Nowa promocja od BNP Paribas, do zdobycia aż 300 zł premii za założenie darmowego konta za spełnienie banalnych warunków. Naszą premię możemy powiększyć o kolejne 300 zł biorąc udział w innej promocji także organizowanej przez ten bank.

300 zł premii za założenie darmowego konta

Z promocji mogą skorzystać osoby będące nowym klientem banku, czyli osoba, która nie posiadała żadnego konta osobistego od BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli jesteś taką osobą możesz przystąpić do rejestracji na stronie promocji oraz złożenie wniosku o Konto Otwarte na Świat wraz kartą płatniczą (obojętnie którą). Czas na rejestracje i złożenie wniosku mamy do 17.04.2021 r, a samo podpisanie umowy i aktywację karty do 05.05.2021 r. Aktywacje konta zrobimy poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier bądź poprzez zdalną wideoweryfikację.

WEŹ UDZIAŁ!

Zarejestruj się w promocji i zgarnij 300 zł premii za założenie darmowego konta!

Uwaga! Promocja jest ograniczona ilością wniosków, pula wynosi tylko 3000 po jej przekroczeniu możliwość udziału w promocji zostanie zablokowana.

300 zł za spełnienie banalnych warunków

Nagroda jest podzielona na dwie części, pierwszą z nich, czyli 150 zł zyskamy za spełnienie poniższych warunków w miesiącu następnym po miesiącu w którym założyliśmy konto:

Nie masz 700 zł, aby zapewnić wpływ z innego konta? Wystarczy, że prześlesz sobie z innego konta 2 razy po 350 zł i już.

Kolejne 150 zł otrzymamy wówczas gdy spełniliśmy powyższe warunki i w następnym miesiącu zrobimy to samo z tą różnicą, że tym razem musimy zapewnić min. 1000 zł łącznego wpływu na konto.

Kiedy otrzymasz nagrody?

Bonusowe 300 zł premii za założenie darmowego konta trafii do nas w dwóch transzach. Pierwsza informacja o otrzymaniu nagrody otrzymamy do 21. dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.  W pierwszym mailu znajdziemy instrukcje oraz link do formularzu w którym musimy uzupełnić dane odbioru nagrody, musimy to zrobić maksymalnie do 26. dnia owego miesiąca. Premia trafii do nas do końca każdego miesiąca.

Darmowe konto z premią?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Dla osób do 26 roku życia darmowe konto osobiste od BNP Paribas  jest pozbawione wszystkich kosztów (prowadzenie, karta oraz wypłaty z bankomatów są darmowe).

 

Dodaj komentarz