Zgarnij 1150 zł z darmowym kontem od Santander Bank Polska!

Kacper Jankowski 1 lutego 2020 roku

1150 zł z darmowym kontem od Santander Bank Polska!

Zgarnij 1150 zł z darmowym kontem od Santander Bank Polska!

Ruszyła nowa promocja z darmowym kontem od Santander Bank Polska W najnowszej promocji zyskujemy 300 zł w gotówce, dodatkowo mamy możliwość zgarnąć 50 zł z kodem poleceń, 300 zł w formie zwrotów za rachunki i 500 zł w programie poleceń!

Uwaga! Bank oferuje nam bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitu!

Uwaga! Ostatnie godziny promocji!

Zgarnij 1150 zł z darmowym kontem od Santander Bank Polska!

1150 zł premii z darmowym kontem od Santander Bank Polska

Aby skorzystać z promocji musimy być:

 • Osobą, która nie posiada konta osobistego w Santander Bank Polska od 13.01.2019.

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji!

Aby skorzystać z promocji należy:

Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, przy tym zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na ujawnianie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji.  Czemu? Zgoda jest potrzebna, aby Santander Bank Polska mógł poinformować firmę ebroker o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Następnie z wygenerowanego dla nas linku powinniśmy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą. Wnioski złożone w inny sposób nie biorą udziału w promocji!

W wniosku wymagane jest, aby wyrazić następujące zgody:

 • Kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • Kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • Na elektroniczny kanał kontaktu
 • Kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Wniosek powinniśmy złożyć do 29.02.2020., a umowę podpisać do 15.03.2020.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Zgarnij 1150 zł z darmowym kontem od Santander Bank Polska!

300 zł z darmowym kontem osobistym

Warunki w aktualnej promocji są niezwykle proste, więc nikt nie powinien mieć problemu z ich spełnieniem. Za wykonanie 10 płatności kartą. nawet po 1 zł – otrzymamy 200 zł, dodatkowe 100 zł otrzymamy za wpływ na konto (np. przelew z naszego konta w innym banku).

Aby zgarnąć 300 zł wystarczy, że:

 • Zapłacimy 5 razy kartą (dowolne kwoty, nawet po 1 zł za bułki w sklepie) w dwóch następujących po sobie miesiącach
 • Przelejemy na swoje konto minimum 1000 zł do 30.04.2020.

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto. Mamy na to czas aż do 30.04.2020. !

I to tyle! Za spełnienie tych dwóch warunków zyskamy 300 zł w gotówce.

Informacje o przyznaniu nagrody otrzymamy mailowo do 15.05.2020., mamy wtedy 7 dni na uzupełnienie danych do odbioru nagrody, natomiast 300 zł zostanie nam przelane na konto do 31.05.2020..

Uwaga! Ostatnie godziny promocji!

Zgarnij 1150 zł z darmowym kontem od Santander Bank Polska!

 50 zł za założenie konta z polecenia

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 50 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 50 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.11.2018.

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1015790441

Co należy zrobić?

 • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1015790441

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

(miejsce na kod poleceń może delikatnie się różnić)

 • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 50 zł mamy w kieszeni. 🙂

 • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
 • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę w lutym to na spełnienie warunków mamy czas do końca marca. Natomiast nagrodę w wysokości 50 zł otrzymamy miesiąc później.

Dodatkowe 500 zł za polecanie konta

Osoba polecająca, jak i polecona otrzymują po 50 zł. Każdy może zostać polecającym! Wystarczy zalogować się do bankowości mobilnej i przystąpić do programu poleceń, zaakceptować regulamin i zaznaczyć takie zgody jakie są wymagane w przypadku poleconego – marketing i otrzymywanie informacji handlowych itd. . Każdy kod jest ważny bez limitu, ale nagroda dla polecającego ma określony limit. Możemy otrzymać maksymalnie nagrodę za 10 poleceń – 500 zł. Późniejsze polecenia nie mają wpływu na wypłatę premii dla naszego znajomego, możemy konto polecić, ale nie otrzymany więcej niż 500 zł, nasz znajomy otrzyma 50 zł.

Każdy kod można używać bez limitów (polecamy nasz sprawdzony kod poleceń – 1015790441

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Zgarnij 1150 zł z darmowym kontem od Santander Bank Polska!

300 zł zwrotu za rachunki od Santander

Mamy już 380 zł, ale nagrodę możemy zwiększyć o kolejne 300 zł! Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Łączna kwota zwrotu to 300 zł rocznie (25 zł miesięcznie). Uwaga! Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity! 🙂

Uwaga! Ostatnie godziny promocji!

Zgarnij 1150 zł z darmowym kontem od Santander Bank Polska!!

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe!

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

27 odpowiedzi

  1. Do 26 roku życia wszystkie bankomaty są darmowe. Powyżej tego progu wiekowego darmowe są bankomaty własne banku i wypłaty Blik we wszystkich bankomatach. Wypłata poprzez kartę w innych bankomatach niż własne banku to koszt 5 zł. Więc jeśli nie mamy pod ręką bankomatu Santamdera to najlepiej wypłacać sobie darmowym blikiem. Bardzo wygodne, osobiście coraz mniej używam karty.

 1. ” Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Łączna kwota zwrotu to 300 zł rocznie (25 zł miesięcznie).” Czyli miesięcznie trzeba by było opłacać rachunki na kwotę 2500zł aby zgarnąć pełną pulę?

  1. Czy orientuje się Pan czy płatności kartą internecie się tak samo wliczają jak płatności gdzie fizycznie użyliśmy karty w sklepie?
   Pytanie mam też co do wymaganych dat wykonania transakcji. Kartę dostałem pocztą dopiero 26.03, a swoją 4 i 5 transakcję wykonałem odpowiednio 30.03 i 31.03 myśląc że zdążyłem z wykonaniem wymaganej ilości. Jednak kiedy spojrzałem na konto, to pokazało mi że te płatności bank zaksięgował dopiero 1.04 i 2.04 (co jest dziwne bo 30 i 31 to były dni tygodnia i nie powinno to tyle trwać). Czy dyskwalifikuje mnie to już z możliwości zdobycia nagrody, czy bank jednak patrzy na datę transakcji a nie księgowania?
   Pozdrawiam

 2. Dzień dobry, czyli jak złożyłam wniosek dzisiaj tj. 28.02. a umowę podpiszę w marcu to płatności musze realizować w marcu i kwietniu czy kwietniu i maju? i drugie pytanie – aby otrzymać 50 zl z polecenia to muszę zapłacić za 300 zł w marcu czy kwietniu ?

  1. Płatności należy realizować w marcu i kwietniu. Jeśli umowa zostanie podpisana w marcu, to aby otrzymać premie 50 zł należy wydać 300 zł kartą do końca kwietnia (do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy).

 3. Witam, czy wiadomo kiedy będą wysyłane wiadomości z potwierdzeniem o przyznaniu nagród? Bo do wspomnianego terminu, 15.05.2020, nie dostałem takiej wiadomości mimo spełnienia wymaganych warunków. Dodam również, że założyłem konto w terminie trwania promocji i podpisałem umowę na czas.

  1. Piszę już artykuł na ten temat, dziś się pojawi, dokładna instrukcja co zrobić. Zalecam sprawdzić foldery spam, oferty itd.. Jest też możliwość, że poczta odrzuciła taką wiadomość, więcej informacji będzie w wspomnianym artykule. 😀

Dodaj komentarz

Podziel się w social media