50 zł premii

Kacper Jankowski 2 lipca 2020 roku

Wspieraj przedsiębiorców transakcjami i zgarnij 50 zł premii od BNP Paribas

50 zł premii

Wesprzyj przedsiębiorców i zgarnij 50 zł premii

Faktem jest, że ostatnie wydarzenia mocno odbiły się na naszej gospodarce. Szczególnie ucierpiały sektory, które musiały zawiesić na pewien czas działalność firmy np. fryzjerzy, kosmetyczki, hotelarze i restauratorzy. Dlatego bank BNP Paribas wyszedł z inicjatywą pomocy przedsiębiorcom, a jednocześnie mamy okazję skorzystać na tym my – klienci.

BNP Parbas przygotował ofertę dla nowych klientów, gdzie za dokonywanie zakupów, korzystanie z usług wybranych grup przedsiębiorców zgarniemy 50 zł premii na start. Zakładając darmowe konto osobiste i spełniając proste warunki otrzymamy 50 zł, a dodatkowo wspieramy nasze lokalne firmy w szczególnie trudnej dla nich teraz sytuacji. 

Uwaga! W puli jest 6000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat.

Rozruszaj Polskę transakcjami i zgarnij 50 zł premii z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć 50 zł premii, musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie innych produktów Banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

 • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (dowolną) do 09.08. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
 • Podpiszemy umowę o konto do 23.08.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS )

ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij 50 zł premii!

50 zł premii od BNP Paribas

Jak zgarnąć 50 zł premii?

Jeśli chcesz zgarnąć 50 zł premii wystarczy, że do 31.08.2020. dokonasz minimum 3 transakcji kartą na łączną kwotę minimum 300 zł w wybranych sklepach i punktach usługowych.

W promocji będą zaliczane następujące punkty i usługi:

 • beauty  – manicure, pedicure, fryzjer, zabiegi kosmetyczne, studia masażu, solaria
 • gastronomia – kawiarnie, bary, restauracje, food truck, fast food, lodziarnie, piekarnie, cukiernie, pijalnie, puby, pizzerie, winiarnie
 • turystyka – hotele, hostele, apartamenty, agroturystyka
 • sport – kluby fintess, siłownie, wypożyczalnia sprzętu sportowego, szkoły tańca, prywatne szkoły sportowe
 • kultura – teatry, galerie, muzea, festiwale, kina
 • handel – kwiaciarnie, lokalne sklepy spożywcze, butiki
 • rzemiosło i usługi szewc, krawcowa, serwis rowerowy, szwalnie, mechanicy
 • transport busy, taxi, koleje, linie lotnicze

Dokładniejszą listę firm (kody MCC)  znajdziesz TUTAJ.

Informacje o zgarnięciu nagrody otrzymamy mailowo do 20.09.2020 Mamy wtedy czas do 27.09.2020 na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Nagroda trafi do nas do końca miesiąca, w którym uzupełniliśmy dane do odbioru nagrody – w formie przelewu założonego w promocji.

Uwaga! W puli jest 6000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat.

Jak założyć konto?

Założenie konta w Banku BNP Paribas jest bardzo prostym procesem, od wielu miesięcy nowi klienci mogą zatwierdzać umowę online przez system Autenti.

     1.Rejestracja w promocji.

W pierwszym etapie należy zarejestrować się w promocji, Przechodząc na stronę promocji zostaniemy poproszeni o podanie podstawowych danych takich jak:

 • Imię i nazwisko
 • Adres mailowy (na który przyjdzie link do wniosku)
 • Numer telefonu
 • Numer pesel

Powinniśmy zaakceptować również zgody w formularzu, jest to regulamin i zgody na przetwarzanie danych, są niezbędne do bezproblemowego przeprowadzenia promocji.

      2. Wypełnienie wniosku o konto.

Link do wniosku zostanie nam wysłany na adres mailowy podany podczas rejestracji, sam proces jest niezwykle intuicyjny, Bank będzie nas ,,prowadził za rękę,, krok po kroku, na końcu zatwierdzamy umowę telefonem poprzez system Autenti (jest to bardzo proste). Do wyboru mamy trzy rodzaje kart, jedna z nich jest darmowa po jednej płatności w miesiącu na dowolną kwotę. Więcej szczegółów dotyczących bonusów, które dają konkretne karty opisuje w podpunkcie ,,Jaką kartę wybrać?,,

      3. Aktywacja karty.

W ciągu kilku dni kurier dostarczy nam kartę, najlepiej mieć przygotowany dowód, aby kurier mógł tylko potwierdzić nasze dane osobowe. Samo konto zostanie aktywowane po nadaniu PINu do karty, dokładną instrukcję otrzymamy razem z kartą.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł). Mamy też do wyboru dwie inne karty, które opisuje poniżej !

