Kacper Jankowski
, 1 września 2021 roku

310 zł nagród od Pekao S.A. + 1500 zł premii w programie poleceń oraz Pakiet Komfort na 6 miesięcy za darmo

100 zł
premii na start
100 zł
dodatkowa nagroda za proste płatności kartą
110 zł
w programie Bezcenne Chwile
Zgarnij nawet 310 zł nagród od Pekao S.A. w kolejnej edycji promocji. Za spełnienie prostych warunków otrzymasz 100 zł, kolejne 100 zł w formie zwrotu za płatności, dodatkowo możesz zwiększyć nagrody o kolejne 110 zł w programie Bezcenne Chwile. Polecając Konto Przekorzystne możesz łącznie zyskać aż 1500 zł premii!

Korzyści

100 zł
premii na start
100 zł
dodatkowa nagroda za proste płatności kartą
110 zł
w programie Bezcenne Chwile
1500 zł
w programie poleceń

Dodatkowo możesz skorzystać z Pakietu Komfort, który jest swego rodzaju zestawem ubezpieczeń, a wraz z nim otrzymujesz określoną liczbę przelewów Express Elixir w zależności od wariantu. Dostęp do tego otrzymujesz na 6 miesięcy za darmo!

Zasady promocji

Do promocji może przystąpić, która w okresie od 01.01.2019 r do 31.08.2021 r, nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta Przekorzystnego. Spełniając ten wymóg wystarczy, że złożysz wniosek o darmowe Konto Przekorzystne dla młodych wraz z kartą płatniczą (jest to karta wielowalutowa), a następnie zakończysz wnioskowanie za pomocą biometrii. Cały proces wraz z podpisaniem umowy nie powinien trwać dłużej niż 20 min. Pamiętaj, aby zapisać login i hasło utworzony podczas wniosku, będzie potrzebny w późniejszym kroku.

 

Skrót promocji

ETAP 1

Pierwszą nagrodę 110 zł w formie bonu do wybranego sklepu otrzymasz za zarejestrowanie otrzymanej karty w programie Bezcenne Chwile. Po zarejestrowaniu karty wystarczy, że dokonasz min. 4 razy płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych, na dowolną kwotę za to otrzymasz 3400 punktów o wartości 50 zł. Kolejne 4000 punktów o wartości 60 zł otrzymasz za dokonanie transakcji zarejestrowaną kartą na kwotę min. 50 zł.

 

Obie nagrody w postaci 3400 oraz 4000 punktów trafią do Ciebie w ciąg dwóch tygodni od wykonania określonych wyżej warunków. Czyli łącznie 110 zł nagród 🙂

ETAP 2

Premię na start otrzymasz za spełnienie poniższych warunków w trzech miesiącach następujących po miesiącu w którym zawarłeś umowę:

  • wykonanie min. 1 płatności kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay,
  • zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł,
  • w ramach 3 miesięcy należy również aktywować Pakiet Komfort, który jest darmowy przez 6 miesięcy.

Tutaj należy przypomnieć, że w ciągu tych trzech miesięcy musisz udać się do najbliższego oddziału banku i złożyć wzór podpisu oraz potwierdzić tożsamość dowodem.

Nagrodę w formie przelewu na konto w wysokości 100 zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu spełniania warunków.

ETAP 3

Warunkiem otrzymania nagrody 100 zł jest zrobienie transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł. I to tyle. Czas ma to masz w ciągu 3 miesięcy następujących po mięsiącu, w którym założesz konto.

Nagrodę w wysokości 100 zł  otrzymasz do 31.01.2022 r. 

Zarejestruj się w programie poleceń i zyskuj 100 zł za każdą poleconą osobę. W tej edycji maksymalna kwota jaką możesz otrzymać za polecanie konta, to 1500 zł!

Biorąc udział w promocji możesz (a właściwie trzeba) aktywować Pakiet Komfort, jest to warunek promocji, ale bez obaw, ponieważ pierwsze pół roku jest darmowe.  Ubezpieczenie świadczy PZU S.A., pakiet podzielony jest na 3 warianty, każdy z nich różni się ilością natychmiastowych przelewów, opłatą i liczbą ubezpieczeń. Masz do wyboru:

➡️ Pakiet Standard 6 zł na miesiąc – 2 przelewy Express Elixir miesięcznie oraz ubezpieczenie zakupów przez Internet (5000 zł), rzeczy osobistych w tym telefon komórkowy (1000 zł),
➡️Pakiet Złoty 9 zł na miesiąc – 3 przelewy Express Elixir miesięcznie, ubezpieczenia jak w pakiecie Standard oraz dodatkowo pomoc w domu przy np. naprawach AGD (obejmuje przyjazdy specjalistów, koszty robocizny, części itd.) 3 x 800 zł,
➡️Pakiet Platynowy 12 zł na miesiąc  – 4 sztuki przelewów Express Elixir, powyższe ubezpieczenia oraz dodatkowo odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym do 10 000 zł.

