Konto 360° w Millennium Bank

Kacper Jankowski 2 marca 2021 roku

Załóż Konto 360° w Millennium Bank i zgarnij 250 zł premii na start

Konto 360° w Millennium Bank

Załóż Konto 360° w Millennium Bank, który ruszył z nową promocją gdzie do zdobycia mamy 250 zł premii na start wystarczy, że spełnisz banalne warunki.

Premia z darmowym Kontem 360°

W promocji może wziąć udział osoba, które na dzień składania spełniają poniższe warunki

  • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium
  • nie posiada żadnego produktu od Banku Millennium
  • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student z premią na start

Dla przypomnienia dawni klienci Eurobanku są traktowani jako klienci Banku Millennium, ponieważ od 01.10.2019 r Bank Millennium jest właścicielem Eurobanku.

Spełniając powyższe warunki możemy wziąć udział w promocji składając wniosek na dedykowanej stronie o Konto 360° w Millennium Bank lub Konto 360° Student wraz z kartą płatniczą. Czas na złożenie wniosku i podpisanie umowy mamy do 31.03.2021 r. z tym, że lepiej złożyć wniosek dzień przed końcem promocji, aby mieć pewność co do podpisania umowy. Podczas składania wniosku powinniśmy zaakceptować wszystkie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Bank oferuje nam dwa warianty podpisania umowy:

  • podpisanie umowy przy kurierze z tym, że jeśli robimy do przed końcem daty zakończenia promocji należy wziąć pod uwagę to, żeby zrobić sobie kilka dni zapasu
  • podpisanie umowy całkowicie zdalnie, wystarczy wejść na stronę promocji z telefonu lub tabletu i postępować zgodnie z poleceniami. Przypomnę tylko, żeby wcześniej przygotować sobie dowód, bo będzie nam potrzebny do weryfikacji.

WEŹ UDZIAŁ!

Załóż Konto 360° w Millennium Bank i zgarnij 250 zł na start.

Konto 360° w Millennium Bank i 250 zł na start

Nagroda 250 zł podzielona jest na dwie części (200 zł w gotówce oraz 50 zł w formie e-kodu do serwisu Goodie), kupon do Goodie o wartości 50 zł otrzymamy za zawarcie umowy, wyrobienie karty i aktywacje aplikacji mobilnej oraz za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych.

Drugą część premii, czyli 200 zł otrzymamy za spełnienie warunków darmowego konta w kwietniu, maju, czerwcu i lipcu, a są nimi:

  • zapewnienie wpływu na konto min. 1000 zł
  • dokonanie 3 płatności kartą lub metodą płatności BLIK

Wychodzi, więc na to, że w tych miesiącach będziemy darmowe konto i otrzymamy za to nagrodę.

Druga część warunków jest dla osób, które założyły konto metodą selfie muszą udać się do jednej z placówek banku, aby złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości. Czas na to mamy do 31.07.2021 r.

Kiedy otrzymamy nagrody?

Pierwsza nagroda 50 zł w formie e-kodu do Goodie trafi do nas SMSem do 30.04.2021 r, kod należy aktywować w ciągu 60 dni od otrzymania wiadomości w aplikacji Goodie, e Karta będzie ważna 12 miesięcy od jej aktywacji. Druga część premii, czyli 200 zł w gotówce trafi na nasze konto do 31.08.2021 r.

Czy konto jest darmowe?

Konto, karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe, gdy w danym miesiącu zapewnimy wpływ min. 1000 zł (są zaliczane przelewy z naszego innego konta, wpłaty gotówki oraz wpływy z „tytułu wynagrodzenia”) i jedna płatność kartą.

Dla osób poniżej 26. roku życia sprawa jest ułatwiona, muszą wykonać jedną transakcję kartą lub płatnością BLIK.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media