590 zł z darmowym kontem od Alior Banku + wiele innych bonusów !

Alior Bank 590 zł

Ruszyła najnowsza promocja od Alior Banku, klient może zgarnąć łącznie nawet 590 zł! Premia jest podzielona na kilka elementów, a lista korzyści jest długaaa! Alior Bank daje nam 300 zł podstawowej premii, 240 zł w formie zwrotu za płatności telefonem i 50 zł za wymienione punkty w programie Bezcenne Chwile. Aktualnie jest to rekordowa kumulacja promocji od tego banku, więc warto!

Uwaga! Konto można założyć całkowicie online! Bank daje nam możliwość założenia konta aż na kilka sposobów!

Premia z kontem osobistym

Jeśli chcemy skorzystać z promocji to wystarczy być nowym klientem banku, który nie posiadał żadnego rachunku osobistego oraz Karty Kibica Alior Banku w okresie ostatnich dwóch lat.

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.

Uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o KJO w okresie od 01.12.2019 r. do 31.05.2020 r.

Według powyższej definicji odpadają też osoby, które w ostatnim czasie złożyły wniosek o konto, ale go nie dokończyły.

Jeśli spełniamy warunki wystarczy złożyć wniosek o konto wraz z kartą, mamy na to czas do 31.07.2020. , umowę powinniśmy podpisać do 30 dni od dnia złożenia wniosku.

ZAŁÓŻ KONTO

Załóż darmowe konto + nawet 590 zł premii!

300 zł od Alior Banku!

Sama premia 300 zł została podzielona na mniejsze części. Za samo założenie konta dostajemy już 100 zł.

Pozostała część w wysokości 200 zł została podzielona na osiem części po 25 zł, każdą część otrzymamy za spełnienie banalnych warunków w danym miesiącu.

 • Wykonanie minimum 3 płatności kartą(nawet po 1 zł)
 • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku
 • Zapewnienie wpływu na konto na minimum 1500 zł (najłatwiej zrobić sobie przelew z naszego konta w innym banku)

Warunki spełniamy dopiero od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Nagroda za dany miesiąc zostanie przekazana miesiąca następnego.

240 zł za płatności i inne korzyści

Oprócz 300 zł premii zyskujemy korzyści dołączone do konta osobistego. Dwie z nich możemy aktywować za darmo, a za każdą kolejną zapłacimy 3,50 zł miesięcznie.

 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • program Mastercard Priceless Specials
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym – Uwaga! Przez obniżki stóp procentowych oprocentowanie spada do 1% od 1 lipca.
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Wybierając korzyść – zwroty za płatności telefonem, możemy zgarnąć co miesiąc 20 zł (240 zł rocznie)! Należy dodać, że jest to korzyść stała, 2 lata to już dodatkowe 480 zł … a 3 lata to już 720 zł!

Dość korzystna opcja. 🙂

ZAŁÓŻ KONTO

Załóż darmowe konto + nawet 590 zł premii!

Dodatkowe 50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Oprócz premii 300 zł, zwrotów w wysokości 240 zł rocznie możemy zgarnąć dodatkowe 50 zł! Za rejestrację swojej karty Mastercard z Alior Banku  w bankowości elektronicznej lub stronie programu, a potem wykonanie 5 płatności kartą zgarniemy 3400 punktów, które wymienimy na voucher o wartości 50 zł do różnych sklepów.

Transakcje kartą musimy wykonać w ciągu 30 dni od daty rejestracji karty w programie. Punkty otrzymamy w ciągu 5 dni po wykonaniu zadania, promocja z punktami o wartości 50 zł trwa do 30.07. lub do wyczerpania puli 16300 osób.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Prowadzenie konta jest darmowe pod warunkiem jeśli zapewnimy wpływ 1500 zł na konto (inaczej 10 zł). Najprościej przelać sobie 1500 zł z naszego konta w innym banku. Bezwarunkowo darmowego konto jest natomiast dla osób do 26 roku życia, oni nie muszą zapewniać wpływów.

Jeśli chodzi o kartę to jest darmowa jeśli wydamy nią łącznie 300 zł w ciągu miesiąca (inaczej 5 zł opłaty). Wypłaty z bankomatów własnych są darmowe (inne opłata 2,50 zł).

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

24 Responses

 1. Polecam jak najbardziej Aliora. Brałem udział w poprzedniej edycji w której zyskałem aż 200zł. Szybka kasa za proste warunki. W poprzednich promocjach też brałem tj: Santander, mBank, BNP Parbias !!!

 2. Czyli ja sie te, nie lapie na promocje bo 9.01.2020 konto mi wygasnelo rozwiazalo sie. Aczkolwiek zadnego wniosku o nowe konto nieskladalem

  1. Oprocentowanie w wysokości 3% z pakietu korzyści było na ogół przedłużane cały czas. Aktualnie jest zapowiedziane do końca czerwca, ale najprawdopodobniej bank może je lekko obniżyć z powodu obniżonych stóp procentowych.

 3. a co mam wpisać w pole (żeby nie było przekłamań) “źródło wpływów na konto”? skoro dobrze wiem, że będę sama robić przelew ze swojego obecnego konta?

 4. Czyli płacąc telefonem wyrabiam jednocześnie limit na karcie i dostaję zwrot 1% wydatków? Czy trzeba fizycznie zrobić kartą 300zł?

  1. W zależności od metody, przelew weryfikacyjny daje dość szybki dostęp do rachunku, w przypadku kuriera trzeba liczyć 1-2 dni po wizycie – powrót umowy do banku i jej sprawdzenie.

 5. Cześć,
  Czy posiadanie konta maklerskiego wyklucza z możliwości wzięcia udziału w promocji?
  Żadnych innych produktów/kont nie posiadamw tym banku.

 6. A jak mogę się dowiedzieć czy przypadkiem nie miałam złożonego wniosku o konto?
  Bo rozumiem że nie mogę być klientem w ciągu ostatnich dwóch lat tak?

  1. Najlepiej zadzwonić na infolinię banku jeśli się nie pamięta. Infolinia Alior Banku dostępna pod tymi numerami : Contact Center Alior Banku jest dostępne dla klientów pod następującymi numerami telefonów: 19 502 (z telefonów stacjonarnych i komórkowych) +48 12 19 502 lub +48 12 370 7000 (z zagranicy).

  1. Wyższe oprocentowanie można aktywować zawsze w korzyściach do konta osobistego. Niestety przez obniżki stóp procentowych w całym kraju oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych idą ostro w górę. W przypadku Alior Banku oprocentowanie spadnie do 1% … .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *