250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Kacper Jankowski 4 grudnia 2019 roku

250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja do zdobycia mamy aż 250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)!

Promocja BNP Paribas jest aktualnie najlepszą na rynku, zyskujemy 250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas!

Uwaga! W puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO

250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas


250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 20.12. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 07.01.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

250 zł za korzystanie z darmowego konta

Premia jest podzielona na dwie części, po 125 zł każda. Łącznie zgarniemy 250 zł w gotówce za spełnienie naprawdę banalnych warunków.

Pierwsze 125 zł zgarniemy za:

  • Wykonanie 4 zwykłych przelewów (nawet po 1 zł) w styczniu
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w styczniu (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Drugą nagrodę również w wysokości 125 zł otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w lutym!

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów po 200 zł lub wpłać kilka razy pieniądze w bankomacie lub oddziale banku. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tyle razy, aby uzyskać wymagany wpływ. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zgarnąć premię to wystarczy tobie nawet 200 zł, aby spełnić warunki promocji.

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 20.02. Mamy wtedy czas do 25.02. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca lutego. Druga nagroda 250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas trafi na nasze konto do końca marca.

W promocji może wziąć udział tylko 3000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO

250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Podziel się w social media