350 zł nagrody z kontem osobistym

Kacper Jankowski 6 grudnia 2019 roku

350 zł nagrody z kontem osobistym od BNP Paribas ! Tylko do niedzieli!

350 zł nagrody z kontem osobistym

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 350 zł nagrody z kontem osobistym. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! 

Uwaga! W puli jest tylko 500 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Promocja jest również ograniczona czasowo, udział w promocji jest możliwy tylko do 8 grudnia 2019 (niedziela)! W przypadku wcześniejszego wyczerpania puli, dalsza rejestracja zostanie zablokowana automatycznie, więc kto pierwszy, ten lepszy!

PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA! Zapraszamy do skorzystania z innej promocji BNP Paribas

KLIKNIJ TUTAJ

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO

350 zł nagrody z kontem osobistym czeka!


Promocja od BNP Paribas 350 zł nagrody z kontem osobistym

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć 350 zł nagrody z kontem osobistym musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 08.12. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 20.12.2019. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA! Zapraszamy do skorzystania z innej promocji BNP Paribas

KLIKNIJ TUTAJ

350 zł zgarnij nagrody z kontem osobistym

Pierwszą część nagrody w wysokości 100 zł otrzymamy w formie vouchera o wartości 100 zł do sklepów H&M i to za samo założenie konta!

Kolejne 100 zł już w gotówce zgarniemy za:

  • Wykonanie transakcji kartą na łączną kwotę minimum 250 zł w styczniu:

Ostatnią nagrodę (w wysokości 150 zł w gotówce) otrzymamy za:

  • Wykonanie 5 płatności kartą (na dowolną kwotę, nawet po 1 zł)
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w lutym (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów po 200 zł lub wpłać kilka razy pieniądze w bankomacie lub oddziale banku. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tyle razy, aby uzyskać wymagany wpływ. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zgarnąć premię to wystarczy tobie nawet 200 zł, aby spełnić warunki promocji.

Pierwszą nagrodę w postaci kodu do sklepów H&M otrzymamy do 03.01.2020 roku.  Informacje o zgarnięciu drugiej nagrody otrzymamy mailowo do 20.02. Mamy wtedy czas do 25.02. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca lutego. Druga nagroda trafi na nasze konto do końca marca. Łącznie wychodzi 350 zł nagrody z kontem osobistym.

W promocji może wziąć udział tylko 500 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!

PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA! Zapraszamy do skorzystania z innej promocji BNP Paribas

KLIKNIJ TUTAJ


ZAŁÓŻ KONTO

350 zł nagrody z kontem osobistym!


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media