Weź udział w promocji o 400 zł z darmowym kontem od Pekao S.A.

Kacper Jankowski 5 stycznia 2021 roku

400 zł z darmowym kontem od Pekao S.A., w tym nawet 1500 zł z programem poleceń

Weź udział w promocji o 400 zł z darmowym kontem od Pekao S.A.

Ruszyła nowa promocja skierowana dla nowych klientów Pekao S.A. oparta na banalnych warunkach. W promocji możemy zdobyć rekordowe 400 zł z darmowym kontem od Pekao S.A., dodatkowo polecając znajomym możemy zyskać aż 1500 zł w programie poleceń! 

Już za samo założenie darmowego konta (konto założysz w pełni online przez selfie) i rejestrację karty zgarniesz 50 zł!

Zrób selfie i zyskaj nagrodę!

Skorzystać z promocji o 400 zł z darmowym kontem od Pekao S.A. mogą nowi klienci banku, którzy nie posiadali żadnego konta i lokaty w Pekao S.A. w okresie od 04.01.2019 do 31.12.2020 r.

Dobrą wiadomością jest to, że po formalnym przejęciu Idea Banku przez Bank Pekao S.A. klienci przejętej instytucji nie są wykluczeni z promocji.

A więc spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku o Konto Przekorzystne i zawrzeć umowę najpóźniej do 31.03.2021 r. Pamiętajmy o tym, aby wyrobić kartę debetową oraz zainstalować aplikacje mobilną PeoPay.

Uwaga! Bank wymaga założenia konta online – najczęściej trwa to tylko kilka minut! Dopiero ostateczną formą finalizacji wniosku jest wizyta w oddziale, ale tylko wtedy, gdy wystąpi błąd i dostaniemy odmowę zawarcia umowy poprzez biometrie – selfie.

WEŹ UDZIAŁ!

50 zł w programie Bezcenne Chwile

Bank Pekao S.A. ruszył z V edycją programu Bezcenne Chwile skierowanego dla nowych i obecnych klientów. Wystarczy być posiadaczem karty debetowej Mastercard, a następnie zarejestrować ją w programie Bezcenne Chwile i wykonać jedną transakcje kartą, w zamian za to otrzymamy punkty, które będziemy mogli wymienić na bon do jednego z dostępnych sklepów o wartości 50 zł.

100 zł w formie zwrotu za zakupy

Pierwszą część nagrody zyskamy za robienie zakupów kartą debetową, wówczas będziemy otrzymywać 10% zwrotu za każde płatności. Okres otrzymywania cashbacku zaczyna się w dniu założenia konta, a kończy do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego, czyli w ciągu tego czasu musimy wydać łączną kwotę 1000 zł aż zyskamy 100 zł zwrotu za zakupy.

Kolejnym warunkiem jest zapewnienie wpływu min. 500 zł w którymś z powyżej wymienionych trzech miesięcy. Bank jednak zastrzega, że nie mogą być to wpłaty gotówkowe, udzielone kredyty, zwroty depozytowe lub przelewy wewnętrzne, najłatwiej przelać wymaganą kwotę z innego konta.

Nagrodę otrzymamy do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu promocyjnym. Dla przykładu zakładając konto w styczniu nagrodę otrzymamy do końca maja.

Nie wierzysz? Niżej dowód otrzymania nagrody w jednej z poprzednich promocji:

Zgarnij dodatkowe 200 zł

Biorąc udział w powyższej promocji automatycznie łapiemy się  się na kolejną, w której możemy dodatkowo zgarnąć 200 zł cashbacku. Wystarczy, że do 30.09.2021 r podpiszemy umowę o dowolną kartę kredytową Pekao z logo Mastercard. Następnie trzeba spełnić warunki jak poprzednio, czyli robiąc zakupy i zgarniać 10% zwrotu za zakupy z tą różnicą, że tu łączną kwotę jaką możemy otrzymać to 200 zł. Na wykonanie łącznych wydatków wynoszących 2000 zł mamy 3 miesiące, przypominam, iż Bank zastrzega by w każdym z tych trzech miesięcy wykonać co najmniej jedną transakcję kartą kredytową.

Dodatkowe 1500 zł w programie poleceń

Oprócz 400 zł z darmowym kontem od Pekao S.A. możemy zdobyć aż 1500 zł polecając konto znajomym i zgarniać po 100 zł za każdego wystarczy, że na stronie Banku zarejestrujesz się w programie poleceń i akceptujesz regulamin programu poleceń, następnie Bank poinformuje Cię o przystąpieniu do programu, a Twój numer telefonu będzie kodem poleceń. Polecony musi spełnić tylko dwa warunki – zapłacić raz kartą i przelać sobie na konto minimum 500 zł lub zapewnić inny wpływ.  Maksymalna ilość osób jakim możemy polecić konto to 15, łatwo wywnioskować, że do zgarnięcia jest maksymalna kwota 1500 zł!

Darmowe konto od Pekao S.A.

W promocji nie dość, że zyskujemy 400 zł z darmowym kontem to jak sama nazwa wskazuje konto oraz karta są darmowe pod warunkiem zapłacenia jeden raz kartą w miesiącu i przelania sobie na konto 500 zł. Więc wystarczy tylko z konta korzystać, a warunki nie będą problemem. Osoby do 26 roku życia mają darmowe konto oraz kartę bez spełniania warunków!

 

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

3 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Podziel się w social media