wygraj samochód bmw i3

Kacper Jankowski 12 października 2020 roku

Wygraj samochód BMW i3 i bony do Allegro w Loterii kartowej Pekao S.A.!

wygraj samochód bmw i3

Bank Pekao S. A. ruszył z loterią dla obecnych i stałych klientów banku. Wygraj samochód BMW i3 lub jeden z 3220 bonów do wykorzystania w serwisie Allegro, wystarczy, że zgłosimy się do loterii i otrzymamy możliwość zgarnięcia  Samo auto ma wartość 169 000 zł!

Jeśli nie posiadasz konta w Pekao S.A. to możesz je założyć TUTAJ i zgarnąć 100 zł gwarantowanej premii! A później możesz śmiało powalczyć o nagrody w loterii!

WEŹ UDZIAŁ W LOTERII!

WYGRAJ SAMOCHÓD BMW i3

Wygraj samochód BMW i3 i 50 zł na Allegro

Aby wziąć udział w loterii musimy być pełnoletnim klientem indywidulnym Banku Pekao S.A lub prowadzącym działalność gospodarczą – i posiadać kartę debetową lub kredytową Mastercard lub Maestro.

Jeśli spełnimy powyższe warunki wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie loterii. Należy pamiętać, aby wyrazić wszystkie wymagane zgody!

Nie masz konta? Załóż je tutaj!

Losy za płatności kartą!

Pierwszym rodzajem nagrody są bony do wykorzystania w serwisie Allegro, każdy o wartości 50 zł. Aby mieć możliwość zdobycia bonów należy wykonywać płatności kartą Mastercard, Maestro lub przez aplikacje PeoPay za które otrzymujemy losy. Za każdą płatność kartą debetową otrzymujemy 2 losy, za płatności kartą kredytową lub kartą z odroczonym terminem płatności dostajemy 4 losy. Liczba losów za transakcję jest nieograniczona.

Osoby posiadające zarejestrowaną kartę Bezcenne Chwile otrzymają 100 losów.  Za wzięcie expresowej pożyczki w Pekao S.A również otrzymamy 100 losów pod warunkiem posiadania karty kredytowej w terminie od 02.10.2020  do 01.01.2021 r. Losy za obie powyższe czynności możemy otrzymać tylko raz.

Organizator promocji zgodnie z regulaminem powiadomi nas o przyznaniu nagrody drogą mailową. Informacja o przyznaniu nagrody przyjdzie do nas w ciągu 3 dni roboczych od dnia losowania. Losowanie startuje od 22.10.2020 r. i będzie powtarzane średnio co 10 dni, ostatnie losowanie odbędzie się 13.01.2021 r. Gdy otrzymamy nagrodę mamy  72 godziny na uzupełnienie danych do jej odbioru. W przypadku nie uzupełnienia danych nagroda po prostu przepadnie.

Nagroda główna BMW i3

Zasady otrzymania nagrody głównej są takie same, musimy zdobywać losy i zwiększać naszą szansę na wygranie głównej nagrody.  Losowanie BMW i3 będzie dobywać się tak samo jak w przypadków bonów do wykorzystania w serwisie Allegro. Organizator wyłoni 3 losy zwycięskie tak, aby w razie nie uzupełnienia przez osobę wygraną formularza odbioru nagrody mieć 2 dodatkowe osoby w zapasie.

Szczegółowe informacje znajdziemy w regulaminie promocji.

100 zł na start dla nowych klientów

Aby wziąć udział w loterii należy posiadać chociaż konto osobiste w Banku Pekao S. A.., nowi klienci mają możliwość zgarnąć 100 zł premii na start za spełnienie prostych warunków. W skrócie należy w ciągu najbliższych, pełnych czterech miesięcy przelewać minimum 500 zł na konto, płacić minimum jedne raz kartą w miesiącu i zalogować się do aplikacji mobilnej banku Dodam, że samo konto założymy w pełni online – posiadając już kartę możemy zarejestrować się w loterii i powalczyć o bony Allegro i o samochód elektryczny BMW i3 o wartości aż 169 000 zł!

Darmowe konto od Banku Pekao S. A.

Konto oraz karta są darmowe pod warunkiem zapłacenia jeden raz kartą w miesiącu i przelania sobie na konto 500 zł. Więc wystarczy tylko z konta korzystać, a warunki nie będą problemem. Osoby do 26 roku życia mają darmowe konto oraz kartę bez spełniania warunków!

AdvertisementZapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

 

 

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media