Citibank wystartował z promocją, gdzie czeka na nas premia za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie prostych warunków aż 400 zł w formie bonów do Allegro, jest to promocja z wysoką premią, więc radzę się śpieszyć. Premie można powiększyć biorąc udział w promocji z kontem osobistym.

Premia za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

Z promocji skorzystać mogą osoby będące nowymi klientami banku, czyli osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej od Citibanku od dnia 01.01.2019 r. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji.

Bank określa także minimalne wymogi dotyczące wieku i wynagrodzenia:

Osoba fizyczna:

Działalność gospodarcza:

Spełniasz te proste warunki? Weź udział składając wniosek o kartę kredytową Citibanku na dedykowanej stronie najpóźniej do 17.03.2021 r, aby premia za wyrobienie karty kredytowej była Twoja. Przypominam, że trzeba wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny, na przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych. W trakcie wnioskowanie zostaniemy poproszeni  o dostarczenie dokumentu potwierdzającego nasze dochody, możemy ten krok wykonać od razu albo maksymalnie do 10 dni roboczych dosłać dokument na specjalnej stronie banku.

ZGARNIJ 400 zł!

400 zł do serwisu Allegro za banalne warunki

Premia za wyrobienie karty kredytowej, czyli 400 zł w formie bonów do Allegro trafi do nas na konto po spełnieniu poniższych warunków

Czas na spełnienie pierwszego warunku mamy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zawarliśmy umowę, a przypadku drugiego warunku mamy czas do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego.  Im szybciej spełnimy warunki tym szybciej nagroda będzie nasza.

Czytając regulamin dowiadujemy się, że informacja o przyznaniu nagrody pojawi się w naszej skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. A w ciągu kolejnych 60 dni otrzymamy 400 zł w formie bonów do Allegro. Karta podarunkowa będzie ważna przez okres 12 miesięcy od jej otrzymania.

RRSO 10,24%?

Przez wymogi prawne na stronie promocji bank podaje oprocentowanie, które dotyczy sytuacji, gdy nie spłacimy zobowiązania w ciągu 12 miesięcy (RRSO – Rzeczywista roczna stopa oprocentowania). Promocje możemy przejść bez kosztów! Korzystając mądrze z karty nie dość, że możesz otrzymać 400 zł w formie bonów do Allegro i spłacając zobowiązania w terminie, nie zapłacimy żadnych odsetek! Dodatkowo, bank nie pobiera opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę kredytową. Dostajemy także dodatkowo możliwość korzystania z CitiAlerts w wersji Premium – otrzymujemy wtedy powiadomienia SMS o transakcjach przeprowadzonych naszą kartą kredytową.

Darmowa karta Citi Simplicity?

Opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł, jesteśmy jednak zwolnieni z tej opłaty gdy wykonamy płatności kartą w miesiącu na łączną kwotę min. 1000 zł. Nie dość, że za spełnienie warunków czeka na nas premia za wyrobienie karty kredytowej (400 zł w formie bonów do Allegro) to możemy otrzymać zwrot opłaty przez pierwsze 12 miesięcy, jeśli wykonamy kartą płatności na min. 300 zł w danym miesiącu.

 

 

 

Dodaj komentarz