Weź udział o darmowe konto osobiste i zgarnij 350 zł premii na start

Kacper Jankowski 5 marca 2021 roku

Załóż darmowe konto osobiste i zgarnij 350 zł premii

Weź udział o darmowe konto osobiste i zgarnij 350 zł premii na start

BNP Paribas wystartował z nową promocją w której można zgarnąć 350 zł premii wystarczy założyć darmowe Konto Osobiste oraz spełnić banalne warunki i nagroda nasza!

„Gigapremia” i Darmowe Konto Osobiste

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego oraz rachunku oszczędnościowego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą płatniczą. Czas na złożenie wniosku mamy do 31.03.2021 r, a na zawarcie umowy oraz nadanie PINu do karty mamy do 14.04.2021r. 

Uwaga! Promocja posiada ograniczenie 3000 rejestracji po przekroczeniu limitu dalsza rejestracja zostanie zablokowana, więc radzę się zapisać się do promocji jak najszybciej.

WEŹ UDZIAŁ!

Promocyjne 350 zł nagród

Nagroda została podzielona na trzy części, 2 razy po 100 zł oraz 150 zł w formie e-kodu do serwisu Allegro.

Aby otrzymać nagrody wystarczy, że w maju, czerwcu i lipcu spełnimy poniższe warunki:

  • wykonamy 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile
  • zapewnimy wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł (najprościej przelać sobie te kwotę z innego konta)
  • wykonać transakcję bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł

Jeśli spełnimy każdy z tych warunków w danym miesiącu otrzymamy kolejno bonusy 100 zł, 100 zł w gotówce i 150 zł w formie bonu do Allegro.

Wiadomość o otrzymaniu pierwszej nagrody trafi na naszą skrzynkę mailową do 21.05.2021 r wraz z formularzem danych do odbioru premii który trzeba wypełnić. Następną informację o otrzymaniu nagrody otrzymamy 25.06.2021 r., a o trzeciej części otrzymamy do 25.07.2021 r. Każda część z nagród zostanie nam przyznana do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.

Konto Otwarte na Ciebie jako darmowe konto osobiste?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Dla osób do 26 roku życia darmowe konto osobiste od BNP Paribas  jest pozbawione wszystkich kosztów (prowadzenie, karta oraz wypłaty z bankomatów są darmowe).

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media