500 zł premii z kontem firmowym od Millennium Bank

Kacper Jankowski 1 marca 2021 roku

500 zł premii z kontem firmowym od Millennium Bank + 2 lata darmowego prowadzenia

500 zł premii z kontem firmowym od Millennium Bank

Weź udział w promocji i zgarnij 500 zł premii z kontem firmowym od Millennium Bank. Wystarczy być nowym klientem firmowym i założyć konto które przez 24 miesiące jest darmowe oraz spełnić banalne warunki i 500 zł nasze! Jednocześnie możesz wziąć udział w promocji o konto osobiste.

500 zł premii z kontem firmowym od Millennium Bank

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będący nigdy lub w ciągu ostatniego roku stroną jakiejkolwiek umowy o produkt dla firm od Banku Millennium, czyli produktów takich jak; Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium TFI. Regulamin wyklucza również osoby, które brały udział w któreś z promocji z Kontem 360 i je zamknęły.

Spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku o 500 zł premii z kontem firmowym od Millennium Bank, we wniosku powinniśmy wyrazić zgody marketingowe oraz otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i telefon. Czas na złożenie mamy do 01.03.2021 r.

WEŹ UDZIAŁ

Uwaga! W puli jest tylko 3000 wniosków

 

500 zł na dobry start

Tytułowa nagroda jest podzielona na dwie części, pierwszą z nich, czyli 200 zł otrzymamy za spełnienie poniższych warunków w marcu, kwietniu i maju:

  • wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł lub zapewnienie jednorazowego przelewu do ZUS w wysokości min. 250 zł
  • otrzymanie zewnętrznego wpływu na konto o kwocie min. 1000 zł

Zewnętrzny wpływ musi pochodzić z innych rachunków bankowych, nie mogą być to wpływy z indywidulanych rachunków bankowych lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą. 

300 zł za najem terminalu płatniczego PayTel

Drugą częścią nagrody jest 300 zł, wystarczy zawrzeć w placówce banku umowę najmu o terminal płatniczy PayTel i zapewnienie wpływu na nasz rachunek o łącznej kwocie min. 1000 zł z tytułu rozliczenia transakcji płatniczych przez terminal. Czas na spełnienie tego warunku mamy do 31.05.2021 r.

Kiedy otrzymamy nagrody?

Pierwszą nagrodę w wysokości 200 zł otrzymamy do 30.06.2021 r, a drugą część premii do maksymalnie 30.06.2021 r.

24 miesiące darmowego Konta Mój Biznes

Pierwsze dwa lata nie zapłacimy ani grosza za prowadzenie rachunku, po tym okresie konto może być nadal darmowe, jeśli spełnimy jeden z poniższych warunków:

  • zapewnienie min. 1000 zł wpływu zewnętrznego na konto
  • wykonanie jednego przelewu do ZUS lub US

W innym wypadku koszt prowadzenia rachunku to 15 zł.

Karta płatnicza do konta jest darmowa gdy wydamy nią min. 500 zł miesięcznie, jeśli nie zapłacimy za nią 7 zł. Przelewy to koszt 1 zł za jeden z tym, że bank dorzuca nam pakiet 20-stu przelewów. 

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media