Promocja w której do zdobycia mamy łącznie 1650 zł premii z darmowym kontem osobistym od Pekao S.A.

Kacper Jankowski 2 lipca 2020 roku

1650 zł premii z darmowym kontem osobistym od Pekao S. A.

Promocja w której do zdobycia mamy łącznie 1650 zł premii z darmowym kontem osobistym od Pekao S.A.
Bank Pekao S.A. wystartował z nową promocją, gdzie do zgarnięcia mamy 100 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego, dodatkowe 50 zł w formie bonu i 1500 zł w gotówce w programie poleceń! Czyli łącznie do zdobycia mamy aż 1650 zł premii z darmowym kontem osobistym od Pekao

Nawet 1650 zł premii z darmowym kontem osobistym od Pekao S.A. 

Aby skorzystać z promocji i zyskać 100 zł musimy być osobami, które nie posiadały konta, lokaty w banku Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 do 30.06.2019. Jeśli spełniamy powyższe warunki to śmiało możemy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą. Umowę musimy podpisać do 30.09.2020.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

  We wniosku musimy wybrać metodę biometrii jako sposób zawarcia umowy o konto. Biometria jest bardzo ciekawą opcją, gdzie nie musimy iść do oddziału, aby otworzyć rachunek. Uwaga! Gdyby ze względów technicznych nie było możliwości zawarcia umowy w powyższy sposób to możemy podpisać umowę w oddziale banku. Jest to ostateczność! W takim wypadku najlepiej zapisać sobie zrzut ekranu, że zawarcie umowy poprzez biometrię nie była możliwa.

100 zł premii za spełnienie łatwych warunków

Premię w wysokości 100 zł otrzymamy za:
  • Dokonać minimum jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay
  • Zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku
Wszystkie warunki należy spełniać w każdym z czterech miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy. Jeśli umowę podpiszemy lipcu to warunki należy spełnić – w sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie. Nagrodę otrzymamy w formie przelewu na konto miesiąc później.

2% na koncie oszczędnościowym

Nowi klienci oprócz premii z darmowym kontem osobistym od Pekao S.A. dostają gratis od banku konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% na cztery miesiące, maksymalnie możemy ulokować na nim 20 000 zł. Niestety w ostatnim czasie oprocentowania lokat i kont oszczędnościowych spadły przez trzykrotną obniżkę stóp procentowych w Polsce.  

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Nowi klienci mają możliwość zgarnąć dodatkowe 50 zł premii z darmowym kontem osobistym od Pekao S.A. w formie bonu. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile do 30.09.2020.. Otrzymamy za to aż 1000 punktów powitalnych – zostaną one nam przypisane w ciągu 14 dni. Kolejne 2400 punktów zgarniemy za zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku – punkty otrzymamy do maksymalnie 30 dni. Same punkty będą ważne przez pół roku i możemy je wykorzystać wymieniając na bon o wartości 50 zł – do wyboru są różne sklepy, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowe 1500 zł w programie poleceń

W programie poleceń można zgarnąć nawet 1500 zł ❗ 😀 Na czym to polega? Mając już konto osobiste możemy zapisać się do programu poleceń banku Pekao S.A. Podając kod poleceń mamy możliwość zgarnąć 100 zł – za 15 osób aż 1500 zł. Polecony musi spełnić tylko dwa warunki – zapłacić raz kartą i przelać sobie na konto minimum 500 zł lub zapewnić inny wpływ. Warunki pokrywają się z warunkami promocji 100 zł. Polecona przez nas osoba ma możliwość zgarnąć również 100 zł premii, 50 zł w formie bonu, a także może polecać i zwiększyć nagrodę do 1650 zł.

Darmowe konto od Pekao S.A.

Oprócz ogromnej premii z darmowym kontem osobistym od Pekao S.A. to Konto oraz karta są darmowe pod warunkiem zapłacenia jeden raz kartą w miesiącu i przelania sobie na konto 500 zł. Więc wystarczy tylko z konta korzystać, a warunki nie będą problemem. Osoby do 26 roku życia mają darmowe konto oraz kartę bez spełniania warunków!

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media