zgarnij promocyjne 500 zł premii z kontem 360 od Millennium Bank

Kacper Jankowski 7 kwietnia 2021 roku

Zgarnij promocyjne 500 zł premii z darmowym Kontem 360°

zgarnij promocyjne 500 zł premii z kontem 360 od Millennium Bank

Zgarnij promocyjne 500 zł premii od Banku Millennium i pośrednikiem finansowym eBroker w nowej promocji. Wystarczy, że założysz darmowe konto 360° i spełnisz banalne warunki, a 250 zł nagrody Twoje, dodatkowo możesz powiększyć bonus o kolejne 250 zł w programie poleceń.

Zgarnij promocyjne 500 zł premii

Promocja przeznaczona jest dla osób będących nowymi klientami, czyli:

  • nie posiadały żadnego konta w Bank Millenium
  • nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millenium
  • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” organizowanej przez sam bank lub podmiot zewnętrzny

Spełniając powyższe warunki wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z karta płatniczą i wyrazimy zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych od banku. Czas na złożenie wniosku mamy do 17.05.2021, a na zawarcie umowy do 25.05.2021 r. Przy wyborze wizyty kuriera z umową warto zostawić sobie parę dni zapasu przed końcem promocji. Do wyboru mamy również wizytę w oddziale lub otwarcie rachunku za pomocą selfie, wystarczy, że posiadamy telefon lub tablet z aparatem. Ostatnim warunkiem przystąpienia do promocji będzie aktywowanie aplikacji mobilnej i zalogowanie się do bankowości internetowej Banku Millennium.

Gdy wszystko przebiegnie pomyślnie pierwsze 50 zł jest nasze

ZGARNIJ 500 zł 

Zgarnij promocyjne 500 zł premii z darmowym Kontem 360° od Millennium Bank

200 zł spełniając łatwe warunki

Aby zgarnąć 200 zł premii wystarczy w czerwcu, lipcu oraz sierpniu spełnić poniższe warunki:

  • zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł
  • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub płatnością BLIK

Warunek wpływu na konto najlepiej wykonać w taki sposób, że przelejemy sobie pieniądze z innego konta, ponieważ wykluczone są przelewy wewnętrzne pomiędzy naszymi rachunkami w Banku Millennium oraz wpłaty własne.

Informacje o przyznaniu pierwszej (50 zł) nagrody otrzymamy na maila podanego we wniosku do 15.06.2021 r,  a o przyznaniu drugiej oraz trzeciej do 15.09.2021, w mailu znajdziemy link do formularza, który należy wypełnić w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości, aby otrzymać wiadomości. Wypłata nastąpi w ciągu 14 dni od jego wypełnienia.

ZGARNIJ 500 zł

Zgarnij promocyjne 500 zł premii z darmowym Kontem 360° od Millennium Bank

Polecaj i zyskuj 50 zł za każda osobę 

Biorąc udział w promocji możesz przystąpić do programu poleceń i zgarniać 50 zł za każdą osobę, która założy konto. Maksymalna kwota jaką mamy do uzyskania to 250 zł od eBroker’a.

Darmowe konto 360° kiedy?

Osoby powyżej 26. roku życia są zwolnione z wszystkich opłat (prowadzenie konta oraz karta), gdy zapewnią wpływ na konto min. 1000 zł oraz min. 1 płatność bezgotówkową w miesiącu, dodatkowo wypłaty z wszystkich banków w Polsce będą darmowe.

Jeśli chodzi o osoby poniżej 26. roku życia posiadające Konto 360° Student mają ułatwioną sprawę, wystarczy, że w miesiącu wykonają jedną płatność bezgotówkową. Wypłaty z bankomatów w tym przypadku też są darmowe.

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media