Bonusowe 160 zł z darmowym kontem Mobi od ING Banku Śląskiego

Kacper Jankowski 1 kwietnia 2021 roku

Bonusowe 160 zł z darmowym kontem Mobi dla młodych

Bonusowe 160 zł z darmowym kontem Mobi od ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski ruszył z promocją w której możemy zdobyć bonusowe 160 zł z darmowym kontem Mobi dla młodych osób. W promocji zyskujemy darmowe konto oraz 160 zł premii na start za spełnienie łatwych warunków, konto Mobi przeznaczone dla osób poniżej 26. roku życia dla ludzi powyżej tej liczby bank oferuje również darmowe Konto Direct w tej samej promocji.

Bonusowe 160 zł z darmowym kontem Mobi

Promocja jest dostępna dla nowych klientów banku, czyli osoby, które nie posiadały żadnego rachunku osobistego z Lwem od ING Banku w okresie 01.01.2020 r do 31.03.2021 r.

Spełniając powyższy warunek pozostaje nam złożyć wniosek o konto Mobi wraz z kartą płatniczą za pomocą dedykowanego linku dodatkowo otwierając przy tym konto oszczędnościowe (na które zostanie przelana nam premia) i wyrazić zgodę na to, aby bank przekazywał nam informacje handlowe i profilowane informacje handlowe np. dotyczące nowych promocji. Bank ułatwia nam założenie konta poprzez dwie metody:

  • za pomocą kuriera
  • przy pomocy przelewu weryfikacyjnego (musimy  posiadać w tym banku wzór podpisu oraz pamiętać o tym, aby dane były takie same jakie podane we wniosku)

Na wszystko mamy czas do 30.06.2021 r. 

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI

Bonusowe 160 zł z darmowym kontem Mobi dla młodych osób 

160 zł premii na banalnych warunkach

Premia jest podzielona na dwie części, pierwszą z nich 110 zł otrzymamy po wykonaniu min. 10 transakcji bezgotówkowych (karta płatniczą lub BLIKiem) maksymalnie do 31.08.2021 r. A sama wpłata na nagrody wpłynie na nasze konto oszczędnościowe do 15.09.2020 r.

Naszą premie możemy zwiększyć do 160 zł wykonując poniższe warunki również do 31.08.2021 r:

  • wykonanie 3 płatności bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co powyżej)
  • założenie min. jednego Celu Oszczędnościowego w promocji OKO
  • posiadanie na dzień 30.08 na założonych celach (min. jednym) saldo min. 100 zł
  • wykonać min. 2 przelewy (w różnych miesiącach) z otwartego konta osobiste na założony Cel oszczędnościowy na min. 50 zł każdy

I to tyle, bonusowe 160 zł z darmowym kontem Mobi jest nasze!

Darmowe Konto Mobi dla młodych

Konto Mobi dla młodych jest darmowe tak samo jak dołączona do niego karta debetowa, nie ponosimy za oba te produkty żadnych kosztów.

Wypłaty z bankomatów Planet Cash oraz własnych ING są darmowe. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media