Biorąc pod uwagę fakt, iż koszt jednego przelewu Expres Elixir to 5 zł w przypadku otrzymania w wariancie podstawowym dwóch sztuk już wychodzisz na plus. Dodatkowo jesteś objęty paroma rodzajami ubezpieczeń!  Wybierając Pakiet Platynowy dzięki promocji de facto zyskujesz 72 zł, bo tyle kosztuje pół roku. Tutaj należy wspomnieć, że pakiet jest aktywowany 1. dnia miesiąca, gdy złożysz dyspozycje do 25. dnia poprzedniego miesiąca.

Jak założyć konto

Weź udział w promocji rejestrując się na stronie banku i załóż konto bez wychodzenia z domu.
Przejdź na stronę promocji
Klikając w poniższy przycisk zostaniesz przeniesiony na stronę promocji. Teraz wystarczy uzupełnić podstawowe dane wniosku, pamiętaj, aby zapisać login i hasło (będą wymagane w dalszym procesie).
Pobierz aplikację mobilną
Pobierz aplikacje PeoPay z Google Play lub App Store, a następnie wejdź i kliknij kolejno; “Zostań Klientem Pekao”, “Klient Indywidulany” i “Kontynuuj Wniosek”. Potem zalogujesz się przy pomocy zapisanego loginu i hasła.
Otwarcie rachunku
Przejdź proces weryfikacji, w tym celu wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie. Po szybkiej akceptacji wypełnij resztę danych, potwierdź chęć otwarcia rachunku i gotowe. Możesz w pełni korzystać z konta!

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Osoby starsze (powyżej 26. roku życia) mogą również nie ponosić opłaty spełniając dwa poniższe warunki w danym miesiącu: – wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą/ Google Pay/Apple Pay/ PeoPay), -oraz zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł. Spełniając te warunki nie ponosisz comiesięcznej opłaty 6 zł.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Dla osób powyżej 26. roku życia karta jest darmowa, jeśli spełnią poniższe warunki: – wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą/ Google Pay/Apple Pay/ PeoPay), -oraz zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł. Standardowa comiesięczna opłata za kartę wynosi 3 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
W przypadku osób powyżej 26. roku życia wypłaty z bankomatów własnych są darmowe i dwie pierwsze wypłaty z innych również pod warunkiem spełnienia warunków aktywności. Pozostałe wypłaty w innych bankomatach wiążą się z prowizją 2,3% dla kwoty min. 5 zł

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego Bank Pekao S.A. organizuje promocję?
Odpowiedź jest prosta, taka akcja z premią przyciąga więcej osób. Bank tym samym buduje lepszy wizerunek, a samo zorganizowanie promocji jest bardziej opłacalne niż zwykłe reklamy. Większy odsetek takich klientów zostaje z instytucją na dłużej.
Czy można założyć konto w promocji bezpośrednio w oddziale?
Niestety nie, ponieważ regulamin promocji jasno mówi o tym, że rachunek musi być założony przy pomocy selfie. Wyjątek stanowią losowe sytuacje, gdzie system odeśle nowego klienta do najbliższego oddziału.
Jak długo muszę utrzymać zgody marketingowe?
Według regulaminu do czasu otrzymania obu premii, oczywiście możesz je wycofać każdej chwili, lecz wiążę się to z brakiem nagród.
Czy można wziąć udział w promocji wieloktronie?
Nagrodę w promocji można otrzymać tylko raz.
Jakie transakcje bezgotówkowe są wykluczone z promocji?
Regulamin wyklucza transakcje wykonane w miejscach z kodami MCC: 4829, 5122, 5715, 5813, 5912, 5921, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540, 7511, 8999, 9311. Najprościej zapłacić w zwykłych sklepach lub marketach.
Wpływ 500 zł na konto, jaki nie jest zaliczany w promocji?
Aby zyskać nagrodę w promocji należy wykonać zewnętrzny wpływ na rachunek nie pochodzący z jakiegokolwiek wpłatomatu.
Szukaj