zaciągnąć np. pożyczki.

LUTEK
LUTEK
2 lat temu

W nawiązaniu do ostatniego wpisu, jakie są procedury bezpieczeństwa danych podpisanej i dostarczanej umowy do banku?

Adam
Adam
1 rok temu

Witam. Co jeśli posiadałem konto w BZWBK parę lat temu? Konto zostało zamknięte w 2013 roku

Adam
Adam
1 rok temu

Witam a czy jak założę konto w placówce banku to tak samo dostanę ta premie.

Lolek95
Lolek95
1 rok temu

Konto otwarte. Czas zarabiać pieniądze. Dziękuję panu za pomoc!

Mag
Mag
1 rok temu

To jest nonsens, posiadam konto od kilku lat… I nic odnich nie dostałem

Steltmann
Steltmann
1 rok temu

Witam. Czy konto można założyć osobie niepełnoletniej? Pozdrawiam

Małgorzata
Małgorzata
1 rok temu

Zastanawia mnie ta opcja złożenia dyspozycji na przelew wynagrodzenia. Czy można to sobie poprostu samemu załatwić u pracodawcy czy trzeba składać te dyspozycję przez Santander?

Sab
Sab
1 rok temu

Czy ksero dowodu dla kuriera jest wymagane ?

Sab
Sab
1 rok temu

Czyli jest wymagany tylko po co ??? A nie można już w placówce uzupełnić zdjęcia dowodu ?

Sab
Sab
1 rok temu

Dzięki za odp. Ale jestem zniesmaczona tym faktem , otwieram konta w różnych bankach i jest tylko weryfikacja. To nie jest karta kredytowa, żeby wymagać skanu dowodu.

Jac.
Jac.
1 rok temu

Witam.2 miesiące temu zakładałem konto w millenium ska nu dowodu nikt nie chciał tylko kurier go obejrzał.mam pytanko czy santander daje jakieś wyższe oprocentowanie lokat na start bo nie mogę znaleźć.

Angelika
Angelika
1 rok temu

Czy kwota 300zl na jaka należy wykonać płatność karta to suma dająca 300zl czy jednorazowo trzeba 300zl zapłacić?

An
An
1 rok temu

Czy wpłata we wpłatomacie zalicza się do zapewnienia wpływu na konto ?

Darek
Darek
1 rok temu

Gdzie można złożyć reklamację? Ze strony banku dostałem wszystkie należne bonusy, natomiast nie dostałem “80 zł za założenie konta z polecenia”

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.