Darmowe CitiKonto z premią

Kacper Jankowski 2 marca 2021 roku

Darmowe CitiKonto z premią 150 zł od CitiBanku

Darmowe CitiKonto z premią

Ruszyła promocja od CitiBanku wystarczy założyć darmowe CitiKonto z premią oraz spełnić banalne warunki, aby te premie uzyskać. Możesz również wziąć udział w innej promocji i zgarnąć do 400 zł bonusu za wyrobienie karty kredytowej.

Warunki przystąpienia do promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby będące nowymi klientami banku, czyli nieposiadającymi żadnego konta osobistego oraz oszczędnościowego w Citibanku od 01.01.2020 r. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku o darmowe CitiKonto z premią wraz z kartą debetową, ponieważ będzie potrzebna do spełnienia warunków za które otrzymamy nagrodę. Uwaga konto musi być otwarte za pomocą biometrii, aby otrzymać premie, w trakcie procesu należy przygotować się do zrobienia sobie selfie oraz dobrej jakości zdjęcia dowodu osobistego (czyli bez cieni, odbitego światła, dowód musi być cały w ramce oraz na płaskiej powierzchni). Czas na złożenie wniosku oraz jego zawarcie umowy mamy do 20.03.2021 r.

Uwaga! W puli jest tylko 5000 wniosków darmowe CitiKonto z premią, promocja może zakończyć się znacznie wcześniej!

Odbierz 150 zł nagrody!

150 zł premii na start

Nagroda została podzielona na trzy części każda po 50 zł za spełnienie warunków.

Aby zdobyć pierwszą część nagrody wystarczy, że do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym podpisaliśmy umowę spełnimy poniższy warunek:

    • Zapewnienie wpływu min. 2000 zł na nasze darmowe CitiKonto z premią „z tytułu wynagrodzenia”

Do wpływu „z tytułu wynagrodzenia” zaliczamy:

  • wynagrodzenia z umowy o pracę, umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na konto przez pracodawcę/zleceniodawcę
  • emerytury lub reny i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio  na Konto przez organ wypłacający świadczenie
  • stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie
  • świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie

Kolejne 50 zł otrzymamy za zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz za otrzymanie wpływu na konto min. 100 zł z innego rachunku bankowego (może być to nasz inne konto), a sam warunek musimy spełnić w drugim miesiącu następującym po miesiącu w którym otworzyliśmy konto

Ostatnią część również 50 zł zyskamy wówczas gdy w trzecim miesiącu następującym po miesiącu w którym otworzyliśmy konto dokonamy płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł. 

Każdą nagrode otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.

Darmowe CitiKonto z premią?

Prowadzenie CitiKonta jest w pełni darmowe tak samo jak karta debetowa. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to pierwsze 4 są darmowe w kraju i za granicą, następne wypłaty to koszt 8 zł nie wliczając w to bankomatów CitiBanku.  Dodatkowo bank dorzuca 3 darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu,  w większości banków jest to usługa płatna.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media