350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas ! Tylko do niedzieli!

350 zł BNP paribas

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 350 zł za założenie konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! 

Uwaga! W puli jest tylko 500 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Promocja jest również ograniczona czasowo, udział w promocji jest możliwy tylko do 8 grudnia 2019 (niedziela)! W przypadku wcześniejszego wyczerpania puli, dalsza rejestracja zostanie zablokowana automatycznie, więc kto pierwszy, ten lepszy!

PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA! Zapraszamy do skorzystania z innej promocji BNP Paribas

KLIKNIJ TUTAJ

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 08.12. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 20.12.2019. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA! Zapraszamy do skorzystania z innej promocji BNP Paribas

KLIKNIJ TUTAJ

350 zł za korzystanie z darmowego konta

Pierwszą część nagrody w wysokości 100 zł otrzymamy w formie vouchera o wartości 100 zł do sklepów H&M i to za samo założenie konta!

Kolejne 100 zł już w gotówce zgarniemy za:

  • Wykonanie transakcji kartą na łączną kwotę minimum 250 zł w styczniu:

Ostatnią nagrodę (w wysokości 150 zł w gotówce) otrzymamy za:

  • Wykonanie 5 płatności kartą (na dowolną kwotę, nawet po 1 zł)
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w lutym (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów po 200 zł lub wpłać kilka razy pieniądze w bankomacie lub oddziale banku. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tyle razy, aby uzyskać wymagany wpływ. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zgarnąć premię to wystarczy tobie nawet 200 zł, aby spełnić warunki promocji.

Pierwszą nagrodę w postaci kodu do sklepów H&M otrzymamy do 03.01.2020 roku.  Informacje o zgarnięciu drugiej nagrody otrzymamy mailowo do 20.02. Mamy wtedy czas do 25.02. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca lutego. Druga nagroda trafi na nasze konto do końca marca.

W promocji może wziąć udział tylko 500 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!

PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA! Zapraszamy do skorzystania z innej promocji BNP Paribas

KLIKNIJ TUTAJ


ZAŁÓŻ KONTO


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.