weź nawet 680 zł za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska

Kacper Jankowski 9 lipca 2019 roku

680 zł za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska

weź nawet 680 zł za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska

Ruszyła nowa promocja od Santander Bank Polska, gdzie za założenie darmowego konta i spełnienie bardzo prostych warunków zgarniemy nawet 680 zł premii! Bank oferuje nam 150 zł do Biedronki za założenie darmowego konta. Dodatkowo dorzuca nam 150 zł za wpływ wynagrodzenia na konto oraz 300 zł w formie zwrotów za rachunki! A to nie wszystko! Za użycie kodu polecającego możemy zgarnąć dodatkowe 80 zł. Jeśli nie posiadamy konta w Santander Bank Polska od 01.04.2018. to możemy zgarnąć wszystkie premie!

Uwaga! Bank oferuje nam bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitu!

Uwaga! To ostatnie godziny promocji! Z promocji warto skorzystać już teraz! 

Premia nawet 680 zł za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska!

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć premię za założenie darmowego konta musimy być:

 • Osobą, która nie posiada konta osobistego w Santander Bank Polska od 01.07.2018.

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji!

Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą na stronie promocji.

W wniosku wymagane jest, aby wyrazić trzy zgody:

 • Kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • Kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • Kontakt telefoniczny w celach marketingowych
 • Na elektroniczny kanał kontaktu

Wniosek powinniśmy złożyć do 31.08.2019., a umowę podpisać do 15.09.2019.

Nagrodę w wysokości 50 zł do sklepów Biedronka otrzymamy już za samo spełnienie powyższych warunków! Nagroda w formie bonu o wartości 50 zł do sklepów Biedronka zostanie do nas wysłana do 31.10.2019..  (na mail podany podczas składania wniosku)

ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij premię za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska! 

100 zł za przelew i 5 płatności kartą!

Aby otrzymać 100 zł do wykorzystania w Biedronce należy spełnić dwa bardzo proste warunki:

 • Zapewnić łączny wpływ na minimum 1000 zł w ciągu 30 dni od daty aktywacji konta ( najprościej przelać sobie pieniądze z naszego konta w innym banku)
 • Wykonać 5 płatności kartą na dowolne kwoty w ciągu 30 dni od daty aktywacji konta

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów po 200 zł lub wpłać kilka razy pieniądze w bankomacie lub oddziale banku. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tyle razy, aby uzyskać wymagany wpływ. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zgarnąć premię to wystarczy tobie nawet 200 zł, aby spełnić warunki promocji.

Jeśli spełnimy powyższe warunki to wraz z bonem 50 zł otrzymamy także bon o wartości 100 zł. Za spełnienie banalnych warunków zyskujemy 150 zł do sklepów Biedronka, a to nie wszystko, zyskać możemy wiele, wiele więcej!

 80 zł za założenie darmowego konta z polecenia

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający, dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 80 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 80 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.05.2018.

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1014817069

Co należy zrobić?

 • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1014817069)

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

 • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 80 zł mamy w kieszeni. 🙂

 • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
 • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę w lipcu to na spełnienie warunków mamy czas do końca sierpnia. Natomiast nagrodę w wysokości 80 zł otrzymamy miesiąc później.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Kolejna premia jest dostępna dla osób, które nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska (w polskich złotych) od 01.04.2018.. Dodatkowo musimy mieć wyrażone zgody na elektroniczne kanały kontaktu.

Aby zgarnąć 150 zł należy złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto (oczywiście po podpisaniu umowy). Złożenie dyspozycji jest bardzo proste, zrobimy to poprzez infolinię oraz bankowość internetową. Dyspozycje należy złożyć w miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę o konto!


Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.


Bank zapłaci nam za wpływ wynagrodzenia na konto. Otrzymamy 50 zł miesięcznie za wpływ, łączna premia to 150 zł, czyli otrzymamy 50 zł miesięcznie za trzy kolejne miesiące. W każdym z tych trzech miesięcy powinniśmy zapłacić po 5 razy kartą (brak limitu, możemy zapłacić 5 razy kartą za chleb na śniadanie). Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunek.

ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij premie za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska! 

300 zł zwrotu za rachunki od Santander

Mamy już 380 zł, ale nagrodę możemy zwiększyć o kolejne 300 zł! Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Łączna kwota zwrotu to 300 zł rocznie (25 zł miesięcznie). Uwaga! Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity! 🙂

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe!

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Jeśli mamy poniżej 26 roku życia to wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. Jeśli przekraczamy 26 rok życia to wypłacimy pieniądze za darmo z bankomatów własnych oraz poprzez BLIK, ale wypłaty z innych bankomatów będą nas kosztować 5 zł.Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

14 odpowiedzi

 1. Skorzystałem z podobnej promocji w Santander i gorąco polecam! Z żoną zgarnęliśmy już ponad 5 000 zł i dwa telefony. ❤️ Polecam każdemu kto chce ładnie dorobić. Otwieracie darmowe konto, spełniacie banalne warunki, bierzecie premie i zamykacie konto. Podobnie z kartami kredytowymi. Polecam ❤️❤️❤️

   1. Według regulaminu, aby otrzymać premię należy posiadać rachunek do dnia otrzymania nagrody. Osobiście zostawiłem sobie rachunek w Santander Bank Polska na dłużej, bo mają darmowe przelewy natychmiastowe. Oczywiście nikt nas nie zmusza do ,,utrzymania,, rachunku. Konto można zamknąć w każdej chwili, w czasie promocji, a także po jej zakończeniu. Całkowita dowolność. 🙂

 2. Prócz 680 zł można zyskać 80 zł od każdej osoby poleconej, która spełni warunki programu poleceń (te, za które otrzymujemy premię 80 zł). Zapraszam do udostępniania naszego artykułu znajomym i rodzinie, a niech oni wpiszą wasz kod poleceń! Za użycie kodu poleceń obie strony mają możliwość zyskania po 80 zł w gotówce na konto. Bardzo dobra opcja, bo polecać można bez limitu! 🙂

 3. 5 transakcji zrobionych w miesiąc i wpływ tez zapewniony 🙂 fajnie ze tak krótko czeka się na bonus. 150zl piechota nie chodzi i każda złotówka się przyda 🙂 zostanę przy tym koncie bo przekonały mnie przelewy natychmiastowe bezpłatne 😀

 4. Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (edycja IV trwająca do 30 września 2019 r.): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie. Kod sprawdzony w praktyce, gdyż dwa razy premie za polecenie bank już wypłacił.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Podziel się w social media