Zyskaj 250 zł z darmowym kontem od Millennium Bank

Kacper Jankowski 26 kwietnia 2021 roku

Zyskaj 250 zł z darmowym kontem od Millennium Bank

Zyskaj 250 zł z darmowym kontem od Millennium Bank

Bank millennium ruszył z promocją w której do zgarnięcia mamy aż 250 zł (50 zł w formie bonu do sieci sklepów Biedronka oraz 200 zł w gotówce). Promocja jest skierowana do nowych klientów banku.

Zyskaj 250 zł z darmowym kontem

Do promocji mogą przystąpić osoby, które w dniu rozpoczęcia promocji:

  • nie posiadały żadnego produktu lub nie dysponują do dnia złożenia wniosku
  • nie wnioskują o żaden produkt banku
  • nie brały udziały w żadnej promocji z premią na start o Konto 360° lub Konto 360° Student

Jeśli spełniamy powyższe warunki wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą płatniczą z dedykowanego linku promocji do 04.05.2021 r.  Zawrzeć umowę możemy na dwa sposoby:

  • wizytą kuriera- przy tej metodzie warto wziąć parę dni zapasu, jeśli składamy wniosek parę dni przez zakończeniem promocji.  Kurier przywiezie nam umowę do podpisania, którą zwróci bankowi,  a nam przekaże kopie.
  • biometrią- jest to bardzo wygodna opcja, ponieważ konto zakładamy całkowicie online, będziemy potrzebowali telefon lub tablet z dobrym aparatem, aby wykonać zdjęcie dowodu i selfie

WEŹ UDZIAŁ

 I Zyskaj 250 zł z darmowym kontem od Millennium Bank

 Na koniec musimy aktywować aplikacje banku do 31.08.2021 r jest to wymagane w promocji tak jak zaakceptowanie wszystkich zgód marketingowych. Za samo założenie darmowego rachunku oraz spełnienie poprzednich kroków otrzymamy bon o wartości 50 zł do sieci sklepów Biedronka. Sam e-kod dostaniemy sms’em do 31.05.2021 r, a jego ważność będzie do 31.05.2022 r.

200 zł premii z darmowym kontem

Aby otrzymać premię na start wystarczy, że w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu spełnimy warunki zwalniające z opłat za konto, a są nimi:

  • zapewnienie wpływu na konto min. 1000 zł
  • wykonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej (kartą lub płatnością BLIK)

Osoby zakładające konto przy pomocy biometrii  muszą udać się do najbliższej placówki banku, aby złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dowód osobisty ze względów bezpieczeństwa. Czas na to mamy do 31.08.2021 r.

Bonus 200 zł otrzymamy do 30.09.2021 r, mając oczywiście dalej zaakceptowane wszystkie zgody marketingowe oraz być posiadaczem konta.

Darmowe konto od Millennium Bank

Zyskaj 250 zł z darmowym kontem i korzystaj z niego bez opłat. Dobrą wiadomością jest to, że spełniając warunki otrzymania premii jesteśmy zwolnieni z opłat za konto, czyli wychodzi na to, że po promocji nasze konto dalej będzie darmowy gdy będziemy spełniać wyżej wymienione warunki.

Osoby poniżej 26. roku życia prowadzenie konta mają za darmo, a płacąc raz kartą w miesiącu są zwolnieni z opłat za kartę.

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media