1000 zł premii z kontem firmowym

Kacper Jankowski 10 stycznia 2021 roku

1000 zł premii z Kontem Firmowym on Santander Bank Polska

1000 zł premii z kontem firmowym

Promocyjne 1000 zł premii z Kontem Firmowym! Za założenie konta firmowego i aktywnego korzystania z niego bank daje nam aż 900 zł premii w gotówce w formie zwrotów za płatności kartą oraz 100 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy. Dodatkowo, konto jest całkowicie darmowe przez 2 lata! Promocja jest prowadzona we współpracy banku z serwisem bankier.pl. Możemy również wziąć udział w promocji z kontem osobistym w której do zdobycia mamy aż 300 zł nagrody.

1000 zł premii z Kontem Firmowym

Jeśli chcemy skorzystać z promocji musimy być osobą fizyczną posiadającą jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiada konta firmowego w Santander Bank Polska od dnia 31.03.2019..

Posiadanie innych produktów nie wyklucza nas z promocji!

Spełniasz powyższe warunki? Wystarczy, że złożysz na stronie promocji wniosek o Firmowego Konto Godne Polecenia wraz z kartą z wygenerowanego linku.  Dodatkowo, należy wyrazić wymagane zgody. Mamy miesiąc na podpisanie umowy (od daty złożenia wniosku).

900 zł z kontem firmowym od Santander

Bank zwróci nam 3% wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą dołączoną do konta przez okres pierwszych 6 miesięcy od dnia otwarcia konta. Maksymalna wypłata może sięgnąć 150 zł w danym miesiącu (900 zł w 6 miesięcy). Oznacza to, że wydanie 3750 zł w danym miesiącu daje nam maksymalną kwotę zwrotu.

Uwaga! Aby otrzymać zwrot w danym miesiącu, musimy wykonać w tym miesiącu przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę minimum 200 zł.

1000 zł premii z Kontem Firmowym zostanie wypłacone na nasze konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.

ZAŁÓŻ KONTO

100 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy

Drugą częścią nagrody jest 100 zł za podpisanie umowy o terminal. Wystarczy, że podpiszemy umowę o akceptacje kart z Elavon Finacial Services poprzez Santander Bank Polska oraz aktywujemy terminal płatniczy najpóźniej do końca 6 miesiąca od przystąpienia w promocji. Premie otrzymamy na nasze konto do końca kolejnego miesiąca.

Darmowe konto firmowe

Oprócz 1000 zł premii z Kontem Firmowym zyskujemy również darmowe 24 miesiące korzystania z niego.

Na darmowe konto składa się:

  • prowadzenie rachunku
  • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
  • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
  • zlecenia stałe
  • polecenia zapłaty
  • wysłanie kodów autoryzacyjnych
  • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
  • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media