Zyskaj aż 600 zł z darmowym Kontem Jakie Chcę

Kacper Jankowski 7 kwietnia 2021 roku

Zyskaj aż 600 zł z darmowym Kontem Jakie Chcę

Zyskaj aż 600 zł z darmowym Kontem Jakie Chcę

Nowa edycja promocji od Santander Bank Polska z wysoką premią, zyskaj aż 600 zł z darmowym Kontem Jakie Chcę. Bank daje 250 zł premii na start za spełnienie banalanych warunków, 50 zł za skorzystanie z kodu poleceń oraz 300 zł zwrotu za rachunki.

Zyskaj aż 600 zł z darmowym Kontem Jakie Chcę

Z promocji mogą wziąć udział osoby będące nowymi klientami banku, czyli spełniającymi poniższe warunki:

  • nie posiadanie otwartego rachunku osobistego od Santander Bank Polska w okresie od 01.04.2020 do dnia skorzystania z promocji
  • nie bycie uczestnikiem w któreś z promocji od Santander Bank Polska z premią na start od 01.04.2019 r.

Jeśli spełniamy warunki przystąpienia do promocji możemy zabrać się za złożenie wniosku o darmowe Konto Jakie Chcę wraz z kartą płatniczą z dedykowanego wyrażając przy tym wszystkie zgody (marketingowe, EKK oraz dostarczanie informacji drogą elektroniczną). Zgody EKK akceptujemy przy pierwszym logowaniu.  Czas na złożenie wniosku mamy do 30.04.2021 r, a na zawarcie umowy o Konto Jakie Chcę do 15.05.2021 r.

WEŹ UDZIAŁ!

I zyskaj aż 600 zł z darmowym Kontem Jakie Chcę od Santander Bank Polska

250 zł premii na start

Tytułowa nagroda jest podzielona na dwie części, pierwszą, czyli 50 zł otrzymamy do końca czerwca po spełnieniu poniższych warunków w maju:

  • zalogowanie się minimum raz do aplikacji Santander Mobile
  • wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub płatnością BLIK na min. 10 zł)
  • zapewnienie wpływu na konto o kwocie min. 1000 zł

Druga część, pozostałe 200 zł otrzymamy do końca sierpnia spełniając powyższe warunki czerwcu i lipcu.

50 zł za założenie konta z polecenia

Nagrodę możemy łatwo zwiększyć o dodatkowe 50 zł, wystarczy użyć kodu poleceń i wydać kartą tylko 300 zł. więcej o programie poleceń i jego warunkach piszę niżej.

W trakcie wypełniania wniosku o 300 zł premii z darmowym Kontem Jakie Chcę można podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 50 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 50 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.02.2020..

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1016195274

Co należy zrobić?

  • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1016195274

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

(miejsce na kod poleceń może delikatnie się różnić)

  • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda
  • Wyrazić zgodę marketingową (EKK)

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 50 zł mamy w kieszeni. 🙂

  • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
  • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę we grudniu to na spełnienie warunków mamy czas do końca kwietnia.

Sama nagroda trafi do nas do końca miesiąca następującego po miesiąc, w którym spełniliśmy warunki, Sam program poleceń trwa do 30.04.2021 r.

 

WEŹ UDZIAŁ!

I zyskaj aż 600 zł z darmowym Kontem Jakie Chcę od Santander Bank Polska

1% zwrotu za płatności rachunków

Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity, łącznie może zyskać 300 zł jako zwrot za płatności! 🙂 Tak jak tytuł promocji Zyskaj aż 600 zł z darmowym Kontem Jakie Chcę, łącznie uzyskujesz te kwotę.

Konto Jakie Chcę za darmo?

Oprócz 300 zł premii z darmowym Kontem Jakie Chcę mamy do dyspozycji natychmiastowe przelewy w aplikacji mobilnej które są za darmo, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe! O ile zapewnimy wpływ na konto min. 500 zł oraz wykonamy jedną płatność kartą płatniczą lub BLIKiem (w innym przypadku koszt wynosi 8 zł miesięcznie)

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media