Kacper Jankowski 22 listopada 2021 roku

250 zł do Biedronki/Allegro/4F za skorzystanie z promocji Pekao S. A.!

Często widzi się w telewizji reklamy w stylu „Załóż darmowego konto i zgarnij 250 zł w bonach” w większości przypadków obija się to w naszej głowie bez większego echa. Jednakże jest to prawda i bardzo prosty sposób, aby sobie dorobić. Sam kiedyś nie zwracałem uwagi na promocję bankowe, póki nie wziąłem pierwszy raz w niej udziału i otrzymałem 200 zł przelewem za spełnienie prostych warunków.

Tak, więc skoro ja otrzymałem premię to czemu Ty miałbyś nie dostać fajnych nagród w formie bonów, pomogę Ci w tym i wyjaśnię jak to działa krok po kroku.

Pragnę tutaj jeszcze zaznaczyć, że wraz z Bartkiem, który wielokrotnie opisuje każdą akcję, braliśmy udział w wielu promocjach przez co mamy w tym sporę doświadczenie, a tym samym sumy naszych nagród przekroczyły spokojnie kwotę 5 000 zł. To takie proste i nie ma w tym żadnego haczyka.

Przejdźmy do sedna, bank Pekao S.A. wraz z VISA organizuję promocję, w której do zgarnięcia masz 250 zł w formie bonów do:

➡️ sieci sklepów Biedronka,
➡️ platformy Allegro,
➡️ oraz sieci sklepów 4F.

Całe 250 zł jest podzielone na 3 części. Pierwsze 50 zł w formie wybranego bonu otrzymasz za sam fakt otwarcia darmowego konta! Kolejne 2 części po 100 zł otrzymasz za wykonanie min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę, np kupując bułki w sklepie.

Dla przykładu zakładasz konto w listopadzie, do końca grudnia otrzymujesz 50 zł za otwarcie rachunku. W grudniu wykonujesz min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę i w styczniu 100 zł Twoje! W styczniu powtarzasz ten krok i do końca lutego kolejne 100 zł w formie e-kodu masz na mailu lub skrzynce Pekao24.

Do promocji może przystąpić osoba, która w okresie od 01.05.2021 r do 17 listopada tego roku nie posiadała żadnego konta osobistego, konta oszczędnościowego lub lokaty w banku Pekao S.A.

Co najlepsze, konto jest całkowicie darmowe, a założenie rachunku trwa 10-15 minut – w pełni online. Dodatkowo, Pekao przygotował loterię, gdzie do wygrania jest samochód Audi Q4 e-tron o wartości prawie 220 000 zł!

Uwaga! Pula nagród jest ograniczona, ilość każdej części nagród wynosi po 2800 sztuk!

Konto zakładasz w pełni online, raptem dwa kroki:

✅ Przechodzisz na stronę promocji, gdzie możesz założyć konto Przekorzystne dla młodych z kartą. Następnie zaznaczasz zgodę na przystąpienie do promocji i rejestrujesz się (podczas tego procesu musisz wybrać jedną z nagród wpisując odpowiednie słowo są to: „CZTERYF„, „BIEDRONKA” i „ALLEGRO„. Pamiętaj, aby zapisać login i hasło.
✅ Teraz czas na zainstalowanie aplikacji PeoPay na telefon. W aplikacji klikasz „Zostań klientem Pekao”, „Załóż konto osobiste” i „Kontynuuj wniosek w aplikacji”, wpisujesz login i hasło. Resztę procesu dokończysz w aplikacji – po jego zakończeniu od razu możesz zalogować się do darmowego konta.

Wyżej dowód, że Pekao wypłaca nagrody. 😉

Loteria kartowa – Audi Q4 e-tron lub rower elektryczny

Poza samą promocją, gdzie każdy uczestnik otrzymuje gwarantowaną nagrodę, bank przygotował również loterię kartową. Jeśli założysz konto, to możesz zarejestrować się do loterii, gdzie każda płatność kartą to jeden los. Główną nagrodą jest Audi Q4 e-tron o wartości ponad 200 000 zł, organizator przewidział również inne nagrody w postaci rowerów elektrycznych. Niżej samochód, ładny. 😉

W prosty sposób możesz zyskać darmowe 100 losów, wystarczy, że zarejestrujesz kartę w programie Bezcenne Chwile Mastercard.

Co myślę o samej promocji?

Promocja bardzo prosta, nie ma żadnych trudnych warunków. Nagrody są pokaźne, a okres karencji krótki. Prócz samych nagród możesz wziąć udział w loterii oraz w programie poleceń, gdzie do zgarnięcia łączna suma to 1500 zł. Co ciekawe bank Pekao S.A. dorzuca Pakiet Komfort na pół roku za darmo, więcej jego możliwości opisałem w innym artykule.

Pytania i odpowiedzi – czyli to o co najczęściej pytacie

Czy muszę zwracać bankowi nagrodę jak zamknę konto?

Oczywiście, że nie. Nagroda to zachęta, aby zainteresować się produktem banku. Jeśli konto się Tobie nie spodobało to masz prawo w każdej chwili je zamknąć. Nie ponosisz z tego tytułu żadnych kosztów. Konto masz prawo zamknąć w dowolnym momencie i nic nie musisz oddawać.

Dlaczego bank robi takie promocje?

Bo mu to się opłaca. Bank musi wydawać miliony złotych na reklamy w telewizji i Internecie. Premia na start (nawet przy darmowym koncie) to ogromna oszczędność dla banku – promocje organizuje prawie każdy bank. Instytucji zależy na długoletniej relacji z klientem – aby w przyszłości wziął kredyt, ulokował pieniądze na lokacie.

Wystarczy tylko założyć konto?

Tak, wystarczy tylko założyć (podkreślę, całkowicie darmowe) konto. Za sam fakt otwarcia masz już 50 zł w formie e-kodu to wybranego sklepu bądź platformy, później za płatności kartą bank prześlę Ci kolejne e-kody o wartości 100 zł każdy. Wszystko gwarantuje oficjalny regulamin banku.

Kto jest organizatorem i gdzie mogę zweryfikować promocję?

Organizatorem promocji jest Bank Pekao S.A. z siedzibą w Warszawie. Promocję możesz zweryfikować na infolinii banku, w dowolnym oddziale, również czytając regulamin, który przeanalizowałem za Ciebie.

Masz pytania? Napisz w komentarzu!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to śmiało napisz je w komentarzu. Jeśli skorzystałeś z promocji również zostaw coś po sobie.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media