160 zł premii na start za założenie konta

Kacper Jankowski 1 kwietnia 2021 roku

160 zł premii na start za założenie Konta Direct

160 zł premii na start za założenie konta

Ruszyła kolejna edycja promocji dla osób chcących posiadać darmowe konto, a przy okazji zdobyć 160 zł premii na start za założenie Konta z Lwem. W promocji mamy do wyboru Konto Direct dla osób powyżej 26. roku życia oraz Konto Mobi dla osób poniżej tej liczby.

160 zł premii na start za założenie Konta z Lwem

Promocja jest dostępna dla nowych klientów banku, czyli osoby, które nie posiadały żadnego rachunku osobistego z Lwem od ING Banku w okresie 01.01.2020 r do 31.03.2021 r.

Spełniając powyższy warunek pozostaje nam złożyć wniosek o konto Direct wraz z kartą płatniczą za pomocą dedykowanego linku dodatkowo otwierając przy tym konto oszczędnościowe (na które zostanie przelana nam premia) i wyrazić zgodę na to, aby bank przekazywał nam informacje handlowe i profilowane informacje handlowe np. dotyczące nowych promocji. Bank ułatwia nam założenie konta poprzez dwie metody:

  • za pomocą kuriera
  • przy pomocy przelewu weryfikacyjnego (musimy  posiadać w tym banku wzór podpisu oraz pamiętać o tym, aby dane były takie same jakie podane we wniosku)

Na wszystko mamy czas do 30.06.2021 r. 

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI

Promocyjne 160 zł premii na start za założenie Konta Direct i spełnienie łatwych warunków

Bonusowe 160 zł spełniając łatwe warunki

Pierwszą część nagrody, czyli 110 zł otrzymamy za wykonanie płatności bezgotówkowych (kartą) lub płatnością BLIK na łączną kwotę min. 1000 zł do 30.09.2021 r. Premia zostanie na wypłacona na konto oszczędnościowe dlatego trzeba je posiadać, bank wykona przelew do 15.10.2021 r, przypominam, aby nadal posiadać wszystkie produkty i wyrażone zgody.

Drugą transze 50 zł otrzymamy spełniając dodatkowo poniższe warunki w tym samym terminie:

  • wykonanie 3 płatności bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co powyżej)
  • założenie min. jednego Celu Oszczędnościowego na otwartym w promocji OKO
  • posiadanie na dzień 30.09 na założonych celach (min. jednym) saldo min. 300 zł
  • otrzymanie wpływów z tytułu „wynagrodzenia” w trzech różnych miesiącach na kwotę min. 1000 zł na konto osobiste, muszą być to wpływy zewnętrzne z rachunków nie należących do nas oraz nie mogą być to wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach

I to tyle razem mamy 160 zł premii na start za założenie Konta Direct i spełnienie banalnych warunków.

Darmowe Konto Direct

Prowadzenie Konta Direct jest darmowe, karta również gdy zapewnimy w miesiącu transakcję bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł, inaczej opłata za kartę wynosi 7 zł za miesiąc. Osoby poniżej 26. roku życia przy koncie Direct mają łatwiej wystarczy, że zapewnią płatności bezgotówkowe na min. 200 zł.

Wypłaty z bankomatów własnych, czyli ING oraz PlanetCash mamy za darmo, pozostałe to koszt 2,5 zł za wypłatę, z tym, że każda pierwsza transakcja we wszystkich bankomatach jest darmowa.

 

 

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media