zdobądź 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Kacper Jankowski 20 stycznia 2021 roku

50 zł w programie Bezcenne Chwile dla posiadaczy Mastercard od Pekao S.A.

zdobądź 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Bank Pekao S.A. ruszył z V edycją programu Bezcenne Chwile skierowanego dla nowych i obecnych klientów. Wystarczy być posiadaczem karty debetowej Mastercard, a następnie zarejestrować ją w programie Bezcenne Chwile i wykonać jedną transakcje kartą, w zamian za to otrzymamy punkty, które będziemy mogli wymienić na bon do jednego z dostępnych sklepów o wartości 50 zł.  Weź udział w promocji o konto osobiste. 

Kto może zarejestrować kartę w programie bezcenne chwile?

Kartę w programie bezcenne chwile mogą zarejestrować nowi klienci oraz obecni, najważniejsze jest to, abyśmy byli posiadaczami kart z oznaczeniem Mastercard lub Maestro. Wykluczone są osoby, które brały już udział w programie Bezcenne Chwile dla kart Pekao.

Spełniając powyższe warunki wystarczy, że zarejestrujemy naszą kartę za pomocą bankowości internetowej Pekao24 lub za pomocą strony bezcennechwile.pl, przypominam, aby wyrazić zgodę na co najmniej jeden kanał komunikacyjny w celu przesyłania ofert marketingowych i informacji handlowych.

Jeśli wszystko zrobimy poprawnie w ciągu 14 dni roboczych otrzymamy 1000 powitalnych punktów.

Kolejne 2400 punktów otrzymamy za wykonanie jednej płatności zarejestrowaną kartą w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu.

Punkty będą ważne przez następne 6 miesięcy wymienić je będziemy mogli na wybrany cel w programie Bezcenne Chwile.

Promocja ta trwa do 31.03.2021 lub do wyczerpania puli,w której jest łącznie 100 000 nagród, gdy pula się wyczerpie na stronie banku pojawi się odpowiedni komunikat.

 

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media