300 zł premii za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Kacper Jankowski 21 marca 2021 roku

300 zł premii za założenie darmowego konta od BNP Paribas

300 zł premii za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Nowa promocja od BNP Paribas, do zdobycia aż 300 zł premii za założenie darmowego konta za spełnienie banalnych warunków. Naszą premię możemy powiększyć o kolejne 300 zł biorąc udział w innej promocji także organizowanej przez ten bank.

300 zł premii za założenie darmowego konta

Z promocji mogą skorzystać osoby będące nowym klientem banku, czyli osoba, która nie posiadała żadnego konta osobistego od BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli jesteś taką osobą możesz przystąpić do rejestracji na stronie promocji oraz złożenie wniosku o Konto Otwarte na Świat wraz kartą płatniczą (obojętnie którą). Czas na rejestracje i złożenie wniosku mamy do 17.04.2021 r, a samo podpisanie umowy i aktywację karty do 05.05.2021 r. Aktywacje konta zrobimy poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier bądź poprzez zdalną wideoweryfikację.

WEŹ UDZIAŁ!

Zarejestruj się w promocji i zgarnij 300 zł premii za założenie darmowego konta!

Uwaga! Promocja jest ograniczona ilością wniosków, pula wynosi tylko 3000 po jej przekroczeniu możliwość udziału w promocji zostanie zablokowana.

300 zł za spełnienie banalnych warunków

Nagroda jest podzielona na dwie części, pierwszą z nich, czyli 150 zł zyskamy za spełnienie poniższych warunków w miesiącu następnym po miesiącu w którym założyliśmy konto:

  • wykonanie min. 3 płatności BLIK
  • wykonamy min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub mobilnej GOmobile
  • otrzymamy łączny wpływ na konto min. 700 zł

Nie masz 700 zł, aby zapewnić wpływ z innego konta? Wystarczy, że prześlesz sobie z innego konta 2 razy po 350 zł i już.

Kolejne 150 zł otrzymamy wówczas gdy spełniliśmy powyższe warunki i w następnym miesiącu zrobimy to samo z tą różnicą, że tym razem musimy zapewnić min. 1000 zł łącznego wpływu na konto.

Kiedy otrzymasz nagrody?

Bonusowe 300 zł premii za założenie darmowego konta trafii do nas w dwóch transzach. Pierwsza informacja o otrzymaniu nagrody otrzymamy do 21. dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.  W pierwszym mailu znajdziemy instrukcje oraz link do formularzu w którym musimy uzupełnić dane odbioru nagrody, musimy to zrobić maksymalnie do 26. dnia owego miesiąca. Premia trafii do nas do końca każdego miesiąca.

Darmowe konto z premią?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Dla osób do 26 roku życia darmowe konto osobiste od BNP Paribas  jest pozbawione wszystkich kosztów (prowadzenie, karta oraz wypłaty z bankomatów są darmowe).

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media