1200 zł premii z darmowym kontem firmowym

Kacper Jankowski 2 kwietnia 2021 roku

1200 zł premii z darmowym kontem firmowym od Pekao S.A.

1200 zł premii z darmowym kontem firmowym

Pekao S.A. ruszył z nową promocją, w której do zdobycia mamy aż 1200 zł premii z darmowym kontem firmowym od Pekao S.A.. Wystarczy być nowym klientem firmowym i złożyć wniosek o Konto Przekorzystne Biznes.  Równocześnie możesz wziąć udział w promocji z darmowym kontem osobistym do zdobycia aż 300 zł!

1200 zł premii z darmowym kontem firmowym

Skorzystać z promocji mogą osoby, które nie posiadał żadnego rachunku firmowego w Pekao S.A. od 01.10.2019 r.

Gdy spełniamy wymogi przystąpienia do promocji możemy zabrać się do złożenia wniosku o Konto Przekorzystne Biznes i zawarcie umowy najpóźniej do 30.06.2021 r. We wniosku należy również zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe oraz informacji handlowych dotyczących banków i podmiotów z nimi współpracujących.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI

W której do zdobycia jest 1200 zł premii z darmowym kontem firmowym!

1200 zł nagrody spełniając warunki

Pierwsze 50 zł otrzymamy za zawarcie umowy zdalnie przez bankowość elektroniczną z konsultantem firmowym, następna nagrodę, czyli 100 zł zyskają osoby, które pierwszy raz zarejestrują swoją firmę, według regulaminu oznacza to, że musimy zarejestrować naszą firmę przy pomocy profilu zaufanego i bankowości elektronicznej Pekao24 lub PeoPay. Pełna rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej polega na CEIDG (nadanie numeru NIP, REGON, zgłoszenie do ZUS oraz aktywnej działalności w statusie CEIDG „aktywny”)

Druga transza również 100 zł jest do zdobycia za spełnienie poniższych warunków w 3 miesiącach następujących po miesiącu w którym otworzyliśmy rachunek firmowy:

 • Wykonanie min. 1 transakcji kartą płatniczą na kwotę min. 100 zł
 • przelewów do ZUS na kwotę min. 100 zł miesięcznie
 • wykonanie min. 1 przelewu wyłączając z tego przelewu do ZUS, poprzez aplikacje mobilną PeoPay na kwotę  min. 100 zł

Kolejna część bonusu w wysokości 50 zł zdobędziemy za zapewnienie wpływów wynikających z prowadzenia działalności na min. 5000 zł w każdym z trzech miesięcy. Regulaminowo nie mogą to być wpływy z rachunków należących do nas (włączając w to konta w innych bankach), udzielonych pożyczek lub kredytów.

Za podpisanie umowy o terminal płatniczy oraz zapewnienie transakcji na terminalu na kwotę min. 500 zł w każdym z trzech miesięcy następujących po zawarciu umowy z Pekao otrzymamy 200 zł bonusu. Wyłączając firmy z klasyfikacją działalności jako: biura turystyczne/podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z), kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z), TAXI (PKD 49.32Z), agencje towarzyskie (PKD 96.09Z), kasyna (PKD 92.00Z), sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z), produkcja broni i amunicji (PKD 46.69Z, 25.40.Z).

Mamy już 400 zł nagrody!

Firma, która zawrze umowę Pekao Leasing o któryś z produktów w czasie trwania promocji, a następnie dokona min. 1 przelewu na rzecz Pekao Leasing tytułem spłaty raty leasingowej na min. 1000 zł otrzyma kolejne 100 zł premii. Przypominam, ze okres wykonywania przelewów należy zacząć od miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto .

Jeśli jesteś przedsiębiorcą dokonującym transakcje wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Pekao S.A możesz otrzymać 100 zł.. Wystarczy, że w trzech miesiącach następujących po miesiącu w którym otworzyliśmy konto dokonamy wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Pekao S.A. na równowartość min. 20 000 zł

Ostatnią część nagrody otrzymamy jeśli w ciągu 6 miesięcy następujących po miesiącu w którym otworzyliśmy konto zawrzemy umowę o kredyt lub pożyczkę z gwarancją BGK de-minimis, EFI COSME lub EFI EaSI lub kartę kredytową Visa Business. Wysokość premii zależy od kwoty jaką weźmiemy:

 • 200 zł premii- za kwotę od 20 000 zł do 50 000 zł 
 • 300 zł premii- za kwotę od 50 000 zł do 100 000 zł 
 • 400 zł- za kwotę powyżej 10 000 zł

Razem mamy 1200 zł premii z darmowym kontem firmowym. Każdy bonus będzie wypłacany w miesiącu następującym po miesiącu w którym spełniliśmy warunek, przypomnę również, że nagroda jest wliczana jako dochód firmy, więc należy od tej kwoty odprowadzić odpowiedni podatek.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI

W której do zdobycia jest 1200 zł premii z darmowym kontem firmowym!

Darmowe Konto Przekorzystne Biznes

Oprócz 1200 zł premii z darmowym kontem firmowym, bank dodatkowo udostępnia nam konto firmowe na okres pierwszych 12- miesięcy za darmo, w tym czasie nie ponosimy żadnych opłat za prowadzenie konta oraz kartę. Po tym okresie możemy również uniknąć opłaty za prowadzenie konta wynoszącej 9 zł co miesiąc, wystarczy, że w miesiącu spełnimy któryś z poniższych warunków:

 • wykonamy przelew do ZUS lub US
 • na rachunek wpłynie min. 2000 zł (z wyłączeniem wpływów z depozytów, kredytów, pożyczek czy przelewów między rachunkami własnymi w Pekao)
 • na rachunku zostanie odnotowany wpływ z terminala wydanego przez bank
 • wykonana zostanie transakcja wymiany walut
 • opłacenie raty w Pekao Leasing

Jeśli chodzi o kartę opłata wynosi tyle samo, czyli 7 zł, ale również możemy jej uniknąć wystarczy, że wykonamy nią płatność na min. 300 zł w danym miesiącu.

Przelewy przez aplikację mobilną PeoPay mamy za darmo oraz pierwsze 15 przelewów poprzez bankowość internetową Pekao24, za kolejne zapłacimy 1,5 zł sztuka.

Wypłaty gotówki są opłacalne z bankomatów własnych oraz 2 pierwsze wypłaty z bankomatów obcych w kraju. Za kolejne płacimy 2% wartości wypłaty (min. 5 zł).

 

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media