400 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

BNP 400 zł

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 400 zł premii za założenie konta osobistego.Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! 

Uwaga! W puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Aktualizacja dnia 09.06., godz. 23:10: Na stronie promocji pojawił się komunikat: “Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji”. Jeśli nie udało Ci się załapać na promocję, sprawdź jak zyskać:

 

590 zł z darmowym kontem od Alior Banku + 3% na koncie oszczędnościowym

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 28.06. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 19.07.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

400 zł za korzystanie z darmowego konta

Nagroda w wysokości 400 zł została podzielona na trzy części.

Aby zgarnąć 150 zł należy:

  • Wykonać 5 płatności telefonem w lipcu(nawet po 1 zł)
  • Zapewnić wpływ 500 zł w lipcu (może być przelew z innego naszego konta)

Natomiast 200 zł zgarniemy za:

  • Wykonać 5 płatności telefonem w sierpniu (nawet po 1 zł)
  • Zapewnić wpływ 500 zł w sierpniu (może być przelew z innego naszego konta)
  • Wykonanie minimum 2 przelewów w sierpniu (nawet po 1 zł)

590 zł z darmowym kontem od Alior Banku + 3% na koncie oszczędnościowym

Nie masz 500 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 500 zł na konto.

Płatności telefonem powinniśmy wykonać aplikacją Apple Pay lub Google Pay, pobierzemy jedną z nich na każdym smartfonie.

BONUS! Dodatkowe 50 zł w formie kodu do Biedronki otrzymamy za spełnienie tych samych warunków co w lipcu, ale należy je spełnić we wrześniu, październiku i listopadzie. Możemy się zadowolić kwotą 350 zł lub zgarnąć jeszcze dodatkowe 50 zł.

Informacje o zgarnięciu nagrody otrzymamy mailowo do 21.08. Mamy wtedy czas do 26.08. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Informacja o drugiej nagrodzie otrzymamy 23.09., a o trzeciej 23.12.. Nagrody otrzymamy do końca danego miesiąca, w którym otrzymamy informację o nagrodzie. Premie gotówkowe trafią na konto bankowe, a bon do Biedronki w formie kodu w postaci SMSa.

W promocji może wziąć udział tylko 3000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.