150 zł w gotówce lub 250 zł na Orlen za założenie darmowego konta od BNP Paribas!

BNP Parbias gotóka lub Orlen

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 150 zł w gotówce lub 250 zł na Orlen za założenie konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! 

Uwaga! W puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

590 zł z darmowym kontem od Alior Banku + wiele innych bonusów !

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 30.06. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 15.07.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

150 zł za korzystanie z darmowego konta

Premia w wysokości 150 zł składa się z dwóch elementów, warunki ich otrzymania są dosłownie … banalne!

Premię 75 zł zgarniemy za:

  • Wykonanie minimum 3 przelewów w lipcu (nawet po 1 zł)
  • Wykonanie minimum 3 transakcji BLIK w lipcu (nawet po 1 zł)

Drugie 75 zł zgarniemy za:

  • Wykonanie minimum 3 przelewów w sierpniu (nawet po 1 zł)
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w sierpniu (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto.

250 zł na Orlen za darmowe konto

Aby zgarnąć 250 zł wystarczy, że:

  • Wykonanie minimum 5 przelewów w lipcu i sierpniu (nawet po 1 zł)
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w lipcu i sierpniu (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)
  • Wykonać minimum 5 transakcji BLIK w lipcu i sierpniu (nawet po 1 zł)

W przypadku wybrania gotówki informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 31.08. Mamy wtedy czas do 26.08. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca sierpnia. Druga nagroda trafi na nasze konto do końca września.

Jeśli wybraliśmy kartę paliwową Orlen to informację o nagrodzie otrzymamy 24.09., natomiast dane powinniśmy uzupełnić do 29.09., karta zostanie do nas wysłana 30.09..

W promocji może wziąć udział tylko 3000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

590 zł z darmowym kontem od Alior Banku + wiele innych bonusów !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.