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

ZAŁÓŻ KONTO

Jaką kartę wybrać?

Karta Otwarta na Dzisiaj 

Jest najczęściej wybieraną kartą przez klientów, ponieważ jako jedyna z trzech dostępnych może być całkowicie darmowa, wystarczy zapłacić nią chociaż raz w danym miesiącu na absolutnie dowolną kwotę (nawet 1 zł) – jeśli nie wykonamy transakcji kartą w danym miesiącu zostanie pobrana opłata w wysokości 3 zł za ,,nieużytkowany,, miesiąc. Należy dodać, że osoby do 26 roku życia nie muszą spełniać tego warunku i karta Otwarta na Dzisiaj jest w ich przypadku bezwarunkowo darmowa.

Niestety karta ta ma pewny minus, nie wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe. Gotówkę wyciągać do woli możemy z bankomatów własnych, Planet Cash – wypłata z innego bankomatu wiążę się z opłatą w wysokości 5 zł. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów zagranicznych to za darmo pieniądze wyciągniemy z urządzeń grupy BNP Paribas i bankomatów Global Alliance – inne wypłaty 10 zł prowizji.

Osoby do 26 roku życia mogą wypłacać środki ze wszystkich bankomatów w Polsce bez jakichkolwiek kosztów.

Karta Otwarta na Świat

Drugi rodzaj karty jaki ma w swojej ofercie bank BNP Paribas to karta Otwarta na Świat. Jak sama nazwa wskazuje produkt ten jest szczególnie skierowany do osób podróżujących, choć w czasie wakacji i sezonu urlopowego może przydać się większemu gronu klientów. W tym przypadku karta kosztuje 10 zł miesięcznie i nie ma możliwości obejścia tej opłaty, ale dzięki licznym korzyścią koszt ten może nam się zwrócić z dość sporą nadwyżką.

Dzięki karcie Świat zyskujemy darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce, w przypadku zagranicznych wygląda to podobnie jak w Karcie Otwartej na Dzisiaj, ale z jednym wyjątkiem. Poza granicami naszego kraju za darmo wyciągniemy środki z bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance, z tą różnicą, że inne bankomaty nie kosztują nas 10 zł – jak w przypadku darmowego rodzaju karty, a 5 zł, czyli karta daje nam 50% zniżki. Co istotne nie poniesiemy dodatkowych kosztów związanych z przewalutowaniem – kurs Mastercard, który jest zbliżony do średnich kursów walut.

Najmocniejszą stroną tej karty jest zdecydowanie ubezpieczenie ,, Rezygnacja z podróży,, , ubezpieczeniem zostajemy objęci jeśli za nasz wyjazd zapłacimy właśnie tą kartą. Ubezpieczenie pokrywa niespodziewaną rezygnację z podróży do kwoty 40 000 zł na jedną osobę. Oczywiście zalecam przyjrzeć się dokładniej warunkom ubezpieczenia – jeśli zachorujemy, zdarzy się jakiś nieszczęśliwy wypadek, czy wystąpi tam duże ognisko koronawirusa to nie powinno być większego problemu.

Karta Otwarta na eŚwiat

Kolejna karta jest przeznaczona głównie dla osób mocno ,, zagłębionych,, w sieci. Opłata miesięczna to 6 zł – nieco mniej niż karta Świat, której koszt miesięczny to 10 zł. W przypadku tej karty za inne bankomaty zagraniczne niż Grupy BNP Paribas i Global Aliance zapłacimy 10 zł i to bez korzystnego przewalutowania, reszta parametrów jest zbliżona do karty Otwartej na Świat. Zdecydowanie mocną stroną jest dodatkowe ubezpieczenie,. które chroni nas podczas płacenia w internecie tą kartą – ,,CYBER Pomoc,,. Samo ubezpieczenie obejmuje pomoc prawną w przypadku konfliktu z sprzedawcą – sklepem online, utraty danych z dysku komputera, utratę reputacji, kradzież tożsamości w internecie.

 

Mały, przydatny skrót promocji, na pewno pomorze w spełnianiu warunków!

 

Przydatne dokumenty:

Tabela opłat i prowizji banku BNP Paribas

Wykaz firm i kodów MCC, które obejmuje promocja 

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media